« Back to All Topics
Amőba: Folyamatos pontcsalás, Program és multiple nick használat
Posted in 
Go Moku
Amőba: Folyamatos pontcsalás, Program és multiple nick használat
Posted in 
Go Moku
Amőba: Folyamatos pontcsalás, Program és multiple nick használat
Kedves Moderátorok!

Az alábbi játékosokat gyűjtöttem össze nektek, akiknek a profilját megnézve láthatjátok, hogy a csalás gyanúja felmerül náluk. Szeretném kérni ennek a kivizsgálását.
Játékosnevek:
Lady N
adolf33
Dodialfaiz 
umplatas 
W R A T H 
Friendly Alien
mint a villám
Robin Hood jr.
Arda Favas
Diabhal Maith
der Strafer
Final Countdown.
US F-air Force
begiNNer5
James Gond
Daniel Sieger
WinNet2
Decameron Diaz
a szomszéd lány
tango 4ever
Threatforcer
Flor da Lua
Azon játékos nevek amelyek nem megengedett karaktereket tartalmaznak: base64 formában írtam le a nevüket:
(1)         TeKZq0QgSuKZq1paIFBJ4pmrTklTVA==
(2)         1Y/Nss6V1LnPus6h1Y3OneKEqg==
(3)         ZHVp9K94baP4baG1anautW84baE
(4)         0KHUudWW1Io=
(5)         xorigrPqnqbqnYAg1KjqnbnqnqbqnqjJhg==
(6)         zpzOn1JHzp7OnVPOpM6eUs6d
(7)         xqbOv8aFx5DOtyDUqC4g1LzOv9KzxpZlxrQ=
(8)         ypzKj+G0qeG0h8qAc+G0m8qA4bSc4bSE4bSb4bScyoDhtIc=
(9)         SOKCgkZTYkbigoY=
Az alábbi játékosok programot használnak és sokszor adják a pontot egymásnak, é s ez már nem az első eset, hogy ki lettek bannolva örökre, de ők mégis csinálnak számtalan új nicket és tovább szabálytalankodnak.
Ezeknek a nickeknek mindegyiknek közük van egymáshoz, láthatjátok, ha csak ránéztek a profiljaikra. Minden játékban együtt játszanak mindig, és az amőba játékban pedig vagy csalják a pontot, vagy pedig döntetlent adnak egymásnak, és mindezt úgy, hogy programot használnak közben.
2022 januárban több nick név végleges kitiltást kapott! Utána jelentek meg a többi nick nevekkel. Ezek a nickek talán 3-4 játékoshoz tartozhatnak, ami hihetetlen, hogy megtörténhet úgy, hogy ne vegyétek észre.

Ezek a játékosok álnickek mögé bújva folyamatosan résztvesznek a versenyeken, és jellemzően következmények nélkül. Sajnos ez folyamatos probléma.

Kérlek nézzetek utána annak amit ezek a játékosok művelnek, és szankcionáljátok a nickjeiket mert sajnos még nem ment el a kedvük a nick tömeggyártástól, de nagyon nem fair amit művelnek.

Köszönöm szépen előre is!
could.
Ezt mindenképpen nagyító alá kell venni.Elég hosszú a lista.
Kedves Moderátorok!

Csatlakozni szeretnék az előttem hozzá szólónak. Ez egy régóta fennálló probléma és gyökeres változtattások szükségesek. Példaként fel tudnám hozzni a www.playok.com platformot, ahol limitált mennyiségű felhasználónevet lehet létrehozni egy IP címről, mellyel meg lehetne akadályozni a tömeges felhasználónév gyártását elkerülve ezzel a csalásokat és értelmetlen pont-manipulációkat.

Köszönettel:
berobbantam
Javítás: (3) 1ZHVp9K94baP4baG1anautW84baE