« Back to All Topics
Moderátor aszisztens
Posted in 
Dear Moderators
Moderátor aszisztens
Posted in 
Dear Moderators
Moderátor aszisztens
Jó estét mindenkinek!
Tudom, nem vagyok a jóság mintaképe mégsem hagy nyugodni ez a kérdés. 
Tényleg nem akarok snkit és semmit kritizálni , de valaki mondja már meg nekem egy olyan emberből hogy lehet moderátor segéd aki már a puszta jelenlétével is vitákat generál ?:-D 
És tényleg nincs bajom "Jázminka" nevű felhasználóval , de ez engem nem hagy nyugodni .
Remélem nem valami sablon szöveg választ kapok , hogy kitöltötte a jelentkezési lapot és annak alapján megfelelt ... mert bevallom ezesetben nagyon csalódott lennék . További szép estét mindenkinek.
❤️
6
🙃
1
Ne haragudjatok ,de  egy  kicsit   álljatok meg és  gondolkozzatok egy   kicsit kérlek szépen benneteket! Először is vizsgáljátok meg  az alapot   mi generálja az egészet ?,  én ugy  látom  bocsánat  ha tévedek ! szerintem   nehezen tudjátok elviselni ,hogy  a  két  ember  kedveli egymás és  boldogok és azon  munkálkodtok  hogyan tudnátok Őket  széjjel szedni !  mivel nem éritek el célotokat   igy  mindig  velük  foglalkoztok különösem  van  pár ember  akik ezt nem  jó szemmel  nézik és napról  napra  bepróbálkoznak. Próbáljátok Őt  elfogadni mindaddig amig helyesen végzi a  munkáját  és fejezzétek  be ezeket  a  piszkálódásokat .
 Tisztelettel : hajnalcsillag
❤️
4
szia Hajnalcsillag. ebben tejesen igazad van.
Edited by nemes gábor
Hajnalcsillag minden szavával egyetértek
❤️
3
Én csak egyet nem értek, mi köze ahhoz, hogy valakik megértik egymást az oldalon, és a moderátor asszisztensi feladathoz. Szerintem a kettőt külön kell választani. Az én véleményem, hogy senkinek semmi köze ahhoz, hogy kivel alakít ki ott az oldalon esetlegesen baráti kapcsolatot, de a véleményem is az is, hogy moderátor asszisztensi feladatok ellátásához játék tudásra, ismeretre, tapasztalatra, versenyeken való részvételre lenne szükség.
Teljes mértékben egyet értek PötiManóval Jázminka a játékban folyamatosan provokálja a többi játékost . de okosan ír , hogy  azért , hogy ő ne legyen büntetve viszont miatta elég sok játékos kapott már fekete pontot és  a  barátja végett Sipi79 miatt 
egy moderátor  asszisztenstől azt várjuk el mi játékosok . hogy játékoldalon a flyordie szabályzatát betartassa és ne pedig ellen dolgozzon  és Milyen Jogon választották  a  Jázminka  nicket Moderátor asszisztensnek
😮
2
Mivel provokalja? Belép és a falka neki esik mint a keselyű a dögnek.Nyilván nem fogja szó nélkül tűrni egyesek mocskolódását.
Amugy virag520 nak is meg van a saját holdudvara, zsolt007 magasrol tesz a falon történtekre, ő személyi testőrt játszik.Úgy igazán Lasekot és Juvest latni hogy teszik a dolgukat.
❤️
3
Egyáltalán hogy lehetett nulla angol tudással? Mert ugye a senior modikkal kommunikálni is kéne.

Már régóta mondom, hogy az Adminok szintje a béka s...ge alatt van.... :D
Igaza van mind két játékosnak, aki most ide leirta a véleményét. Én minden este figyelemmel kisérem a játékosokat, és valóban sipi és Jázminka generálja a többi játékost, már a megjelenésével. És valóban alattomban oda odamondogatnak egy két do lgot a másik játékosnak és mindig a másik kapja a feketét. Jázmin nerm való moderátorasszisztensnek egyáltalán.Nem érde3mel ilyen titulust.
❤️
1
😮
1
?
Heló sipi. Láttam, hogy sajnos Jázmintól visszavették a moderátori asszisztens pozíciót. De ez ettől függetlenül nem Jázmint minősíti, hanem arra a hatalmas hibára mutat rá, hogy az ottani döntéshozók nem tudtak megfelelően bírálni. Sajnos nem látják át a folytonos veszekedések forrását. Az, hogy ki neveznek valakit moderátornak majd pár óra elteltével visszavonják tőle, ez a bírálók hitelességét, hozzáértését, dolgokhoz való hozzáállását, valamint józan döntésképtelenségét hűen tükrözi.
❤️
1
Sziasztok! Minden kedves hozzászólást meg szeretnék köszönni!!! 🙂Azt sohasem szabad elfelejteni hogy egy konfliktusban mind a kettő félt ildomos meghallgatni! Semmilyen helyzetben nem hozhatunk ítéletet ,mindaddig amíg ez még nem történik!Van ,,vád,, legyen ,,védelem,, is.! Szimplán ez tesz emberré minket!!!! :Tisztelettel; 🙂✌️
❤️
1
🙃
1
Jellemtelen Sípos megszólalt. Krizsa hogy van?
😢
1