« Back to All Topics
malom vilagbajnoksag tip
Posted in 
General
malom vilagbajnoksag tip
Posted in 
General
malom vilagbajnoksag tip
Szia, szeretnék egy ötlettel előállni. Nagyszerű lenne, ha rendeznél egy malomversenyt, kifejezetten a labdarúgó-bajnokságok inspirációjával. Szervezhetsz csoportmérkőzéseket, ahol 4 játékost sorsolással helyezel egy csoportba, több csoporttal is lehetne lejatszani  A csoportok első két helyezettje továbbjutna. Ezután következnének az egyenes kieséses szakaszok, melyek a döntőhöz vezetnének. Hiszem, hogy sokan élvezettel játszanának malmot ebben a formátumban.
❤️
1
Támogatnám.
Ugyanakkor lenne nekem is pár ötletem:

-Döntetlen:
Bevezethetnétek,hogy ha egy adott helyzet háromszor ismétlődik,akkor automatikusan döntetlennel érjen véget a játék. Megspórolnánk némi időt a döntetlent el nem fogadó játékosok ellen, mert sokan így állnak "bosszút" ,
Plusz a versenyt is meggyorsítaná kicsit. Ez lenne a legszükségesebb fejlesztés.

-Egy perces játékidő:
 Lehetne bullet malom is, hasonlóan a versenyen tapasztaltakhoz, vagy ahogy amőbában már létezik az egy perces időbeállítás.

-Koordináta:
 Amőbában és Pentében, ugyanúgy, mint  a Sakknál már be van vezetve a koordinátajelzés a tábla körül. Malomban is létezik hivatalos koordináta. a1-től g7-ig
❤️
1
Zene  is szolhatna jatek kozben , valamelyiknel lattam megy  a zene is.
Edited by Gyorbirolala