« Back to All Topics
80 Darab előfizetéses nevem kitiltása a pénzt visszakapom?
Posted in 
Chess
80 Darab előfizetéses nevem kitiltása a pénzt visszakapom?
Posted in 
Chess
80 Darab előfizetéses nevem kitiltása a pénzt visszakapom?
Üdv

Az okés hogy sok nevet használtam és kilettek tiltva de azért kérem ez nekem 80000 e Ft került és mert másnak szemet szúrok mert mentem a program koronáért erre kitiltanak tegnap regisztáltam egy új nevet erre ma azt is kitiltják?

Ha Ezt a nevemet is kitiltják feljelentem a flyordie szerverét hogy legalább 80 ezer forintal megkárosítottak amit számlákkal tudok bizonyítani összes előfizetésről van bizonylatom a nevet meg nem tudom használni közbe meg másnak 20-30 NEM ELŐFIZETÉSES NEVE VAN AZT MEG NEM TILTJÁK KI?

Milyen dolog ez már ?

Köszi
Teljesen megérdemelted. Aki autosakkal tolja, és még annyi fáradtságot se vesz h a gép elé üljön, annak sajnos ez jár.
További jó játékot. Szia
Ok spongyát rá..semmi gond ezt vártam,és elfogadom.
Szia ha nem Te voltál akkor elnézést, de ez undorító dolog mást kitiltani mert megelőz ő nem saját nevével játszik? csak 40000 ezer embert programozott le köztük saját magát TIN, Don Corleone meg a többi 600 pontos akit megvert az mind saját maga ez engedélyezett?
A kilátásba helyezett rendőrségi feljelentésért,kérj tőlem elnézést.Amiért megfenyegettél.
Azt sem tudom ki vagy,és nem is érdekel
ott keresd a kitiltót, akit megelőztél.Engem is sokszor tiltatott már.Ne engem gyanúsítgass,mert soha senki nem jelentettem még.