« Back to All Topics
AW
Posted in 
General
AW
Posted in 
General
AW
Sziasztok roberthunor a nevem vagy Manuilov :D.A Manuilov név persze az 1-ik barátomé.Megkért rá hogy fejlesszem fel.
Szeretnék moderátornak jelenkezni.Nem leszek koronás,nom fogom csalásra felhasználni.Csak szeretném a dolgot könnyiteni ha szabad :D.Minden nap fennvok.
Hát ha így kezded, hogy barátok-komák neveit fejlesztgeted, akkor garantáltan nem lesz belőle semmi. Amúgy elég bőségesen amennyi moderator van. Ide nem moderator kell, hanem megtanulni viselkedni közösségben. 
Ez igazán fantasztikus! :D

Szerintem nagy eséllyel pályázol moderátornak! :D

(Mindenki nyisson már egy új topikot a hülyeségének,köszi!Moderátor szeretnék lenni,stb.)

Ha esetleg szétnéznétek az oldalon,hogy hol és milyen feltételekkel lehet moderátornak jelentkezni,akkor rájönnétek hogy ezért nem kell teleszemetelni a fórumot!Arról nem is beszélve,hogy ezért már van pár topik nyitva....
"A Manuilov név persze az 1-ik barátomé.Megkért rá hogy fejlesszem fel.
Szeretnék moderátornak jelenkezni.Nem leszek koronás,nom fogom csalásra felhasználni."

Szerinted ez nem csalás?Tiszta vicc vagy....
".A Manuilov név persze az 1-ik barátomé.Megkért rá hogy fejlesszem fel.


Már itt nem stimmelnek a dolgok.
3. Viselkedés


Nem toleráljuk az alábbiakat: 


3.12. név kölcsönadása


Tisztában kéne lenni a szabályokkal kedves moderátor jelölt.
Úgy látszik ez kimaradt a terveid közül, mikor moderátor akartál lenni.
Hát ezen jót röhögtem!!:D 
Jaj,már megéri ide a fórumba benézni,
mert néha olyan jókat lehet röhögni. :d

Valami ilyesmire céloztam amikor mondtam hogy mielőtt valaki jelentkezik tán elolvashatná a szabályokat is amiket elvileg mindenki tud ahogyan azt regisztrációnál nyugtázta...

INF
Hali!
A 2010-s nickedel felejtsd el hogy moderátor legyél meg a név kölcsönadásaiddal.
Tényleg jókat lehet röhögni néhány topikon:D
Ehehehehe.
Ertelmesseg tetofoka.Ez ilyenek tunt:

Modi akarok lenni nem csalok csak a baratom accjat fejlesztem. :DxD

hatalmas  \_(O.o)_/
Nincs semmi humorérzéketek? Annyira abszurd, hogy csak vicc lehet