« Back to All Topics
Ez nem semmi
Posted in 
General
Ez nem semmi
Posted in 
General
Ez nem semmi
Java csak forog forog,de hogy belehessen menni Dartsozni azt nem!
Mi a jó fene van itt mindig,nálam sűrűn van ez,mi az oka?

körülbelül 5 másik topik van ugyanerről, esetleg ha azokba is belenéznél...

OP
Kedves MacCoy igaza van az Operátornak már 1milió szólt.Olvas topicokat és ami oda van irva olvasd el és ezt a töbiek nek is alyánlom akinek ilyen problémálya van.


  

       
     by:Esbal
Én meg azt tanácsolom kedves Wewewi es Esbal ,hogy tanul meg írni!
Ez így igaz.Tanulj meg írni!
Egyébként meg már végigcsináltam mindent és úgy sem jó.
Akkor úgy látom már csak a szolgáltató váltás maradt hátra.
hali!
1 gond van a szolgáltatóváltásal ami ugy a hűségnyilatkozat.
Ha ezt fel akarod bontani az ugy 30 40 ezer ft be krül de lehet kevesebb.
Ha viszont nincs hűségnyilatkozat akor lehet váltani nyugodtan.:)
Nem fogok szolgáltatót váltani!
Sziasztok nem tudja valaki hogyan tudom törölni magam az oldalról??? Megszünetetni a regisztrációt? Mert valaki másnak kéne a mailcimem
az hülyeség, hogy bármi köze van a szolgáltatóhoz!!!!! próbálj meg másik böngészőt, én Operát használok, vmint telepíts új java-t adobe-t, vagy még az activeX vezérlőt is frissitsd
Kedves Foreds!

A levél amit küldtek neked és a regisztrációdat megerősítetted, abban a levélben van a regisztráció megszüntetése.

If you did not sign up for our games and therefore should not have received this email, click here to invalidate this registration. 


Magyarul ha nem kellet volna ilyen levelet kapnod kattints az itt szóra és regisztrációdat és email címedet töröljük.

Ez nem azt jelenti hogy az email címet itt újra fel lehet használni majd.
Szerintem nem hülyeség mert nekem tökéletesen megy firefox on ugyhogy vagy a java val vagy az active X vezérlővel lehet a gond vagy a szolgáltatonál van a hiba.