« Back to All Topics
Versenyek
Posted in 
General
Versenyek
Posted in 
General
Versenyek
Hali! az ingyenes versenyeknél( pl. 22-i 9ball poolos verseny) megy valami nyereményért is a dolog, vagy csak szórakozás?

kösz előre is
Szia sharcos!

"ingyenes versenyeknél( pl. 22-i 9ball poolos verseny) megy valami nyereményért is a dolog"

A válasz igen!
Ha te vagy az első, nem vagy büntetett előéletű nem zártak ki a versenyről, akkor kapsz 24 napon belül 1 hónap tagságot.
"Az első helyezett játékos egy teljes hónapra VIP/DSC kitüntetést kap".Ha jól tudom VIP-et előfizetők (büntetés nélküli ) DSC-t pedig nem előfizetős résztvevők kapnak ( ez is szintén büntetés nélküli játékosok.
mi az a dsc mitöl külömbözik a viptöl és nekem lehet mer csak egyszer voltam banolva de csak 2 napra
DSC z olyan mint a Vip csak kisebb rang.Igaz hogy még nem látam DSC embert                                                                                                                                                                              by:Esbal                         
Sziasztok!

Bocsánat hogy közbe szólok de nem DSC a második nyeremény vagyis tudtommal nem. Én úgy olvastam hogy: 

Tournament Prizes
Winner of each tournament gets a 1 month subscription together with 1 month VIP/DTS status.

Vagyis aki nyer a versenyen kap 1 hónap előfizetést és azzal egy időben VIP/"DTS" Státuszt ez sem hosszabbodik meg

(Players with banishment or demerit record will NOT get any prizes from FlyOrDie...) 

Ez annyit jelent hogyha, már volt bannolva, vagy mulasztva akkor nem fog kapni a FlyOrDie-től jutalmat.

-Ez a szöveg a pontrendszer alatt van (angol a részvételi szabály!)

Szóval DST a második nyeremény de nekem még mindig nem tiszta mi ez. Én csak különdíjast láttam a Tanx on olyan érem szerűséggel... De azt Karácsonykor kapja az akinek van minimum 6 pöttye és a fórumra ír azt hiszem első 10 ember de ezek se lehetnek bannolva, se mulasztva.

Üdv: Farkas erős
Kedves Wolf meg különbeztetett syogálatt ay a Vip.