« Back to All Topics
moderátor
Posted in 
General
moderátor
Posted in 
General
moderátor
Kedves op érdeklödni szeretnék hogy be küldtem én is az adatlapot moderátornak és kérdésem hogy mennyi időt kell várni az elbirálásig?
Felesleges volt elküldeni, mert ha nem tűnt még fel senkiből sem lesz moderátor és hidd el belőled sem.
Határozatlan, de ha véletlen nem találtatsz alkalmasnak akkor nincs visszajelzés.

INF FOD MOD
De körülbelül sincs egy olyan idöszak amig reménykedni lehet?
TSZ1 hozzászólásást megerősítem én is.
Kedves operator de legalább annyit honnan lehetne meg tudni hogy az adatlap beérkezett e őnőkhőz? Mert amikor beküldtem az outlook expresst tette ki és az nekem nincs beállitva.
A moderátor alkalmassági első része hogy tudj úgy elküldeni egy mailt hogy azt megkapja a címzett.

INF

MOD
Kedves Moderátor Úr!

Ezennel megragadnám a lehetőséget, hogy írjak Önnek pár általam megjegyzésnek minősített eszmefuttatást:)...:

Az Ön által tett hozzászólásaira hivatkozva szeretném megjegyezni, hogy egyáltalán nem tapasztalom a pozitív hozzáállást sem Ön sem a "csapattársai" részéről.A csapattársai kifejezés alatt, az Önhöz hasonló körben mozgó moderátorokra céloztam / a félreértések elkerülése végett  /Véleményem szerint a moderátori "tisztség" betöltéséhez szükséges alapkövetelmény teljesítése lehetetlen...mert ilyen alapon bármivel lehetne "takarózni"...akár 1 félreírt szóval, hogy ezek szerint nem tudok magyarul...:)A cél elérése érdekében, hogy betöltsék a játékosok a moderátori posztot, talán picit több megértést is kaphatnának a kedves jelentkezők...Senki nem tökéletes...lehet, hogy Ön jó moderátor, de amíg önmagát keresi a jelentkezőkben eltart 1 ideig amíg találni fog alkalmas embert erre a feladatra...azonban ha lenne rá lehetőség, hogy próbaidőt adnának 1-1 "viszonylag" alkalmas személynek...lehet, hogy tudná teljesíteni a követelményeket miután hagyták őt érvényesülni munkája elvégzése során.      
Én nem szeretnék moderátor lenni ez csak 1 javaslat volt, de egyszerűen nem tudom elhinni, hogy senki nem tud kitölteni helyesen 1 adatlapot...és senki nem beszél egyetlen idegen nyelvet sem, és ne rendelkezne erre a pályára szükséges adottságokkal...

Köszönöm, hogy meghallgattak...

Bye:)



u.i.:Szólnék a játékosokhoz is:apró problémákkal ne forduljunk már ide, aminek megválaszolása csak 10 percet venne igénybe ,1 kis utánanézés közreműködésével...

Most már biztosan  beérkezett az email:).Nagyon bizom egy pozitiv elbirálásban ahhoz hogy a játékokban egy őnőknek maximálisan megfelelő munkát végezhessek! Tisztelettel judit67
sziasztok!
nagyon jó lene egy uj magyar modi mert csak 1 van infy.
nekem semmi bajom infyvel jol végzi a munkáját de ha 2 magyar mod van akor már jobb a helyzet:D
bye Free:D:D
Free, ha nincsen értelmes hozzászólásod, akkor inkább ne írj.

Köszönettel KORN