« Back to All Topics
Bullet verseny
Posted in 
General
Bullet verseny
Posted in 
General
Bullet verseny
Bullet verseny lesz 2008.10 07.én Kedden 16:00-ás kezdéssel. Várunk minden érdeklődőt. 
A Verseny a Bullet 1 perces 2. szobájában kerül megrendezésre. 
>>Megpróbáljuk ezt a versenyt minden héten megrendezni, a versenyek mindig ugyanott lesznek. Jelentkezést a fórumon lehet megtenni. 
A versenyre még 6 embert várunk. Eddigi jelentkezők: 
-Тŷśợή157™
-Bázis™paka

U.i.: Nem csak előfizetőknek


>>>>Тŷśợή157™<<<<
Rendben!Még 5versenyző kellene holnapig:(.Ez sajnos még sok:(:(
Eddigi jelentkezők!:
-Тŷśợή157™
-Bázis™paka
-Böllér21




<<<<Тŷśợή157™<<<<
kedves tyson!
ha holnapig nem jön ösze az 5 ember akor jövöhétre öszejöhet és akor jövöhéttöl meg tudod rendezni a versenyt!
én is jelentkezek!
bye: free:D
Kedves Free!
Én megpróbálom megszervezni úgy hogy összejöjjön az a 8ember!Ha télleg nem sikerülne összeszedni a 8 embert akkor sajnos tényleg a jövő héten kell megszereznem!Már csak 4embert várunk!
Megvagyunk 8an! Sajnos több embert nem kérünk a versenyre:D
Versenyzők!:
-Rémálmod lessz
-Tyson 157(szervező:D)
-Bázis™Paka
-Free04
-zszszs72
-ifj.dudas
-Milan99
-Böllér21
ENNYI:D
Free 001 elnézést a hibáért:D
szerbusz tyson:)
örülök neki versenyen talákozunk:D
a hibádat megbocsájtom:D
bye: free:D
Kedves versenytagok!
A sorsolási hibákért elnézést kérek.De ezetúl nem lenne rossz ha időben érkeznének a versenyzők!(Tisztelet a kivételnek)






<<<<Tyson157<<<<<
kedves tyson 157:)
jó volt a verseny élveztem:)
nem tom mien ötlet lene ha megolgható lene 12 före böviteni a versenyzök számát:)
bye: Free:D
free ne te változtass a játék szabályán! főleg ne a versenyszabályon ha nem tetszik ne versenyezz " konkréta, más szójárással OPERATOR úr is ezt mondaná" 
by:boom :d
Látom boom mindenhova sikerült vmi okosságot írni....
Kedves boom!
Free001 semmi rosszat nem mondott.ő adott egy nagyon jó ötletet!Légyszi ne szólj már be minden topicba ami nem rád tartozik!







<<<<Тŷśợή157™>>>>
Harrovs ne tapadj rám...
üdv :the legend boom
kedves boom!
kopj már le a forumrol mert semmi értelmes hozzászolásod sincsen.
tyson!
kedden akor 12 fövel lesz a verseny?:)
és akor 16:00 kor kezdödik majd?:D
bye: free
Tapadjon rád egy fehércápa...
Te meg minimum ha beszólsz,írd helyesen a nevemet!
Amúgy nem tudom,észrevetted e,kedves búm,hogy mindenkit idegesítesz a bugyuta írásaiddal....Meg hogy a te hsz.-eidet külön moderálják,stb.És hiába mondjuk 79-en,hogy a miénket is moderálják,nem számít,újra előhozakodsz vele...
Kedves Free001!
Én szerintem elég lenne a 8fő mert így sem tudnak időben érkezni.Ha 12 lenne akkor lehet fél 5re se tudnánk kezdeni.Meg a sorsolás is egyszerűbb lenne.Ha nem baj szerintem maradjon a 8fő.Neked jó lenne úgy is?
Már lehet jelentkezni az október 14-i Bullet versenyre!Ami a Bullet 1perces 2szobájában lenne megtartva!
kedves tyson!
rendben legyen 8 emberes és én jelentkezek és ott is leszek 5 re:)
bye Free:D
Kedves Free001!
Sajnos a mai keddi verseny elmarad.Nem leszek máma itthon sajnos.Elnézést kérek:Tyson157­™
kedves tyson!
semmi baj én meg elfelejtetem a versenyt ugyhogy jövöhéten majd bepotoljuk:)
bye: Free:D
Kedves játékosok!
2008.10 28.-án kedden 16:00-tól Bullet versenyt szerveznék a  Bullet 1perces 2szobájában.8fővel indítanám.Mindenki játszik mindenkievl.Mindenki jöhet előizető  is; nem előfizető is;)Mindenkit várok.
kedves tyson!
bocsi de dolgom volt és nem tudtam meni a versenyre:(
jövöhéten ha lesz megprobálok indulni:D
bye: Free:D
Kedves Free001!
Ha te jöttél volna akkor is csak ketten lettün volna sajnos:(.Majd a jövő héten bepótoljuk!;)








<<<<Tyson157™>>>>
szerbusz tyson!
ez van akor nem maradtam le semmiröl:)
jövöhéten találkozunk!
bye: Free:D
kedves tyson:)
nem tudok indulni a versenyen ugyhogy bocs
jövöhéten megprobálok indulni!
bye: Free:D
Kedves versenyzők! 2008 11.11én Bullet verseny lesz 16:00-tól 8ővel indulunk.Még 7főt várunk a Bullt 1perces 2szobájába! Mindenki játszik mindenkivel.(Mindenki jöhet)
tyson jelentem ha minden jol alakul ott leszek:D:D
bye: Free