« Back to All Topics
program
Posted in 
General
program
Posted in 
General
program
- vf - egy programos ( biliárdba )
te meg egy nyomorék vagy(életbe)
Hi
Mindenhol vannak progisok!
Még az 1 perces sakkban is. Ne játsz progisokkal, mint ahogy én se játszom, ez a megoldás.

vf nem programos te vaksi, hanem az a képe;)
vf te csiscka programos. nézd már infodba milyen ocsmány vagy te proggrammmoossss
latom nev nélkül nagy ember vagy(Y)
amugy biliardba nincs program es ha lene kb 1000pont korul lenne a gyerek... de ha enyi eszed sincs...
mind1 7eves gyerekkel nem vitatkozok...
Jajj 7 éves neked a . . . . . .!
1000 pont körül lenne


Az már kicsit feltűnő lenne. Nem semmiért nullázták - I Z I - -t. nem elsőre vert hét ballra. Mikor lökött csak néztem nagyokat. ( ez nem tudás ) 450 pontos volt akkor
lol! izi sose programozot elmondom neked és nem azért bannolták ...mert pontjai még megvannak.... az h jol jácik vagyis te vagy béna.... nálad az már progi ha elvernek életed legjobb helyezésén (320 pont) egy olyan játékos aki 1es volt..?
a helyezésem nem 320 . . Talán neked. de ne ezen vitatkozzunk hanem azon hogy mekkora egy csaló vagy és még te vagy felháborodva.
zero!

Megsugom h vf nem programos:S... féltékeny vagy?
amúgy meg semmi féle program nem létezik biliárdra!
Ha már valaki elver az azt jelenti hogy programozik?
Crack dat! Létezik biliárdhoz program, mégpedig vonalprogi.. Én is csak hallottam róla, nem biztos, hogy télleg létezik:)
de attól még hogy gyakorlásba lehet pathot alkalmazni az mért jelenti azt hogy van olyan progi igazából is???

amúgy meg még volt egy régi topic ahol vki pool progit talál kap 1 éves előfizetést amit infi fizet XD
Jujj írnak a haverok mi? vf egy nagy csaló. 2-0 2x 7ball . . Meg én láttam hogy miket lökött ugy hogy nem kell ide írni vf haverjai. 
kamerázzd le amikor jáccol -vf- ellen
az a 2-0 és 2x 7 ball azért is lehet mert olyan béna vagy h az már nem kifejezés?:D
Azért mert akkora szád van hogy legszivesebben beverném . .
Amugy new igazad van, le fogom kamerázni,hogy mekkora csaló
lol.
Biliárdra nincs semilyen program..Se "vonalprogi" ami ugye útvonal lenne, ha lenne..vf csak jól tolja ennyi..- I Z I - meg még jobban..(már most nem az eredeti gazdánál van izi)
zero beveri a pofámat félek :$

hány éves vagy?:D
12? XD
Te se lehetsz több ilyen megjelennéssel...By:boom
boom te aztál kellettél ide a 9 éveddel:S

am egyáltalán tudod hogy miröl van szó vagy csak írtál?
Van itt progi. vf haverjai NE írjatok ebbe a topicba. . . Amugy darkman te magad mondtad hogy programos vagy 
lol. Én olyat soha nem mondtam hogy programos vagyok, mivel biliárdra nincs program (K)
igen.... lehet mondta de hogy elhigye  vki annyira is csak te lehecc hülye, program poolra? és hogyan egy háttérbe futo alkalmazás... esküszöm vagy nem vagy 100as vagy csak 7éves lehec max...
Ha valaki ismer progit biliárdra küldje el nekem LOL(Csak hülyülök) ha lenne progi pool-ra, akkor már 2000 pontos emberkék is lennének...;)
crank dat, te se verd magad azért, mert te is csak 14 éves vagy:);)
lol de sok csicska egy helyen xDDDDDDDDDDDDDDDD