« Back to All Topics
Sportszerutlen játék
Posted in 
General
Sportszerutlen játék
Posted in 
General
Sportszerutlen játék
Az egy perces sakkban adam8787 nagyon sportszerutlenul játszott ellenem.
A táblán ellenkezo szinu futók voltak, az állás 100%-ra remi volt.
Neki volt 20 mp-je, nekem pedig 15.
Léptunk még úgy kb. 30-at, de o csak a királlyal és a futóvallépkedett fel alá. Én kb. úgy 20X ajánlottam remit, de o egyszer se fogadta el, idore játszott a teljesen remi állásban. Nézok is votak, úgyhogy más is meg tudja mondani, hogy nem a levegobe beszélek.
Ilyen sportszeruségnek itt nincs helye!
Megkovetelem, hogy adam8787 valamilyen buntetésben részesuljon ezért.
Szeritem a legjobb az lenne, ha kitiltanál ot innen.
Tanúsíthatom,mert én voltam az egyik néző és teljesen így történt!
Screenshot hiányában semmire sem mentek, de ettől függetlenül én is tanúsíthatom, hogy így történt;)
Már elnézést kedves játékostársaim!
Ti mégis miről beszéltek?
1 az hogy Bullett sakk:D 1perces igen-igen...azt mondod maradt 15 másodperced azalatt léptél 30-at ,jó gyors vagy fél mp alatt 1-et,bocs de már ez is hihetetlen...a másik meg az ha a rendszer nem jelezte neked hogy döntetlent igényelhetsz akkor minek irtál ide?mert ha "tök remi"  a rendszerben bevillan az igénylés,de nemtudtál vagyis mégse volt tök remi...1 percesnél szerinted nincs nagy befolyása az idő lejártának..???másképp: ki az a hülye aki elfogadta volna a remi ajánlásodat csak azért mert az volt a meccs!!??? már bocs de erről szol az egész hogy ki a gyorsabb ,vagy szerinted ha Steelman ellen játszol neki marad 15mp-je neked 10 mp ,ő megfogja adni neked a remit ,mert az ???:D Tomi91 se adta meg nekem már játszottam vele ,időre ment és PAKA te se adnád meg ugye ha az 500-as neveddel jössz én meg a 20 pontossal:D:D:D na most irjatok...megjegyzem nemcsak adam8787 játszik időre ,hanem MINDENKI:d

Mik ki nem derülnek azt se tudtam hogy egyáltalán játszottunk egymással.xD