« Back to All Topics
Mért kaptam én tiltást?
Posted in 
General
Mért kaptam én tiltást?
Posted in 
General
Mért kaptam én tiltást?
Hunsanyi nickem  kapott május  19-22 letiltást                 
ok:sportszerűtlen játék.
Alexander nickem pedig végleg tiltást    ok :korábbi büntetés elkerülése.???????????????

Hogy is van ez?
Nem is voltam  sportszerűtlen!!!!!!
0  pontal  sportszerütlen?

Ha megoldhato lenne, hogy a nick-edet megvaltoztasd, akkor talan kevesebb jatekosnak lenne 2, vagy tobb nickje. Lehet valaki idokozben megunja, de nemtudja megvaltoztatni, igy kenytelen uj nicket kesziteni :P:P
Kulonben az en penzemer annyi nicket csinalok amennyit en akarok bizonyitsak be h. az enyem, s akkor letilthatnak.
Egyszerűen leolvassák az IP címedet,azt ennyi.:)
A knorbi15 nickem miért kapott tiltást, amikor nem csináltam semmit????!!!!!!
Nekem azért ven 2 nevem mert az egyiken gyakorlok nem ugy mindt egyesek...
Mint pl: blablasakk és ezek a nevei:blablasakk, advocato, Zúza, Feher Tulipan, szökeani, BETTIBABU, battibaba1-2-3, kakukktojás, misikedvese, törpekertész .
Ő miért nem kap tiltás ha ennyi neve van, és ő add magának mindig pontot én nem csinálom mert az szabály ellenes.
És kérem rá vissza az 520 pontot és a "törszvedég" jelzést.
De minden flyord-osnak 2 neve van kivéve balbasakk-ot.
Kérem azzonal válaszoljon!!
üdv: knorbi15
 chessking4every : Sztem ilyen állítást nem kellett volna tenned. Nagyon sok ember annyira képes sportszerű lenni hogy csak 1 nickje van.

Máskülönben, te a saját hibáiddal kéne foglalkozz, mert azzal nem érsz el semmit, hogy elmondod kinek milyen nickjei vannak, és hogy adja a pontot és hogy nem. 
Ha pedig startból 2 neved van, ne csodálkozz, mert szabályellenes. És ne azt nézd hogy mások. Ha te betartod a szabályokat az csak neked lesz előnyödre...
Kedves knorbi15

a tiltást nyílván nem azért kaptad mert 2 neved van, mint azt te is nagyon jól tudod. Talán nem kéne csalni, pontokat átadogatni, hanem játszani, ahogy a normális emberek szoktak...

De ha elmagyarázod, hogy lehet 3 perc alatt 10 meccset lejátszani 20 perces sakkban, arra nagyon kiváncsi lennék :|

Nem is értem hogy gondolod ezt, annyira nyílvánvaló az eset, és utána még jössz ide reklamálni. Komoan mondom megáll az eszem...

OP
Na erre válaszolj,ha bírsz!!!
Kedves OP!

Az a 3 perces 10 nyerrés ugy volt, hogy:
Játszotam a Zsolti MGSE nevű játékossal és nyert, mondta, hogy vissza adja a pontot amit elnyert én irtam neki, hogy nem kell de ő azt mondta add és eltünt.
Kb. 1 óra mulva bejött egy nével és kihivott, nem tudtam hogy ő az és elfogadtam és feladta-feladta, utána irta hogy Zsolti MGSE vagyok.
Részben igazuk volt hogy tiltotak...
De mind1, a chessking4every nevemet tiltoták igy már csak ez van.

UDV OP és Knorbi15,szeretném ha végigolvásnátok ezt a hosszu monologot!,kezdem az elején Blablasakk tanitotta a Norbit sakkozni,és micsoda véletlen mindketten barátaim,knorbi15 nek őn kitiltotta x nevét (feltételezem jogosan) és ő azt hitte h a tanitomestere Blablasakk volt a ludas benne,ezért a tanitvány bekopte a tanárját....szoval a Magyar szoba egyik legjobb sakkosát,és sportszeruségrol hires,szellemi vezérjét Blablassakot aki 60 vmi éves megszabaditottak a neveitől,mindegyik nagymester volt,tonkre tették a terveit céljait életét...amugy sose adott Blabla egyik nevéről sem pontot a másikra..szoval OP ha maga ember adja vissza a neveit a Blablanak mert aszem megérdemli föleg igy hogy még tanitsa a 15-18 éves kezdőket a magyar szobába(ritka az ilyesmi),nagyra becsulom a hozzáálását...MINDENKI nevébe elnézést kérek öntöl és kérem korrigálja a dolgot ha jogában áll.
Maradok tisztelettel:TERMONATOR!
Kedves Alje! 
Szerintem tanulj meg írni, mielőtt reklamálni jössz a fórumra :D! 
2. knorbi15 jogosan kapott tiltást. 
Most egyetértek Pakával..

3. Blablasakk 1 csalo állat, az összes nevével együtt ráadásul még progizik is néha...rárakja a progit bárkire ..

4. engem is anyázott már szoval ne fényezd itt a haverod mert 1 szavad sem igaz ,
rolad annyi alje ,hogy te is anyázátl már nem 1-szer a magyar szobában mi ez a "tisztelettel"   nyálas szöveg? ne játszd meg magad sakkon elküldesz mindenki a jó........-ba !!!!!!!!!!!!

Akkora LOL hogy körbeéri a Földet! XD
Agyhalott! Hát ki irta h nemvolt jogos? te elöbb tanulj meg értelmezni egy mondatott és utánna irj!
Maradok Tisztelettel:TERMINATOR
Nemhiszem hogy igylenne de ha mégis van képed arrol h én kuldozgetem a népet a ... ba akkor kuld  be az OP nak és ő majd itélkezik,koszike,puszi!:D
Tanuljál meg írni azután gyere a fórumra!