« Back to All Topics
Moderátornak jelentkeztem de még nem válszoltak!OP!!
Posted in 
General
Moderátornak jelentkeztem de még nem válszoltak!OP!!
Posted in 
General
Moderátornak jelentkeztem de még nem válszoltak!OP!!
Ő már én jelentkztem moderátornak de még nem jött meg mikor várhatom hogy megjön kérem rakjatok be köszi BY:boom
pfff ez erős volt, örülj h még nem tiltottak ......:D:D:D
Én nem hibázok nem úgy mint te most is hibáztál nyelvi problémád van nem tudod kimondani hogy hanem h :p
ne nekem mond hogy tiltsanak te vagy olyan h betűt mondó kissrác... neked lesz erős a paprika az orrod alatt.amit majd én török ha nem hagysz békén
:@
Te moderátornak? :D:D:D röhög a vakbelem :D:D:D 
Na látod ilyet akarok megfékezni a magadfalyta embereket ide kell az erő nem mint te mneked télleg erős lesz!
Na várj. Te beszélsz a nyelvi problémáról New York-nak?:p Ez azért már tényleg erős.
És sztem nem tanácsos ennyire felindulni, hogy válaszoljanak. Ez nem valami pozitív hozzáállás. Ezt gondold végig...
;)
na boom, megmondom,hogy min röhögtem, hátha te is fogsz ;) 9 évesen jelentkezel...
         nincs meg a 4 pöttyöd
         1 hónapja játszol
         nem,hogy angolt nem beszélsz, de még magyart se
Boom! Nem te akartál még múlt héten feljelentést a flyordie ellen:D? Szerintem örülj, hogy még nem csaptak ki te idióta. 
xD

2 kockával hova akarsz modi lenni egyébként :S??
xD


TY
Csak annyit mondok 1. két kockám van az biztos 2. 22 éves vagyok 3. tudok angolul 4.tudok németül 5.És tudom az anyanyelvem úgyhogy ne nézz le abba igazatok van hogy 2 kockám van de ami felsoroltam szerintem sokkal értelmesebb és okosabb vagyok mint azt ti elképzelni se tudtok úgyhogy power szálj le róla mert nem (piszkállak) vagy hogy is mondják tehát ne is szólaj meg nem a te dolgod ... By:bom
Ismered a verset hogy "pont, pont, vesszőcske..." ? Próbáld ki:p...
És az utóbb felsorolt dolgok közül az elsőnél rájöhettél volna, hogy miről is van szó :D Neked még kell 2 pötty ;)
Amúgy másik topicban tett hozásszólásod alapján, amelyikben a telefonos előfizuról van szó, kezdek kételkedni a korod felől. 22 évesen, és a nagy értelmi szinteddel amit magadnak tulajdonítottál, tudhatnád hogy AZ mi az...:D
Azt az öcsém írta, mert szóltam neki horgászni mentem a haverokkal.!
Amég csak úgy odaadod öcsédnek a nickedet nem sok értelme van jelentkezni, már csak azért sem mert azért ugyanúgy büntetés jár mint a trágár beszédért.

Minden jót,

INF FOD* MOD
Hadnagy!

Tisztelettel jelentem, hogy a szánalmas fronton igen erőteljes támadást érzékeltem felőled!
Szerintem ne erőltess ilyen dolgokat, ha nem akarod, hogy mindenki rajtad nevessen.
Annyit mondokok infin... hogy nem én adom a testvéremnek a nicket ő lép be ha én nem vagyok ithon de megváltoztatom a jelszót úgy megelel na majd szólj oparatornak császtok! By:boom
Na válaszolj infinty ok:....By:boom
Egy "22" éves "ember" már vhogy csak tudna írni, de te annak még a fele sem vagy;)

Ty.
Csak annyit mondok hogy én 22éves vagyok és nem érdekel a más véleménye.! Azt mond amit akakar... Nem részletezem...
Nem kell hogy elhidd sokan tudják hogy és 22éves vagyok ,ja
és még annyit mondok hogy (nincs olyan ember aki még nem hibázott)... És ha nem tetszik amit írok ne olvasd!!OK?           Köszönöm...By:boom
Ez mind szép és jó, de ugye nem gondoltad komolyan, hogy moderátornak jelentkezel?
:)...OP, én előfizető vagyok, de a fórumon ugyanúgy múködnek(xD) a reklámok. Ez miért ?
Ez szerintem nem a topikhoz tartozik...
Jó nem baj ha nem válaszoltatok itt, máshol kaptam választ köszönöm. By:boom
Sziasztok

Nem azért,Boom,de nem gondolod,hogy egy modinak tudni kellene helyesen írni?Legalább magyarul....
Szánalmas vagy,már bocs!
Ja, boom, legalább a topic címét írnád le helyesen..Mellesleg kétlem hogy ilyen szellemi fogyatékos gyerekekre lenne szükség akárhol is...
Mondok valamit , Már nem akarok mod lenni... Nincs már pöttyö mert nem tudom mért elvették másnapra mert már kitiltottak de elvették 2 nap mulva a pöttyeim... 
1x már kitiltottak mért, 0-tak le meg vették el a pöttyöm 1 et elvettek mikor kitiltottak 4 napra , utána meg a másik 2 pötyöm vették el :@
Jól tették. :D
Akkor kellett volna végleg kirakni amikor feljelentéssel fenyegetőztél xD

Hallottam hogy már élettársad is van 10 évesen:D gyereked mikor lesz?:D 
Amugy az ovodában nem tanítják az angolt,sem a németet
az ovodában már az angolt is tanítják?