« Back to All Topics
liba007 topic közkívánatra :D
Posted in 
General
liba007 topic közkívánatra :D
Posted in 
General
liba007 topic közkívánatra :D
Ide lehet írni a liba007 fórumtársunkkal kapcsolatos észrevételeket. Így legalább a többi topic nem offolódik szét /annyira/. 


Ebben az esetben SzociopataTata és jómagam képviseljük a közt :-)
Köszönöm szépen,hogy megvalósítottad ötletemet:D
Mint köztudott kétféle fórumozó létezik a fly-on. Egyik útálja, ha liba007 mindenbe beleszól, másik támogatja önkéntes népnevelő, és élő fórumhasználati útmutató törekvéseit. Itt összecsaphat a két tábor. Ha méltán népszerű libuskánk itt kötne bele minden hsz-be(természetesen hivatkozva a megcélzott topicra), talán azok szólhatnának arról, amire indítójuk eredetileg szánta.
:D:D:D
Emberi  számítás szerint liba007 erősen kritizálná ezt a topicot,de mivel a haverja készítette így természetesen 
nem bántja a csőrét. 


Már megint igazam van?!
Anyád libamáj libamáj
libának a faszafáj
Nem hittem, hogy Jaguár szintje alá lehet süllyedni, de Rúni pajtás kellemes csalódást okozott :-)

Nagyon kreatív, bár lehetett volna szebben is írni a verset.

Pl:

Libamáj libamáj,
libának a fejefáj :)


Nyekergő a te szinted alá nem lehet süllyedni...
buzi
Rooney te meg ne belgátol vedd a szöveget:


Azé űlté az ölembe ülszel a picsát!
Merthogy én tégedet nagyon szeretlek,
Baszom azt a girbe görbe büdös seggedet

:D:D
N.3310.s
te egy idegesítő fasz vagy:)
Az öregapád kénköves rongyba tekert faszával szórakozz!
Idd ki apád savas gecijét
amugy így van
libamáj libamáj a libának faszafáj
Sajnálom, de most, hogy megmutattad az igazi énedet, tehát lesüllyedtél egy igen primitív szintre, megszegted a szabályzat 4.2-es pontját. Remélem, majd egy moderátor is hozzászól a dologhoz.
Fasztasztikus eza oldal mejet Dr.Del Medico Libuskának szenteltek.Nagyon teccik,amenyibe kitalálok egy (1) verset jövök és közlöm it.
Ha már a Belgánál járunk akkor én is idéznék tőlük.

"Az óvszer korlátoz
A gyógyszer bajt okoz"

Kár, hogy Rooney és Jaguár szülei is ezt az elvet vallották annak idején :(
Te is olyan hülye vagy mint liba.Szivesen kinyalnátok a moderátornak.
Attól függ, hogy nő vagy férfi és hogy milyét. De szerintem ez nem tartozik a topichoz.
Szia liba 007:)
Grat...többször is megleped a társaságot a hozzá szólásaiddal....van, hogy kellemesen,mint pl most;),van,hogy nem kért tanácsaiddal...ami nem kellemes...gondolom Te is találkoztál már ehhez hasonló szituval.
Én mindkettőnek tudok örülni...ha valami butaságot írsz,akkor azért,ha csillantod elméd,akkor meg :D:D
Csak így tovább!sokmindenről szólt már ez a fórum...eddig csak a vicc oldalnak tudtam örülni{grat. az ötletért:)}...Te legalább nem vagy unalmas:)
Azt hiszem,nincs olyan ember,akit hidegen hagynál..ez egy olyan erény ami becsülendő:)csak így tovább:)
Bár annak jobban örülnék,ha a "hogyan írjunk helyesen és miként használjuk a fórumot" Hsz-eid lassan elhagynád...de persze ezt Te döntöd el..de azért egy valami kiderült itt nekem:NEM a nevük miatt lesznek egyesek állatok!..és még a fa tetején mozgó friss levegő sem segítene némelyiken;) a kislibákat meg ne hagyd,hogy kritizálják a Hsz-eket helyesírás vagy külalak alapján:D
További sok Hsz-ed milőbbi reményében üdvözöl egy állat a sok közül:)
szia:)
 
Rendben, többet nem szólok sem felesleges topic, sem helyesírási hiba miatt, mivel te vagy az első (emlékeim szerint), aki képes volt erre normálisan megkérni. Na meg a kislibákkal is törődni kell (azóta kikeltek), szóval energiám sem lenne rá.











kedd.ves libuska,
csak humorérzéked nincs.
Sajnálak.
Fricibácsi a verpeléti utrol.
Nesejcsdki.











Én is sajnálom.
Mert nincs humorérzékem.
Így sajnos nem értem a poént.
hm...és még Rád mondják,hogy buta liba!?...TANULJATOK!:)
és...köszönöm:$ritkán kapok bókokat;)(F)a humor érzékedet meg védesd le:)mert van...csak ezt a dilettánsok nem érzik...van,hogy a hülye okoskodik...és ez a gyakoribb sajnos...Te méltón képviseled a másik oldalt:)
a kislibáidat meg szívesen segítek terelgetni...csak szólj!;) De kávéra is vendégem vagy,ha energy keéne:)szia:)

hi!
éljenek a libák a kivsik a nagyok mind hajrá liba007 adjad nekik a részt:D
bye: gold
üvegtigrisnek és libuskának üzenet a hüjék oldalárol mi.vel. ök a másikoldalon vanak és támogasák egymást.
1.(egy) a humorérzék 1 (egy) adotság ami van vagy nista.
2.(ketö) fricibácsi a verpeléti utrol karinti frigyes aki közismerten nagyon 1 (egy) nagyonszomoru ember volt és igen sok hüjeséget irt (poloskát is).
3.(vagyis ketö ésfél) libuska tanicsd továbra is népedet mint hilerpisti de ö job Nálad mer van humorérzéke Neked pedis nem osztotak.De azér szeretlek.
Akkor jó. "hilerpisti"-nek tényleg jó humora van, ez már azon látszik, hogy politikusnak indult. Az még nagyobb poén, hogy miniszter is lett. Csak az a gond, hogy kicsit kevés foga és el nem tört állkapcsa van, ennek ellenére tud jó hosszú vicceket is mondani. Dehát ne politizáljak már!
hajrá liba ! gyerünk kommentálj mindent te suliból hazarohanó csirke,ne hagy ki egy topicot sem mindent muszáj kommentálnod ez az életed enélkül nem is tudnál élni .jó az ötlet ezentúl minden liba007 megszólalásért topicot fogunk nyitni...lool-.-"csicseregnek a madarak jön a tavasz azért vagy ilyen friss?
hogy nem tudod megállni szó nélkül a topicokat..:Dna m1 hajrá erre is válaszolj egy közepes tartalmú diszkrét megfogalmazású idióta kommentárral kösz ty 
                              ßý : ◄ĐãŋżΐĠ►
A végén még megszeretitek libát.
Bár már engedett a fölényeskedésből.
A végén ember lessz belőle.
Én aztán nem fölényeskedek, mert csak egy buta liba vagyok. Mondtam már. Egyébként kutyából nem lesz szalonna, libából nem lesz ember, ahogy a mondás tartja. Tehát buta liba buta liba marad. Talán majd a kis libák többre viszik.
◄ĐãŋżΐĠ► te pedig jobb, ha tudod, hogy a pool egy rasszista játék. Ugyanis mindig a fehér üti a feketét. Ezt tartsd észben, mikor a suliból hazasietve elkezdesz játszani.
bauchi!
amit írtam,nem neked,de még csak nem is Rólad szólt...de ha a méreted,húzd magadra...csak a gallérja ne gyűrődjön! Bár szerintem nagyon kényelmetlen lenne...liba007! Mi meg maradjunk meg a másik oldalán...ketten is lehetünk egy tömeg;)
bauchi a hüjék oldalán...én meg megmaradok hülyének...kényelmes álláspont és kevesen irígylik:)
Most akor vetétek az üzenetet vagy nem?Én egy(1)szer és töbször irtam igy a vasárnap délelöti tévé müsort vezetö (helo fijuk,helo lányok)simon v.lászló nevezetü baromnak képeslapokon és tudomásom szerint ez is hozájárult ahoz töbet már nem rontota a közizlést.Mer szerintem a hüjeség öl!!!
lehet hogy nekem is elment a humorérzékem.???
libuska engem szokot piszkálni.Aszt hitem Te is.
lehet hogy nekem is elment a humorérzékem.???
libuska engem szokot piszkálni.Aszt hitem Te is.
Nyugtassatok meg, hogy csak az én asszociációs képességeim rosszak, mert egyre kevesebb összefüggést vélek felfedezni a hsz-ok között.
Szerintem aztse tudjuk hogy ki kivel van.
kezd bonyolult lenni.
Mint ha libuskárol szolna a page nem?
Ne bántsátok se 
N.3310s
-t
és 
liba007
-t
Engem sem. Vagy pedig túl sok painkillert szedek :D