« Back to All Topics
magyar darts topic
Posted in 
General
magyar darts topic
Posted in 
General
magyar darts topic
üdv minden játékosnak!
azért nyitotam ezt a topic ot hogy itt leirhatjátok ha van problémátok érszevételeitek stb... a darts al kapcsolatban.
darts forum van csak az angol igy most lesz magyar darts topic.
na bye: gold
Sziasztok, nekem van egy kis problémám, néhány napja kezdtem játszani a játékot és előfordul hogy nincs meg a csetelő felületem, és így azthiszik sokan hogy nem akarok velük beszélgetni. ha tudja valaki a megoldást,segitsen.
csao!
iyoen velem még nem fordult eő de olyan már igen 1 vagy 2 szer hogy nem birtam irni pedig villogot a kurzor és olyankor nem szeretem ha nem tudok irni.
bye: gold
megtaláltam a probléma gyökérokát. jáááááááááá
hi!
örülök neki és jó játékot kivánok!
bye: gold
Hellosztok,most van ez az új darts krikett nagyon tetszik nekem csak valamit nem értek.Az mért van h én megdobok mindent az ellenfélnek van még vagy 3-4 szektorja és nem nyerek pedig megdobtam mindent?
Léccives irjon aki tudja,Köszi
A nyeréshez az is kell, hogy több pontot legyen mint ellenfelednek. Vagy legalábbis ne legyen kevesebb.

Op
hi OP!
nagyon cool az uj drats a criket.
lene egy kérdésem hogy lesz a darts verseny a fod on és ha lesz mikor lesz és hogy dolgoztok e már a megvalositásán amugy az ujitások közül 1 nem teccik csak a nicnevek mellet lévő tollak bol a nagyon nagy rang ami a régi szinében sokkal szebb volt azt állitsd visza lécci .
kösz mindent ! 
bye: gold  (h)
shadow: minden játéknak levannak irva a szabályai. én sem tudtam elsőre miért is történik ugy, elolvastam, és voila, már értettem is... nem rögtön sírni kéne hanem 2 percet ráforditani és elolvasni a legkézenfekvőbb játék nyújtotta dokumentumot...
0-zás mentes szobát Darts-ra. :D
 Szerintem lenne értelme:)
Csak egy kérdés!

Mi a francért raktok fel olyan reklámot,ami lehetetlenné teszi a játékot?
Hozzátennék ezzel kapcsolatban még vmit:DÖGÖLJENEK MEG A REKLÁMOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Megint ki kellett lépnem,mert nem lehet dobni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fúúú,lenne még vmi...Ti is,akik intézik ezt a sok szart ide,dÖGÖLJETEK MEG!!!dE KOMOLYAN!!!!!Reklámostól együtt,pusztuljatok ki!Elcseszitek az egész játékot ezzel a köcsögséggel!Most pedig tiltsátok le a nevemet,aztán basszátok meg!Ma vesztettem kb.100pontot,kurva anyátokat!
Wendetta szépen legyél már :)
 Ha nem tetszik a reklám 
FiZeSs Elő
Ja,wendetta ne durvulj el azért ennyire...Bár egynémelyik reklám tényleg gáz,de fizess elő!:)
szerbusztok!
m a nem indult el a darts 301 es verseny.
kedves OP!
ha lehet javitsátok meg a servert hogy elinbduljanak a versenyek vagy ah jó a sever akor miért nm indult el??
váalszodat váom.
És eleven reklámokból keres pénzt az oldal.Szóval ha nem lennének reklámok,akkor lehet,hohy nem is tudnál ezen az oldalon játszani:)