Kabe Abi
Kabe on mäng 2 inimese vahel,kus ühel on valegd nupud ja teisel mustad. Igal mängjal on 12 kabe nuppu mängu alustamiseks.
Mängu eesmärk
Mängu eesmaärk on püüda kinni kõik vastase nupud,või tegema nii,et vastasel ei oleks võimalik kuhugi käija.
Mängu algus
Mängu alustatakse positsioonilt mis on näidatud allpool kabe lauda mis koosenb 64-st ruudust,8*8 võrgustikuga.punased teevad esimese käigu.siis teeb iga mängja ühe käigu.Iga mängja peab tegema liigutama oma nuppu enda käigu jooksul.Teisti käikke ei ole võimalik vahele jätta.
Mängu mängimine
Käik koosneb sellest,et liigutad oma nuppu erinevatele ruutudele.
Püüdmine
Püüdmised ja hüpped on kohustuslikud.Kui ruut mis asub diagonaalselt mängja ees ja on hõivatud vastase poolt,ning ruut selle taga on vaba,siis saab mängja üle vastase nupu hüppata sinna ruudule.Siis on vastase nupp lõõdud ja see eemaldatakse laualt.
Mitu hüppet korraga
Kui peale püüdmist on nupp samal positsioonil,et teha teine püüdmine,siis tuleb seda teha,see käib kõik ühe ja sama käigu alla.
Püüdes 2 vastase nuppu ühe käigu aeg,siis seda kutsutakse topelt hüppeks,ja kui 3 siis kolmekornde ja nii edasi.
Kui sul on võimalik valida mitme erineva hüppe vahel,vaatamatta sellele kas on võimalik teha mitu hüppet korraga.
Kuningas
Kui su nupp jõuab viimase reapeale vastasmängja laual siis su nupp muutub kuningaks,ja sellega lõppeb sinu käik, või hüpe. Kuningas saab liikuda igas suunas,ja saab hüppata üle vastasmängja nuppude igas suunas (ka tagasi) nagu laua reeglid lubavad.
Kuningas saab diagonaalselt üle hüppata ainult yühes lähedal asuvast nupust,igas neljas diagonaalses suunas.Kuningas saab samuti teha mitu hüppet korraga(kui see on võimalik).
Aja limiit
Kella kasutatakse selle jaoks,et seda mängule kindel aeg.Need kellad näitavad kui palju on mängjatel aega oma käigu tegemiseks.Reeglid on väga lihtsad,kui su aeg saab otsa siis sa oled kaotanud mängu.
Mängu lõpp

Võitmine
Mängu võidab see mängja
Kaotamine
Mäng on kaotatud,kui mängja ei suuda teha ühtegi mängupoolt lubatud käikku.
Viik
The game is drawn when there is no capture or promotion to king for 40 pairs of consecutive moves.
The game is drawn automatically if there is no winner after 200 moves (100 each).