« Back to All Topics
Romania care locuiesc in Anglia:)
Posted in 
General
Romania care locuiesc in Anglia:)
Posted in 
General
Romania care locuiesc in Anglia:)
Hello people!:D As vrea ca romanii care stau in Anglia sa se adune aici si sa vb despre orice...nu prea cunosc multa lume pe aici in Anglia:(...apropo, eu am 15 ani:D..please feel free to write anything...in afara de chestii vulgare:D...pa pa lume:)
hello,how are you ? I'am 12 years !
salut......ce sa spun......sunt din italia....... nu prea stiu situri romanesti dar apasa romania si gasesti o gramada.......e simplu nu? -.-'........ am 15 ani si eu si daca vii in stanza italiana o sa gasesti cativa romani deobicei....... eu sunt acolo foarte des...... vabbe....... va salut......... ciauuuuuuuuu
Salut

Si sunt in Anglia,si poti sa gasesti romani pe internet.
Mai nou chiar este un Radio pt Romani din Anglia 
www.easteurope.org.uk e facut de un tip amuzant Coniac 

sau mai sunt si alte situri,dar aia vor sa faca bani de pe tine. 

crezi ca e drept fata de ceilati romani care intram pe site sa nu poata comunica?pe tine chiar nu te mai intereseaza ce se intampla prin tara in care te-ai nascut?sau tu iti renegi tara si oamenii de aice?
inseamna ca asta e primul si ultimul post care il fac in thred-ul asta :P daca este vb numai de romani ce locuiesc in anglia :p :))))  ..cum adica nam voie sa postez si eu :( doamne cata ura ... :p
pardon...am scris gresit:">...ma refeream la 'romani' care locuiesc in Anglia:D...oops!:D