« Back to All Topics
kérdések
Posted in 
General
kérdések
Posted in 
General
kérdések
Sziasztok4
A magyarok miért titkolják a származásukat?
Nem lehetne,hogy egy kicsit udvariasabbak legyenek?
Tisztelet a kivételnek!


 Sziasztok!

 Hónapok óta játszom ezen az oldalon. Malmot és az amőba játékot is. Az utóbbi időben rendszeressé vált a malom játéknál nyerő poziciómból megszakad a kapcsolatom és buktam a játszmát.Ha vesztes pozicióm van sohasem "szakad meg a kapcsolat.Sajnos van egy másik szintén nem jó tapasztalatom az pedig az idő. Volt olyan helyzet több esetben is hogy már a fali órám szerint is öt perce játszott az ellenfelem ideje azonban egy percnél többet sohasem fogyott."A chetnél is bizony vannak némi furcsaságok, engem egy egyszerű kijelentő mondatnál letilt míg mások nyomdafestéket nem tűrve írogatnak.
 A malom játéknak nem is titkolom rabjává váltam úgy megkedveltem. A játék tisztasága azonban már kérdéses számomra. Tudom senki sem kívánhatja hosszútávon egy ilyen oldalon az ingyen játékot. Én is szívesen lennék előfizetője, de mindezek ismeretében elgondolkodom hiszen nem nyújt a játék kikapcsolódást.
 Tudna valaki választ adni mi az oka ennek az új jelenségnek, mert bosszantó?
 Köszönöm előre is a választ:- Szetszort  
"Ha vesztes pozicióm van sohasem szakad meg a kapcsolat."

legalábbis kevésbé bosszantó, éppen ezért nem annyira emlékszel rá.

"A chetnél is bizony vannak némi furcsaságok, engem egy egyszerű kijelentő mondatnál letilt míg mások nyomdafestéket nem tűrve írogatnak."

használd a némító gombot, szólj a moderátoroknak, stb...

"A játék tisztasága azonban már kérdéses számomra. Tudom senki sem kívánhatja hosszútávon egy ilyen oldalon az ingyen játékot."

Ezt hogy érted?

OP 

 Köszönöm hogy időt szántál rám. Nem tettem volna bejegyzést amennyiben nem tükrözi a valóságot.Sok sok játék tapasztalatát írtam meg.Egyébként honnan tudhatom meg mikor játszmában vagyok ki az OP.?
 Én magyar vagyok és büszkén viselem magyarságom.
 Azért köszi:Szetszort


Karácsonyfa ágán meggyullad a fény,
Boldog ünnepeket most kívánok én.
Karácsonyfa lángja hozzon meleget,
És a poroltó legyen veletek::)
:D:D:D:D:D:D:D:D:@:@:@:):):):):):):)(W)(I)(L)(K):S(szürke)(fekete):D
CSÁ!!!
Hy An pool jennyyyyyyyyyyyyyyy
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Sziasztok !
1 napot játszottam eddig de a malomban egy számomra fucsa eset volt. Már csak 3 kövem volt és bezártam malomba, levettem egy ellenfél követ. Ezután Ő is bezárt egy még nyitott malmot és szépen levett az én zárt malmomból. Hogy is van ez????
Nem értem hogy snooker-ből pool-ból,tanx-ból vannak veryenyek de pl. mér nincsenek amőbából?

A sakkban, ha nincs mattot adni tudó figurád, tehát vagy csak egy futód, vagy csak egy huszárod marad,és az ellenfeled órája leesik, nem nyertél, hanem döntetlen. Itt miért nem az?
Az igaz, hogy egy huszárral nem lehet mattot adni egyetlen királynak. Ha azonban a királyt egy saját bábuja akadályozza, akkor már lehetséges a huszárral mattot adni, tehát egy gyakorlatlan játékos ebben a helyzetben kaphatott volna mattot.
Ha az ellenfélnek csak egy királya maradt, akkor az eredmény döntetlen.

OP
mit tegyek az érdekében ha vki  csal és meggyőződésem róla hogy egy semétláda . nem lehetne őket valahogy kitiltani?
sziasztok!!
már egy ideje amőbázni szoktam ezen az oldalon és van egy problémám.......valaki nem tudja megmondani, hogy miért nem tudok a felhasználónevembe ilyen jeleket tenni?
ha írok bele a regisztrációnál azt írja ki, hogy nem lehet ilyen elemeket beletettni, de a játékban meg egy csomó embernek van a nevében.......segítsetek!!
előre is köszönöm

josé
Kedves Op!

Megint meg szeretném kérdezni hogy amőbából mér nem cisnálnak versenyeket?Előre is köszi 
kedves Op!

Megint meg szeretném kérdezni hogy amőbából mér nem tartotok versenyeket?
kedves Op!


Megint meg szeretném kérdezni hogy amőbából mér nem tartotok versenyeket?
Mi a lénege a Reversi-nek?
Hogy kell játszani?

Mert én nem értem. Azt tudom, hogy rakni kell , meg a cél az hogy az én színemből több legyen, de hogy kell játszani???
Hogy lehet előfizetni?
Köszi
Szeretném kérdezni, hogy van egy haverom és annak kitiltják a nevét az illető:Darth_Power!!Miért tiltják ki a neveit, ha nem csal??
kedves kulifa !
 ez azért volt mert ha nincs olyan bábud a mi bnics malomba akkor leszedhet a malombol!:)
hello én NAGY HO HO HO vagyok:)lenne egy kérdésem.miért nincsenek amöbában versenyek?mert ugyanis még kb 3 honapja én rendeztem egyet az én szabályaim szerint és tudjátok mennyien neveztek? 64 en:) tehát érdeklödés az lenne rá csak csak ugylátom a biliárdosokat kényeztetik inkább. én is szoktam menni a bili versenyekre de olyan kevesen vannak ,(kivétel a 8 as pool)hogy megunom és lelépek:D amöba versenyre sztem mindig összejönne 100 ember!!! megköszönném minden egyes amöba rajongo nevében hogy csináltok legalább 1et amire mindenki nevezhet nem csak az elöfizetök!!meglátjátok hatalmas érdeklödés lesz! elöre is köszi:) az OPERÁTOROKNAK! HO HO HO
neketek is rosz ez a focis ujj jatek mer nekem amikor elinditom valami letöltesi hibat ir ki aki tapasztalta mar az legyszi szoljon
neketek is rosz ez a focis ujj jatek mer nekem amikor elinditom valami letöltesi hibat ir ki aki tapasztalta mar az legyszi szoljon
 Sziasztok!
  
 Van egy kérdésem.Láttam hogy egy-két nagyon jó játékosnál nem nagymesteri cím van pajszkéént,hanem korona.Hogyhogy?Nem előfizető  lehet olyan koronás?

Előre is köszönöm.
Azért korona,mert neki van a legtöbb pontja.És csak előfizetőknek lehet koronályuk.:)
Nem rossz a focis játék cak fel kell telepíteni a JAVÁT
Nem rossz csak fel kell telepíteni a JAVÁT
Hogy kell feltőlteni a JAVA-t mert nem tudok játszani a 3D 8pool-lal!!!!!!!!!!!!!!!!!:(
Sziasztok!

Azon gondolkodom, hogy nem lehet túl nehéz programozási feladat a sakkban tetszőleges nyitó állást fölkínálni. Ilyen módon sokat lehetne tanulni egymástól. A kezdőkkel pl. nem csak azt tehetné az ember, hogy teszteli velük, megszívják-e a susztermattot, hanem pl. el lehetne nekik magyarázni, hogyan lehet egy bástyával mattot adni, meg ilyenek.

De föl lehetne kínálni sakkrejtvényeket, meg minden.
Sziasztok!

Azon gondolkodom, hogy nem lehet túl nehéz programozási feladat a sakkban tetszőleges nyitó állást fölkínálni. Ilyen módon sokat lehetne tanulni egymástól. A kezdőkkel pl. nem csak azt tehetné az ember, hogy teszteli velük, megszívják-e a susztermattot, hanem pl. el lehetne nekik magyarázni, hogyan lehet egy bástyával mattot adni, meg ilyenek.

De föl lehetne kínálni sakkrejtvényeket, meg minden.
Ezt én sem értem. Nekem az a problémám, hogy nem tudok sehogyse játékot indítani még a bejelentkezési részt sem adja be. Remélem valaki tud segíteni.
Popup blocked by Google toolbar!-ezt írja ki amikor valakinek +akarom nézni a játékos információját....nem értem....miért nem tudom +nézni???

Hogyan Vegyek fel 
barátot
,barátot?
Languages
English
English
Cymraeg
Welsh
Deutsch
German
English
English
Indonesia
Indonesian
Malti
Maltese
Melayu
Malay
Nederlands
Dutch
Tagalog
Tagalog
Tiếng Việt
Vietnamese
Türkçe
Turkish
Vlaams
Flemish
Võro
Võro
azərbaycan
Azerbaijani
bosanski
Bosnian
dansk
Danish
eesti
Estonian
español
Spanish
euskara
Basque
français
French
hrvatski
Croatian
isiZulu
Zulu
italiano
Italian
latviešu
Latvian
lietuvių
Lithuanian
magyar
Hungarian
norsk
Norwegian
o‘zbek
Uzbek
polski
Polish
português
Portuguese
română
Romanian
shqip
Albanian
slovenčina
Slovak
slovenščina
Slovenian
suomi
Finnish
svenska
Swedish
íslenska
Icelandic
čeština
Czech
Ελληνικά
Greek
български
Bulgarian
кыргызча
Kyrgyz
русский
Russian
српски
Serbian
українська
Ukrainian
עברית
Hebrew
العربية
Arabic
فارسی
Persian
हिन्दी
Hindi
ไทย
Thai
ქართული
Georgian
中文
Chinese
日本語
Japanese
한국어
Korean