« Back to All Topics
POLSKA WITAM
Posted in 
General
POLSKA WITAM
Posted in 
General
POLSKA WITAM
Jestem wiernym graczem flyoridie. Gram tu przede wszystkim w młynek. Jakiś czas mnie tu nie było. Teraz patrzę na swój ranking, a tu o połowe mniej. Co to ma być ?. Kto zakosił moje punkciki ;-)???

Tekst jest napisany w języku polskim, ponieważ jestem Polakiem, więc jak ktoś nie rozumie co tu pisze niech weźmnnie słownik Polsko - ......  i sobie przetłumaczy :P i niech mi odda moje ciężko zapracowane punkciki ;-) he he he

                                   krb_karamba
Siema krb:) Ja też jestem wiernym graczem flyordie ,tu są naprawdę super gry:)Moja specjalnośc to...oczywiście TANX,nick LITTLE BOY na tanxach wszyscy znają;)W młynek może spróbuje zagrać,za to ty zagraj w tanxy :D naprawde cool gra:) Chciałbym się z tobą jakoś skontaktować odpisz jak możesz GG:3421032 nara;)
Pewnie że odpisze i zapraszam do gry :)
A OTO ZASADY GRY :
1. Początkowo każdy z dwuch graczy dysponuje 9 pionkami; jeden koloru białego, drugi - czarnego


2. Musisz ułożyć 3 pionki pionowo lub poziomo wtedy bierzesz 1 pionek przeciwnika.


3. Gdy zostaną Ci 3 ostatnie możesz skakać na dowolne pole na planszy



4. Gra kończy sie gdy jeden z graczy nie ma ruchu lub zostają mu 2 ostatnie pionki .

Moja rada - nie warto za szybko robić młynków bo przegrasz blokiem ;) 

POWODZENIA        pozdro KARAMBA

inna stronka gdzie też można pograć w młynek www.kurnik.pl/mlynek   -  tu grają w większości Polacy 

czesc jestem nowym graczen na flyordie i mam male pytanko co prawda nie wiem czemu ci twoje punkty zniknely tez mi sie to zdazylo ale chcialbym wiedziec jak sie gra w ten mlynek jak mi odpiszesz na tego posta bede ci bardzo wdzieczny :) pozdrawiam