« Back to All Topics
Viselkedés
Posted in 
Go Moku
Viselkedés
Posted in 
Go Moku
Viselkedés
Üdvözletem! Lehetséges hogy konkrétan nem ide tartozó a témám,de meg szeretném jegyezni hogy az amőba felületen, hosszú hónapok óta játékosok csak azért regisztrálnak újabb és újabb neveket hogy a többi játékost sértegetni tudja!!!Jönnek és írnak mindent,felkutatják a közösségi oldalakat és az ott szerzett információjukkal,pl a  magánéleti dolgokkal bombáznak,neveket írnak ki,sértegetően oda nem illő obszcén szavakat használva becsmérlik a többi játékost!! Továbbá megkérdezném ha valakinek a vezetéknevét kiírják az vajon miért nem vonz büntetést maga után! Felhívnám a tisztelt moderátorok figyelmét ezekre a dolgokra! Tenni kell most már valamit ez ellen!!!
Tisztelettel megkérném a moderátorokat ne hagyják ezt, teljesen ellehetetleníti egyes emberek jelenlétét eme bizonyos nickek... Természetesen tudok neveket is írni,de szerintem láthatja őket mindenki! Köszönöm a figyelmet! További szép napot mindenkinek!!!
Edited by ✯Sipi✯
😢
1
😮
1
❤️
1
szia sipi79, megértem a haragodat ezekre az emberekre, akiknek a viselkedése nem helyes, de a fórum nem a megfelelő hely, ahol panaszkodhatsz ebben a témában, írj közvetlenül a moderátoroknak a tájékozottnak itt a link   "viszlát, jó napot és jó játékokat "
❤️
2
😢
1
😮
1
itt a link a moderátorokkal való kapcsolatfelvételhez                                 
http://www.flyordie.com/contact.html
   "Viszontlátásra "
❤️
2
😮
1
a sipinek az az egyetlen baja hogy nem bántják eléggé
😢
1
😮
1
Mocskok ezek Sipi ,èn is tiszta ideg vagyok xd
🙃
1
?
szia Aloevera! Gyakran mondjuk neked, hogy a fórum nem az a hely, ahol panaszkodhatsz a játékosok viselkedése miatt, kérjük, írj közvetlenül a moderátoroknak, akik megvizsgálják a panaszaidat,  "szép napot és jó játékokat "    
http://www.flyordie.com/contact.html
😮
1
❤️
1
Megjegyzés az előttem szólóhoz..Üdvözletem , Kedves moderátorok. Nekem is az volna a nagy kérdésem , , hogy a Cactus Flower játékos nevemről , lejárt a 36 nap büntetés , kérdésem , az lenne , miért lettem némítva , holott 2014 február óta , éves előfizetésem van , közel 60 000 ezer játékom , ,  volt 7 pöttyem , mindet el vették , és némítottak ,  Elmondanám , még 1 , ilyen játékosuk nincs aki , a játékukra ennyi pénzt áldozzon , azt hiiszem  a fejlesztésükhöz jócskán hozzá járulok , mégha több nevem is van , de mind éves előfizetős , ha össze adjuk , az kb , 24 ezer Ft .Tudnak még valakit rajtam kívül , aki ennyit áldoz , a Lfyre, biztos hogy nen .Más . Szeretném tudni , , csak kérdezem , , azokkal , akik az oldalon vannak , hogy lehetne őket játékra ösztönözni , mert az náluk a bevett szokás , elutasítják , a kihívást . Van 1 játékos , aki önöket nem valami szép dologgal jellemezte , minket is bele érteve , de másfél éve nincs 1 játéka sem .  JUCUS13 -ról írok mocskolódni azt tud azért jár be az oldalra. .Ő írta azt amit előzőleg ecseteltem , hogy mit csinálunk mi önökkel , és önök velünk .  . Azt hiszem be is fejezem a mondókámat
Edited by Cactus Flower.
😮
1
Szia Fleur de Cactus, hadd mondjam el, hogy ha egy előfizetéshez több felhasználónév is tartozik, az nem igazolja a rossz viselkedést, és nem hiszem, hogy te vagy az egyetlen, akinek több felhasználónév is van előfizetéssel, és ha a moderátorok egy játékost hibáztatnak, azt hiszem nem hiába,    "szép szombatot és jó játékokat hamarosan találkozunk"
❤️
2
😮
1
Elnézést kérek , nem 6000 ezer , hanem 60 000 játékom van. Bocsánat a helyesbítésért.. Tisztelettel Cactua Flower játékos.
😮
1
Ó még valami ,  hogy sokan szeretnénk ha a darts vissza kerülne a játék oldalra. Én betudok lépni ,  de unalmas saját magammal játszani .
😮
1
Languages
English
English
Cymraeg
Welsh
Deutsch
German
English
English
Indonesia
Indonesian
Malti
Maltese
Melayu
Malay
Nederlands
Dutch
Tagalog
Tagalog
Tiếng Việt
Vietnamese
Türkçe
Turkish
Vlaams
Flemish
Võro
Võro
azərbaycan
Azerbaijani
bosanski
Bosnian
dansk
Danish
eesti
Estonian
español
Spanish
euskara
Basque
français
French
hrvatski
Croatian
isiZulu
Zulu
italiano
Italian
latviešu
Latvian
lietuvių
Lithuanian
magyar
Hungarian
norsk
Norwegian
o‘zbek
Uzbek
polski
Polish
português
Portuguese
română
Romanian
shqip
Albanian
slovenčina
Slovak
slovenščina
Slovenian
suomi
Finnish
svenska
Swedish
íslenska
Icelandic
čeština
Czech
Ελληνικά
Greek
български
Bulgarian
кыргызча
Kyrgyz
русский
Russian
српски
Serbian
українська
Ukrainian
עברית
Hebrew
العربية
Arabic
فارسی
Persian
हिन्दी
Hindi
ไทย
Thai
ქართული
Georgian
中文
Chinese
日本語
Japanese
한국어
Korean