« Back to All Topics
Teşekkürler sayın Floyordie Yöneticileri
Posted in 
Backgammon
Posted in 
Backgammon
Burda kendini bilmez kişiler var Flyordie kurallarını ihlal etmekte vede centilmenlik le asla bağdaşnayan kelimeler sarfetmekte ve biz bu sitenin bunlardan dolayı çekilmez bir hal almasını istemediğimizden dolayı şikayet ediyoruz ve sizlerde elinizden geldigince bizim bu şikayetlertimizi degerlendiriyor bu kötü kişilerin hem burda siyaset yapmalarını engellemiş, hemde kötü kişilerin başkalarına küfretmesinin önüne geciyorsunuz bundan dolayı ilgi ve alakanız için siz yöneticilere ayrı ayrı teşekkür ederim
❤️
2
Bunu okuduğuma üzüldüm Selim.

Başka bir gönderide, kötüye kullanımı nasıl bildirebileceğinizi size açıkladım. İşte o yazının bağlantısı.

https://games.flyordie.com/forum/239884?s=hn&d=%2Fsearch%3Fq%3Dselim#239892

Lütfen sessiz düğmesini 🚫 kullanın, böylece huzur içinde oynayabilir ve bu insanların her zaman ne yazdıklarını görmek zorunda kalmazsınız.

Saygılarımla, John
❤️
2
Merhaba Selim, haklısın ve genellikle aynı kişi yeni takma adlarla geri dönüyor, yasaklandıktan sonra onu her seferinde raporluyorum ama geri geldiğinde en iyisi onu susturmak ve moderatörlere rapor etmek. sana iyi günler
🙃
2
❤️
1
Selim’e katılıyorum.
İnsanlar buraya özelikle kavga ve hakaret icin giriyorlar, ve buna zorla ceza veriliyor. Sistem tavla oyunuda iyi kontrol etmesi gerekli
❤️
1
Günaydın Selim,
Her zaman memnuniyetle karşılanan şikayetiniz için teşekkür ederim, ancak moderatör yardımcısı olarak, birisinin yanlış veya küfürlü davranışını fark ederseniz veya bunun kurbanı olursanız, derhal belirtilen ve moderasyon ekibine sunulan yollarla bir kötüye kullanım bildirimi yapmanızı öneririm.
İster oynayın ister sohbet odasında bulunun, söz konusu oyuncuyu her zaman engelleyebileceğinizi hatırlatmak isterim.

Saygılarımla
Dav7d
❤️
5
😢
1
😮
1
Sorry my friend & colleague - our postings overlapped. 
✌️ - John :)
❤️
1