« Back to All Topics
büntetés lejárta
Posted in 
Go Moku
büntetés lejárta
Posted in 
Go Moku
büntetés lejárta
Sziasztok!
Csak érdeklődnék, hogy a tiltásom lejárta után miért nem látják, hogy mit írok a chat-ben? Örökre lettem tiltva mert kiakasztanak az inkorrekt, lelépős játékosok?
Köszönöm.
Ropper
🙃
2
Jó estét ropper,
láthatják, ha a "visszaélés bejelentése" funkciójukra lépnek. Ott lehet olvasni, hogy valaki mit ír. A visszaélés bejelentése funkció csak az előfizetők számára érhető el, és a minimális követelmény 2 pont a kocka mellett.
🙃
1
Jó estét ropper,
Amennyire én látom, a fiókod aktív, tehát továbbra is játszhatsz és cseveghetsz, amíg teljes mértékben betartod az összes szabályt.
Ha további kérdései vannak, kérjük, részletezze azokat.

Üdvözlettel
Dav7d
❤️
7
😮
1
🙃
1
Drágáim!
Akkor legalább azt kérhetném, hogy pöttyözzetek be és írjátok ki adatlapomra, hogy senkinek nem tudok válaszolni , írni! Mert így köszönnek és azt hiszik bunkó vagyok, hogy nem válaszolok. KÖSZ
Drágáim!
Akkor legalább azt kérhetném, hogy pöttyözzetek be és írjátok ki adatlapomra, hogy senkinek nem tudok válaszolni , írni! Mert így köszönnek és azt hiszik bunkó vagyok, hogy nem válaszolok. KÖSZ
Hello Dav7d, érdeklődnék, hogy mi lehet megoldás a problémámra? Itt John Stewart írja, hogy végleges a tiltásom, de azt mondja, hogy ő nem moderátor... Akkor ki itt a MAXADMIN? Aki esetleg fel tudná oldani azt amit állítólag lehetetlen...
Köszi, ropper
Hello ropper, 
nem vagyok moderátor, de moderátor asszisztens vagyok.
 
És megismétlem, hogy ha egyszer már elrendelték az állandó tilalmat, azt nem lehet visszavonni. 
Kérem, fogadja el válaszomat. 

Mert úgy van ahogy mondom! 

Üdvözlettel, John
❤️
1
Mert végleges eltiltást soha nem szabtak ki alapos indok nélkül. 
Ezzel véget is ér a vita, mivel kezdjük ismételni önmagunkat.

Üdvözlettel: John :)
❤️
1
Csodás, azért engem Dav7d véleménye is érdekelne az ügyben :) Illetve Thor-é is. Lehetséges?
🙃
2
Drágáim!
Akkor legalább azt kérhetném, hogy pöttyözzetek be és írjátok ki adatlapomra, hogy senkinek nem tudok válaszolni , írni! Mert így köszönnek és azt hiszik bunkó vagyok, hogy nem válaszolok. KÖSZ
Szia, lehet, hogy aktív vagyok, de továbbra se látják ha írok várhová... Privi vagy közös chat. Most komolyan mi lehet a hiba? Örök tiltás? :D De gondolom az is feloldható nem? Vagy én már végleg kitaszított leszek??? Köszi
🙃
1
Helló ropper, 

a végleges kitiltást nem lehet visszavonni. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom. 

A FlyOrDie automatizált rendszerrel rendelkezik, amely mindig olvas. Nem ember, hanem gép (bot). És reagál azokra a szavakra és kifejezésekre, amelyek nem megengedettek. Természetesen egy humán moderátor MINDIG ellenőrzi, hogy a hiányosság indokolt volt-e! Csak a moderátorok adhatnak ki végleges kitiltást a probléma kivizsgálása után.

Üdvözlettel, John
❤️
1
Hello John!

na és mégis mi indokolja a végleges kitiltásomat? Itt ezer+1 olyan játékos van akik állandóan ekézik a másikat, azok meg vidáman elvannak, simán lejár a kapott büntijük és utána újra kezdhetik kisded játékaikat. Egyébként hogyhogy nem lehet visszavonni egy tiltást? Végleges tiltás? Na azt mi  indokolja? Köszi, Ropper
Hello RobertoSoldado, 

Súlyos szabálysértések esetén a moderátorok végleges eltiltást szabnak ki.

Kérjük, olvassa el a FlyOrDie használati feltételeit. 
https://www.flyordie.com/legal.html#terms


És ez végleges. Kérem, értse meg, hogy nem tudok többet mondani, mert nem tudom, mi történt, és nem vagyok moderátor. 

Üdvözlettel, John
Azt mondják, hogy nem látják ha írok bármit is... Ezt teszteltük párszor. Köszi
🙃
1