« Back to All Topics
Suggestion
Suggestion
Suggestion
I would like to propose that blackpointers should not be able to write at all. The other players should not be able to read what the offending player writes! This way, further discussion could be avoided! Let those who do wrong feel that they have made a mistake!
❤️
1
😮
1
People cannot see what they write unless they decide to un-mute them, personally I leave them muted, and that is the advice I would give to everyone.

They have a demerit for a reason...
Attól,hogy fekete  pontot kapnak ugyanugy sértegetik a többi játékost,ha nem oldjuk föl őket még ugyanugy sértegető szavakat írnak és attól még a sértő szó   az sértegető marad,véleményem szerint be sem kellene engedni a fekete pontosokat a játékba míg le nem telik a büntetésük,van 1 pár ember ki mindig provokálja a többi játékost addig nem hagyja abba míg a sértet nem reagál,de hiába bannolják őket ,csinálnak új és új nevet és azzal kezdik előlről
🙃
1
Ha a vitapartner már megkapta a megérdemelt fekete pontos büntetését, miért kell feloldani?
Csak magunkat hergeljük tovább, ő pedig ugyanúgy megkapja a figyelmet, ezért is lenne értelme annak, ha kivennék a némított játékos feloldásának lehetőségét.
❤️
1
Az sem lenne ördögtől valo ha a játékos összes neve büntetőt kapna...ugyanis jön a másik nevével
A bűvös szó elhangzott, a vitapartner. Azt hiszem egy vitához minimum két ember szükséges. Sokkal egyszerűbb lenne ,ha ezekben a helyzetekben mindkét fél megkapná a büntetést. Mert azért valljuk be, az esetek többségében mindig ott van valaki ,aki provokál. Van olyan játékos ,akinek lételeme lett mások provokálása ,sértegetése, legyen szó a másik személyes életteréről, kinézetéröl ,foglalkozásáról vagy épp a gyerekeiröl. Az ilyenfajta megnyilvánulásoknak egy játékoldalon semmi keresnivalója nem lenne. Amíg ezeknek a flyordi teret biztosít, semmi nem fog megváltozni.
❤️
1
Igazad van , van pár kedves játékos aki azért jön be , például , JUCUS13 , hogy engem provokáljon , , de játéka Február 19. ke óta egy sincsen , az ilyen játékos miért nincs tiltva , csak kötekedni jön be , nem beszélve hajnaka02 ról , ő anyázhat is , mint például , a flatron66 -ot. Neki mindent szabad , mert van egy moderátor haverja. Ennyit szerettem volna hozzá szólni . A céljuk az , hogy a játékos társukat kicsinálják. Most jut eszembe , egyik nap hajnalka02 írta a falra , keressük fel , cactust , ez gondolom JUCUS13 -nak írta . Mire föl akarnak felkeresni. Bár JUCUS13 meg fenyegetett , hogy saját véremben fogok döglődni.
Még szerencse,hogy a moderátorok mindent olvasnak,te aztán jól kitudod forgatni a szavakat,ezért is vagy te mindig hetekre fekete pontos minden neveddel,nem is értem  hogyan engedik meg,hogy ennyi neved legyen ,nem akarnám sorolni mivel ugyis letagadnád mint mindent,mindig az vádaskodik akinek ég a háza
Nagy az isten állatkertje. Bocsi hogy neked írtam kaktusz de nincs külön hozzászólás gomb
Juvés nem a feloldásehetőséget kell ki venni ,hanem azt kellene elérni,hogy ne is tudjon tovább írni se,mivel a fekete ponttól még sértegeti tovább a játékosokat és ezt kellene megakadályozni,hogy írni se tudjon tovább  sőt be sem engedni a játékba míg le nem telik a büntetése,de mondjuk csinál gyors másik nevet és sérteget tovább azzal,úgy hogy ezt is meg kellene akadályozni,hogy csinálhasson másik nevet
Egyetértek veled hajnalka02! Van pár játékos akik csak másokat provokálni járnak a játékoldalra! De mindenki elnyeri méltó büntetését a végén. Remélem nemsokára az amőba oldala is vita mentes lesz és újból a játék lesz a lényeges egyes embereknek és nem más játékosok zaklatása, provokálása!
Egyetértesz vele Virág 520!? Neked pont látni kellene hogy pont ő provókál sok mindenkit,és ő nem kap feketétt!!!!
Kedves ezermester! Igen látom mit művel a hajnalka02! Amit módomban áll meg is teszek annak érdekében, hogy ne tudja azt provokatív viselkedését folytatni! Egyetérteni abban értek vele, hogy a feketepontosok ne tudjanak írni! A többivel kapcsolatban leírtam a véleményem! Előbb utóbb elnyeri a bűntetését az vagy azok akik másokat okosan manipulatívan vitába visznek! Nem támadni kellene engem ezermester! Hanem értelmezni amit írtam! Mint moderátor aszisztens végzem a dolgom az oldalon ha ott vagyok! Igyekszem betartatni a játékosokkal a flyordie szabályzatát korlátozott eszközökkel! A hajnalka02- vele kapcsolatban még annyit szeretnék írni, hogy úgy mint másokat engem is provokál, beszólogat! De ezt a játékosok látják is! Remélem végre történik valami az amőba oldalon, mert már így is sok régi játékos elment és ha ez így marad még többen fognak más oldalt választani. Mivel kikapcsolódni járnak az emberek az oldalra és nem azért hogy pár ember lelkiterrorkodjon velük! Nem is értem miért kell egyes embereknek mások magánéletében vájkálni! Kitenni olyan fotókat amivel egy másik játékos társát megalázza!  Az nem tartozik egy játék oldalra!! Ezek már személyiségjogokat sértenek! Csak remélni tudom, hogy azok a játékosok akik ilyen dolgokat tesznek tisztában vannak azzal milyen következményei lehetnek a tetteinek!  Ami biztos és ígérni tudom, hogy ha bent vagyok az oldalon mint moderátor aszisztens a rendelkezésemre álló korlátozott eszközökkel mindent megteszek, hogy az amőba ne egy harctérre hasonlítson!  😊
❤️
1
Látod te magad is ezt az írást?   :O nekem ennyi is elég
Igen látok mindent! 😊 Szerintem mindenkinek joga van a tapasztalatait és a személyes véleményét megosztani itt a fórumon így nekem is!😊 Te is elég szépen kommentelgetsz hajnalka02. Nem értem akkor mi az ami ennyire meglepett téged?! 🙄
The problem is that human nature is quite inquisitive. Those who started arguing will not be stopped by the black point. They know that many people read what they write out of interest. They continue the harassment! On the gomuku side, there are players who often get black points, but when their punishment is over, they continue where they left off. They didn't learn from their mistakes! More and more players are writing on the wall that a black point that doesn't end with an actual mute is ridiculous! Those who bully others don't even consider the black point a crime! They laugh at the black point and do not change their behavior! These players don't come to play, they come to harass others! I also mute the players who harass me! But in gomoku, the fact that the player with the black dot continues to write the harassing text and several players read it and write it on the wall so that everyone can see what the black dot writes causes huge disputes! :(
🙃
2
Szia! Meg értem a dühödett, de az a játékos  hibája is aki feloldja a játékost aki büntetésben van, sőt aki miatt kapja a feketét még az is feloldja, h tovább folyón a vita! Sokszor látom azt is, h  Feketét is nem az kapja aki meg is érdemelné! Vannak itt pár játékosok akik elkezdik a kötekedést, és amikor vissza vág az illető, mert nem hagyja magát, na pont azok kapnak feketét! Sajnos voltak is és lesznek is, mert sokan nem tudnak viselkedni! Maradok  Tíztellettel! Anita!
Szia! Meg értem a dühödett, de az a játékos  hibája is aki feloldja a játékost aki büntetésben van, sőt aki miatt kapja a feketét még az is feloldja, h tovább folyón a vita! Sokszor látom azt is, h  Feketét is nem az kapja aki meg is érdemelné! Vannak itt pár játékosok akik elkezdik a kötekedést, és amikor vissza vág az illető, mert nem hagyja magát, na pont azok kapnak feketét! Sajnos voltak is és lesznek is, mert sokan nem tudnak viselkedni! Maradok  Tíztellettel! Anita!
❤️
1
Anita mi már régi játékosok vagyunk az oldalon és tudjuk mindig voltak viták. De az ami most megy az amőbában nem az, mint régen volt! Van 1-2 játékos akik provokatív beszólásokat tesznek másokra és ahogy írtad sok esetben nem ők kapnak feketepontot! Vagy ha esetleg több napra feketét kapnak csinálnak egy új nicket és azzal folytatják tovább a trollkodásukat!  Igenis szükség lenne a feketepontosok teljes némítására! Az lenne a valós büntetés! Ez ami most van ha úgy nézzük nem más, mint " büntetésecske" !
Virag520...valahogy a te figyelmed az mindig elkerüli hogy épp csak belép egy jatékos vmkati, sellő máris provokaljak....nem véletlen a mondás ...a bunyo ugy kezdődött hogy az a másik visszaütött...már ha érted...cactus flower neve fekat kapott, jön a csillag virág nevével...tudom én hogy a modi is csak ember, de legyen objektiv már amennyire az elvárható
sünike most akkor azon folytassunk eszmecserét, hogy mi volt hamarabb a tojás vagy a tyúk???? Légy nyugodt objektív vagyok! :) Látjuk ki mit tesz le az amőbában az asztalra és annak megfelelően döntünk mi moderátor asszisztensek! Arról sem kell megfeledkezni, hogy nem angolul olvasom amit írtok, hanem magyarul és látom mikor valaki anélkül zaklat, provokál valakit hogy csúnyán írna! Még mindig azt tudom csak neked is írni, hogy jobb lenne ha mindenki maradna a játéknál és nem másnak a magánéletével foglalkozna, főleg nem rakna ki más játékosnak a dolgairól fotókat, mert az már személyiségi jogokat sért!
a tojas , maskor is kerhetsz segitseget ebben virag:)
Köszi az értelmes hozzászólást! Könyvelem! :) De ha tyúk nem volt, hogy lett a tojás???
Az evolúciós folyamat során a madarak, beleértve a tyúkokat is, fokozatosan fejlődtek ki más állatokból. Tehát egy olyan madarat, amelyet már el lehet nevezni tyúknak, először valószínűleg egy másik madártojásból bújt ki. Így az evolúció során a tojásokban kikelő madarak fajtól függően változhatnak, és a tyúkhoz vezető fejlődés során valószínűleg léteztek olyan tojások is, amelyekből a tyúknál előbbi fajok keltettek ki.:p
Szia! Igazad van virág! Aki feketés ne tudjon írni addig amig büntiben van! Ez mind szép és jó.. Csak ha ez így lenne, egyre több lenne a regisztráció, egyre több új nevek, és ha azzal jönnének be, még több lenne a szidalmazás...  És még azt se fogjuk tudni kik lehetnek azok!!! Legyen szép napod!
I understand your frustrations, I really do 😉
❤️
1