« Back to All Topics
Hajnika és a sértegető megnyilvánulásai
Posted in 
Go Moku
Hajnika és a sértegető megnyilvánulásai
Posted in 
Go Moku
Hajnika és a sértegető megnyilvánulásai
Felháborító és türhetetlen hogy ez a "hajnalka 02" nevű játékos csak azért lép be az oldalra hogy inzultálja szidalmazza pocskondiázza a játékostársait.Készítettem néhány fotot melyet el küldök emailben, de idézek is belőle. Épp olyan játékosokat mocskol akik épp játékban vannak, Nemes Gábor és Beata!Idézet "hajnika 02" 1n id.Mikor meg láttam majdnem el hánytam magam! 2.id.Szép állat az is!!3.id. Igénytelenek, nem adnak magukra! Stb stb stb Kérdezem én? Mért kell nekem és másoknak ilyet látni olvasni Vasárnap kora reggel? Hát mennyi szennyet tűr el ez az oldal még? Az ilyen hajnifélék miatt sok sok embert le feketéznek, ahelyett hogy néha tüzetesebben olvasnák a falat és leg jobb belátásuk  ítélőképességük szerint osztogatnák a feketepontokat!! Várom mielőbbi válaszukat! M.Tisztelettel: Tescos csirke!
Az mennyivel szebb mikor kitalalt dolgokkal dobalozik , raadasul a csaladjaval sertegeti sellolany, vmkati a masik jatekostarsat?
Az mennyivel szebb mikor kitalalt dolgokkal dobalozik , raadasul a csaladjaval sertegeti sellolany, vmkati a masik jatekostarsat?
Hajnalka nagyon népszerű teremtés.