« Back to All Topics
Büntetö csak ugy a semmiért
Posted in 
General
Büntetö csak ugy a semmiért
Posted in 
General
Büntetö csak ugy a semmiért
2022.10.07.-én 3 játékos (Eoera, dariusz1979 én én sünime 2020) a gomoku magyar3 as szobájában csevegett.Majd egy idö után azt vettük észre hogy  dariusz1979 játékosnak a 14 nap büntetése megemeledett 23 napra, mindez ugy hogy semmi sértöt nem irt...kis idö elteltével már 27 napra emelkedett a büntetése...hangszlyozom mindez ugy higy semmi sértöt nem irt sem nekem sem Epera felhasználonak. Alaptalannak és jogtalannak érezzük a büntetés kiosztását...már viccelödni sem szabad az oldalon szankciok  nélkül?mig mások  a szabállyal ellentétesen aktfotot rakhatnak fel a profiljukhoz..szives válaszukat köszönöm.
Ez egy játék oldal, nem pedig chat fal! Próbáljatok meg játszani, talán azért nem jár büntetés. Egyébként az összeset kivágnám az oldalról, aki nem játszani jön, hanem csak dumálni. Mindennek megvan a maga helye, mint ahogyan a dumának is. Ennyi.
Szia Sawyer,
Egyetértek azzal, amit mondasz, azonban szeretnék hozzátenni egy részletet, a barátok és ismerősök közötti csevegés a FlyOrDie és bármely online játék része, azonban minden játékosnak tiszteletben kell tartania egymást egy egészséges és kellemes beszélgetés, természetesen nem szabad kommentálni valami komoly, mint: sértések, ostobaságok, sértések és nem zavarja, tiszteletben tartva mindenekelőtt az érintett játékosok érzékenységét.
Üdvözlettel✌
Dav7d
❤️
11
🙃
1
Hello Dav7d! 

Értem én amit írsz, meg jogos is, viszont amikor egyszerűen már nem találni olyat aki játszani jött, az már kissé elgondolkodtató.
Lehetne létrehozni külön egy olyan szobát, ahová beléphetnének azok, akik nem játszani jönnek, meg egy olyan szobát ahová kimondottan a játék miatt jönnek az emberek. 
Persze tudom, hogy 100%-ban nem lehetne ezt szelektálni, mert a csevegésre kialakított szobába úgysem menne nagyon senki, mert ők "nem azért jönnek"! :D
Viszont az kivitelezhető lenne, hogy csevegni csak és kizárólag olyan személyeknek lenne lehetőségük, akik már úgymond játékban vannak, tehát egy külön szobában nyílna erre lehetőségük. 
Persze ebben én nem vagyok illetékes, csupán megjegyzés a részemről, de ha szabad kezet kapnék, tudnám hogy kellene megreformálni ezt a hajdanán szebb napokat is megélt oldalt.
❤️
2
Mint irtam vala...a történet a magyar szoba 3 ban esett meg...csak mi 3 voltunk a szobában. Nem hinném hogy ezzel bárkit is meggátoltunk a játékban, de még az oldalra valo belépésben sem
ez igy van!