« Back to All Topics
80 Darab előfizetéses nevem kitiltása a pénzt visszakapom?
Posted in 
Chess
80 Darab előfizetéses nevem kitiltása a pénzt visszakapom?
Posted in 
Chess
80 Darab előfizetéses nevem kitiltása a pénzt visszakapom?
Üdv

Az okés hogy sok nevet használtam és kilettek tiltva de azért kérem ez nekem 80000 e Ft került és mert másnak szemet szúrok mert mentem a program koronáért erre kitiltanak tegnap regisztáltam egy új nevet erre ma azt is kitiltják?

Ha Ezt a nevemet is kitiltják feljelentem a flyordie szerverét hogy legalább 80 ezer forintal megkárosítottak amit számlákkal tudok bizonyítani összes előfizetésről van bizonylatom a nevet meg nem tudom használni közbe meg másnak 20-30 NEM ELŐFIZETÉSES NEVE VAN AZT MEG NEM TILTJÁK KI?

Milyen dolog ez már ?

Köszi
Teljesen megérdemelted. Aki autosakkal tolja, és még annyi fáradtságot se vesz h a gép elé üljön, annak sajnos ez jár.
ott keresd a kitiltót, akit megelőztél.Engem is sokszor tiltatott már.Ne engem gyanúsítgass,mert soha senki nem jelentettem még.
Azt sem tudom ki vagy,és nem is érdekel
A kilátásba helyezett rendőrségi feljelentésért,kérj tőlem elnézést.Amiért megfenyegettél.
Szia ha nem Te voltál akkor elnézést, de ez undorító dolog mást kitiltani mert megelőz ő nem saját nevével játszik? csak 40000 ezer embert programozott le köztük saját magát TIN, Don Corleone meg a többi 600 pontos akit megvert az mind saját maga ez engedélyezett?
Ok spongyát rá..semmi gond ezt vártam,és elfogadom.
További jó játékot. Szia