« Back to All Topics
Amőba: Folyamatos pontcsalás, Program és multiple nick használat
Posted in 
Go Moku
Amőba: Folyamatos pontcsalás, Program és multiple nick használat
Posted in 
Go Moku
Amőba: Folyamatos pontcsalás, Program és multiple nick használat
Kedves Moderátorok!

Az alábbi játékosokat gyűjtöttem össze nektek, akiknek a profilját megnézve láthatjátok, hogy a csalás gyanúja felmerül náluk. Szeretném kérni ennek a kivizsgálását.
Játékosnevek:
Lady N
adolf33
Dodialfaiz 
umplatas 
W R A T H 
Friendly Alien
mint a villám
Robin Hood jr.
Arda Favas
Diabhal Maith
der Strafer
Final Countdown.
US F-air Force
begiNNer5
James Gond
Daniel Sieger
WinNet2
Decameron Diaz
a szomszéd lány
tango 4ever
Threatforcer
Flor da Lua
Azon játékos nevek amelyek nem megengedett karaktereket tartalmaznak: base64 formában írtam le a nevüket:
(1)         TeKZq0QgSuKZq1paIFBJ4pmrTklTVA==
(2)         1Y/Nss6V1LnPus6h1Y3OneKEqg==
(3)         ZHVp9K94baP4baG1anautW84baE
(4)         0KHUudWW1Io=
(5)         xorigrPqnqbqnYAg1KjqnbnqnqbqnqjJhg==
(6)         zpzOn1JHzp7OnVPOpM6eUs6d
(7)         xqbOv8aFx5DOtyDUqC4g1LzOv9KzxpZlxrQ=
(8)         ypzKj+G0qeG0h8qAc+G0m8qA4bSc4bSE4bSb4bScyoDhtIc=
(9)         SOKCgkZTYkbigoY=
Az alábbi játékosok programot használnak és sokszor adják a pontot egymásnak, é s ez már nem az első eset, hogy ki lettek bannolva örökre, de ők mégis csinálnak számtalan új nicket és tovább szabálytalankodnak.
Ezeknek a nickeknek mindegyiknek közük van egymáshoz, láthatjátok, ha csak ránéztek a profiljaikra. Minden játékban együtt játszanak mindig, és az amőba játékban pedig vagy csalják a pontot, vagy pedig döntetlent adnak egymásnak, és mindezt úgy, hogy programot használnak közben.
2022 januárban több nick név végleges kitiltást kapott! Utána jelentek meg a többi nick nevekkel. Ezek a nickek talán 3-4 játékoshoz tartozhatnak, ami hihetetlen, hogy megtörténhet úgy, hogy ne vegyétek észre.

Ezek a játékosok álnickek mögé bújva folyamatosan résztvesznek a versenyeken, és jellemzően következmények nélkül. Sajnos ez folyamatos probléma.

Kérlek nézzetek utána annak amit ezek a játékosok művelnek, és szankcionáljátok a nickjeiket mert sajnos még nem ment el a kedvük a nick tömeggyártástól, de nagyon nem fair amit művelnek.

Köszönöm szépen előre is!
could.
Kedves Moderátorok!

Csatlakozni szeretnék az előttem hozzá szólónak. Ez egy régóta fennálló probléma és gyökeres változtattások szükségesek. Példaként fel tudnám hozzni a www.playok.com platformot, ahol limitált mennyiségű felhasználónevet lehet létrehozni egy IP címről, mellyel meg lehetne akadályozni a tömeges felhasználónév gyártását elkerülve ezzel a csalásokat és értelmetlen pont-manipulációkat.

Köszönettel:
berobbantam
Javítás: (3) 1ZHVp9K94baP4baG1anautW84baE
Ezt mindenképpen nagyító alá kell venni.Elég hosszú a lista.