« Back to All Topics
10 perces sakk ,normális sakk szabályt szeretnék
Posted in 
General
10 perces sakk ,normális sakk szabályt szeretnék
Posted in 
General
10 perces sakk ,normális sakk szabályt szeretnék
kérem fontolják meg amit most írok ....
a 10 perces sakkról lenne szó ,szeretném ,ha vissza állna a régi kerékvágásban ,ugyanis az hogy a 7. soron be lehet rakni a gyalogot ,hát mindenféle sakk szabályt felrúg, nem beszélve arról ,hogy pont a 10 perces sakk a leg ideálisabb  mérkőzés számomra ,és ezzel pont el lett rontva a kedvenc játékom ,és szerintem sokan így vélik ,az 5 perces számomra rövid ,értelmetlen kapkodás ,a 20 perces még jó ,de ott meg a csalók tudnak érvényesülni ,20 perc alatt simán megver egy program ,és a rendszer nem tudja kiszűrni a csalókat ,pl a sárga szint alattiakat nem is vizsgálják ,leteszteltem ,sárga szintig minden gond nélkül el lehet jutni programmal ,vagy ha egyet csalok ,egyet meg nem ,és mindig egyre több lesz a pont ,és a rendszer azt sem szűri ki , 
a javaslatom az lenne ,hogy legyen pár szoba ahol lehet játszani a módosított sakkot ,a 7.soron szabályt játszák külön szobában ,ha az tetszik nekik ,én nekem nagyon nem tetszik ,rengeteg mecset kikapok a módosított szabályzatú sakk on ,mivel a normális sakk szabályokhoz vagyok szokva ,és szerintem minden normális sakkozó így véli 
,megértésüket előre is köszönöm 
üdvözlettel Berki Zoltán !!!