« Back to All Topics
trágár sértegetés
Posted in 
General
trágár sértegetés
Posted in 
General
trágár sértegetés
Szeretném kérdezni  hogy 2 perces álompasi megengedhetetlen hangnemben szexuális hangnemben bánt 1-2 kiszemelt  játékost miért kell ezt  eltűrni? és jelenteni sem lehet  mert nincs rá mód?
Látod ,látod Te sem tudtál emberhez méltóan megjegyzést  tenni! Igy ismeretlenül sértegetsz Te is ! Szerinted elkellene tűrni hogy az ilyen és hasonló beállítottságú emberek itt tombolják ki magukat egy játék oldalon ? Szerinted ez normális dolog? / hallgatnunk kellene ugy   mint a  bárányok és tűrnünk a végtelenségig? !!  Nem gondolom! Ez a dolog nem új keletű!  sokáig  tűrtem! némítottam! vártam majd  csak abba  hagyja de nem! a játékomba utánam jön zaklat! Játszani jöttem erre  az oldalra ! 
Örülj hogy legalább online hozzádszólnak bájgúnár.

Talán gondolkozz el azon hogy TE miért sértődsz meg egy névtelen-arctalan embertől.

 

Látod ,látod Te sem tudtál emberhez méltóan megjegyzést  tenni! Igy ismeretlenül sértegetsz Te is ! Szerinted elkellene tűrni hogy az ilyen és hasonló beállítottságú emberek itt tombolják ki magukat egy játék oldalon ? Szerinted ez normális dolog? / hallgatnunk kellene ugy   mint a  bárányok és tűrnünk a végtelenségig? !!  Nem gondolom! Ez a dolog nem új keletű!  sokáig  tűrtem! némítottam! vártam majd  csak abba  hagyja de nem! a játékomba utánam jön zaklat! Játszani jöttem erre  az oldalra ! 
Tudod jelenteni:)Itt már mindent megengednek maguknak.A legjobb ha egyszerűen tiltod és nem látod mit ír igy nem idegesíted fel magad.
Nem  mindig lehet jelenteni!Van amikor nincs ott a lehetőség! a másik meg ha lehet jelenteni már többen jelentették elmondásuk szerint még fekete pontot sem  kapott. Némítottam !de bejön utánam a játékomba és ott  ül.
Ha valakit némítasz nem értem miért zavar ha nézi a játékodat. Mellesleg rosszponttal is ugyanúgy tudja nézni a játékodat...
Vagy mit szeretnél, hogy tiltsanak ki mindenkit végleg aki bemegy hozzád nézőnek? 
Vedd a sertegeteseket egy "vicces parbeszednek" es ennek megfelelöen valaszolj lehetöleg udvarias hangnemben es mindig adj igazat neki. Vegsösoron egy ismertlen figuraval beszelsz, akit nem ismersz es ö sem ismer teged. Ha latja, hogy celjat nem eri el, -nincs kit idegesitsen-, biztosan abbahagyja. Tapasztalatbol mondom, a modszer müködik es szorakoztato is raadasul. Nem kell jelenteni sehova, mert az fölösleges idötöltes. Ha netalan fekete pontot adnanak neki, az ugyis = 0-val, ha meg kitiltanak akkor ujra regisztral mas neven es tovabbcsinalja.

Probaljatok ki es irjatok le az eredmenyt. (Szorakozzunk együtt :-) )
Na Butalány hát elég buta vagy! ha elolvastad volna értelmesen ott van a kérdésem megfogalmazva.