« Back to All Topics
Telefonos előfizetés ...
Posted in 
General
Telefonos előfizetés ...
Posted in 
General
Telefonos előfizetés ...
Üdv! :)
Egy olyan kérdésem lenne , hogy ha telefonnal szeretnék előfizetni (már többször sikeresen megtörtént) és az ONEBIP
oldalán a telefonszámom beírása után nem történik semmi akkkor mi a tehendő ? :|
Tehát beírom a telefonszámomat , aztán semmi ... még csak annyit sem ír ,hogy küldje az XYZ 123 az 0690... telefonszámra .:) Előre is köszönöm a hozzászólásokat :)

Egyébként az oldal nagyon jó , rengeteg a jó játék .
Mivel én az amőbát előnyben részesítem ezért szeretnék még egy kérdést feltenni .
A versenyeken használatos 1 perces amőba játékot nem lehetne megoldani úgy , hogy ne csak versenyeken találkozhassunk vele ?:)
Nagyon örülnének neki szerintem többen. (Gyakorlási lehetőség versenyekre , kevesebb progi(talán) .
További szép napot Mindenkinek!
Sajnos a Onebip rendszerében kisebb problémák vannak néhány napja, így az sms fizetés pillanatnyilag nem működik.

Már értesítettük őket a problémáról, és állításuk szerint dolgoznak az ügyön, remélhetőleg hamarosan ismét lehet majd sms-ben előfizetni.

Amint kiderül valami, jelezzük.

Köszönjük a türelmet.
A onebip-től kapott információk szerint a hibát elhárították, így újból lehet telefonnal előfizetni.

köszönjük a megértést és türelmet.
Remekűl működik :) 
Tegnap teszteltem :)
Sziasztok!
Valaki elmagyarázná hogyan is kell SMS-t küldeni?

Előre is köszönöm válaszotokat!


Üdv:Gyengécske
Nekem is ugyanez a problémám,de még semmi smst sem kaptam vissza! :-( Ma fizettem elő sms-ben 1270 ft ot le is vette,de sehol semmi eredmény! Pedig mindent pontosan írtam be! Remélem hogy mihamarabb megoldódik már a probléma,mert nagyon ideges vagyok! :-( Üdv: Péter

[Edited by: Translator on 01/08/2013 02:00 م]
Sziasztok. Nekemis ez van jelenleg megvan rendelve 2-3 napja smsben és nem kaptam semmit csak egy sms-t és van valami ID is.. De hova írjam azt be vagy mit tudok ilyenkor tenni? :(
Amennyiben ezzel a tranzakcióval problémák merülnek fel vagy segítségre van szüksége, kérjük írjon a Onebip-nek a support@onebip.com email címre. 
Forródrót: 01 888 62 92 (H-P 09:00 – 17:00).

Languages
English
English
Cymraeg
Welsh
Deutsch
German
English
English
Indonesia
Indonesian
Malti
Maltese
Melayu
Malay
Nederlands
Dutch
Tagalog
Tagalog
Tiếng Việt
Vietnamese
Türkçe
Turkish
Vlaams
Flemish
Võro
Võro
azərbaycan
Azerbaijani
bosanski
Bosnian
dansk
Danish
eesti
Estonian
español
Spanish
euskara
Basque
français
French
hrvatski
Croatian
isiZulu
Zulu
italiano
Italian
latviešu
Latvian
lietuvių
Lithuanian
magyar
Hungarian
norsk
Norwegian
o‘zbek
Uzbek
polski
Polish
português
Portuguese
română
Romanian
shqip
Albanian
slovenčina
Slovak
slovenščina
Slovenian
suomi
Finnish
svenska
Swedish
íslenska
Icelandic
čeština
Czech
Ελληνικά
Greek
български
Bulgarian
кыргызча
Kyrgyz
русский
Russian
српски
Serbian
українська
Ukrainian
עברית
Hebrew
العربية
Arabic
فارسی
Persian
हिन्दी
Hindi
ไทย
Thai
ქართული
Georgian
中文
Chinese
日本語
Japanese
한국어
Korean