« Back to All Topics
Amőba cheater
Posted in 
General
Amőba cheater
Posted in 
General
Amőba cheater
találtam 1 óriási csalót amőbán (nick: a mágus ID: 26235389) 
haverjai adják neki pontokat mert magától nem tud játszani csak progival 

http://kepfeltoltes.hu/130629/cheater_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
itt van kép Peisztratosz-tól kapott 20-0-t
már 800 körül mozgott csak versenyen lebukta ( biztos elfelejtette beindítani progit, vagy mert csak szimplán béna ugyanis középmezőnyös játékosok ellen kikapott :D), de versenyen is csal mert csaló haverjai: Lasek, Nemszólokhozzád, Peisztratosz hagyják magukat ellene versenyen is
Ezek az emberek töltik őt ponttal:
Lasek
Peisztratosz
Magányos Magyar = Nemszólokhozzád = Papucs. = (arab nick)
Peisztratosz 
Ohlala
Csak azok ellen játszik akiktől tudja hogy pontot kap
Nem feltűnően csinálják mert a játékot lejátszák, és 2-0 al nyer minden nick ellen, igazi játékos ellen viszont nem játszik
Mellesleg 31%-os győzelem is furcsa egy BAJNOK-tól
Tiszteletem Konrad. Azt ugye tudod hogy nagy csacsiságot írtál ki a forumra?! Mágus igen jó játékos, és én láttam mikor Peiszisztratosz-szal játszott és tényleg mind a 20-at ő nyerte és akkor mivan?? Pont Mágust kell fikáznod a 200 progis játékos helyett? pff... meg ha te olyan nagynak tartod magadat akkor pont hogy lexarod ki mit csinál, de mind1. csak sajnálni tudlak

By: Dynamo.
Szia, konrad! (azt hiszem itt a "Tisztelt" nem lenne helytálló)
Tudtam, hogy rád mindig lehet számítani. :)
Talán kezdjük az elejétől: gondolom azóta nem vagyok neked szimpatikus, mióta meg mertem kérdőjelezni, hogy idősebb vagy a bátyádnál (aki amúgy nem létezik); mert miből állt az amőbán eltöltött időd? Inzultáltad az embereket, hazudtál és programmal játszottál.
Ezt nem kéne alapból másra kivetíteni, mert azzal gyakorlatilag mindenki tisztában van, akinek minimális köze van a játékhoz, hogy a program használata tőlem távol áll.
Jöhet is a következő rész, a 20-0. Először is Peiszisztratosz volt az ellenfelem, nem olyan nehéz leírni. Másodszor kevéssel kell intelligensebbnek lenned egy kaktusznál, hogy észrevedd: semmi értelme nem lenne 20-at játszani, hiába nyerek akár 200-at ellene egymás után, akkor sem kapok többet 6-7 pontnál.
A verseny: igen, veszítettem pontot bőven, de mivel nem programmal játszom, valószínűleg csak nem figyeltem ide az első háromnegyed órában, remélem, ennek a lehetősége is felmerült. Ennek ellenére valahogy csak sikerült az utolsó 15 percben nyernem, tudom, szerinted akkor elindítottam a programot, a játékok remélhetőleg megvannak az adatbázisban, várom a nevét annak, amelyik így lép.
Menjünk akkor tovább: számodra az csaló haver, aki nem ver el engem 2-0-ra? Meg lehet nézni a legutóbbi versenyt, mivel a felsoroltak közül csak Lasek volt (és rövid ideig Peiszisztratosz), egyszerűbb lesz, és bármily meglepő, nyert ellenem, még ha jól rémlik, 2-0-ra is. :)
A következő rész: nem, azzal játszom, akiről tudom, hogy nem standardot játszik és nem használ programot. Szerintem korrektebb, mint csak 200 pont alattiakkal játszani, ha leellenőrzöd az ellenfelek átlagos pontszámát, talán érdekes dolgot látsz.
És akkor térjünk a színvonalas hozzászólásod utolsó pontjára, a győzelmi arányra, ami már mellesleg 32%. :)
Nem kétségbe vonva a matematikai tájékozottságod (tudom, versenyeket is nyertél meg minden) azért segítek: úgy tevődik össze, hogy a győzelmek számát elosztod az összes játékkal, ezt szorzod százzal, plusz ahogy látom, kerekítés is van. Segítek: ezt a döntetlenek jelentősen lerontják. Nekem a játékaimnak több, mint fele döntetlen, így azért kicsit más a helyzet szerintem. :)
Mást nem nagyon szeretnék hozzáfűzni, így is több szót pazaroltam Rád, mint érdemes lenne, de azért köszönöm a lehetőséget.
a mágus
Tisztelt kondrad!

Ugye most csak az irigység beszél belőled, mert a falon mindig azt hangoztatod mindenki gyenge hozzád és mindenkit elversz illetve meg sem állsz a koronáig. Nagyon sokszor lelépsz nem tiszteled a a fair játék szabályait már pedig az legalább 2 játék. 
 A versenybeli játék lehetősége pedig előtted is ott áll fizess elő menj be versenyre és ha tudod akkor verd el a Mágust miért nem teszed meg? De tudod mit versenyre sem kell be menned szerintem Mágus szívesen játszik veled versenyen kívül is. Mert Én még olyat nem hallottam hogy bárkivel ne játszott volna , mindig mindenkivel szívesen játszik nem úgy mint jó pár előző koronás.
 A máik mondj nekem még egy olyan koronást aki bevitte a koronát versenyre (kockáztata),mert Én nem tudok még egy ilyen személyt amióta a versenyek elkezdődtek. Most jöhetsz azzal mert Én is Mágus egy barátja  vagyok  igen remélem annak tekint és büszke lennék rá ha így lenne. Én 6 éve játszom itt és szerintem sokunk véleményét leírom azzal kevés olyan ember volt aki így megérdemli a koronát  mint játéktudásilag mint emberségből és fair játéka miatt.
 Az hogy valakit 20x-or vert el az nem jelenti hogy több pontot kapott volna mintha 2x-er vagy 4x-er verte volna el a legtöbb koronás max  2 meccsre áll ki mert nem kockáztatja hogy kikapjon és pontot vegyen el Tőle. 
 Az pedig hogy 31%-os azt jelenti nem gép, hanem fejből játszik így veszíthet is nem mindig nyer mert tévedhet hisz ember.

Ez ugye egy vicc?:D
Mágus nyerte a versenyt :)
Másrészt versenyen is simán elvert :)
Mivel Barátom ezért nem swzek ,ahogyan Ő sem :)
A swap kezdéses játékban viszont jobb :)
"magától nem tud játszani csak progival"
Ez mi ?:D  Playokon is simán ver :) Nem mindenki olyan mint Te konrad :D
31% azért van mert sok a döntije :)
Amúgy meg mindenki tudja hogy Te vagy a legnagyobb csaló :)(és itt most nem csak amőbára gondolok)
konrad!
Jobban jártál volna,ha nem írod le a butaságaidat és szép csendben meghúzod magad....Annak is örülnék a helyedben,hogy még fent lehetsz a játékban,mert ahogy Te beszélsz az emberekkel az vérlázító. Megsúgom,hogy sokkal kevesebbért is tiltottak már játékosokat! Belőled csak a rosszindulat és az irigység beszél. Több,mint 4 éve játszom már...sok koronást ismertem. De végre most olyannál van a korona aki nagyon megérdemli! Mágus nem progival,hanem ésszel játszik,becsületesen. Ráadásul pro játékot,nem sw-t...habár Neked konrad a becsületes játékról fogalmad sincs. Végre van olyan koronás,aki mindenkivel szívesen játszik...függetlenül attól,hogy hány pontja van az illetőnek. Nem akarom újra minősíteni amiket írtál,már előttem páran megtették. Mágus a becsületes és jó játékot mesteri szintre fejlesztette és emellett EMBER maradt,nem is akármilyen. Tanulhatnál Tőle pár dolgot emberségből,szerénységből,intelligenciából és játéktudásból :) Amit pedig most írok,azért nem kérek elnézést...nyugodtan haragudj meg érte,de TE Mágus sáros lába nyomába sem érsz!!!! Soha nem is fogsz!!! :) Legyen szép napod :)