« Back to All Topics
Nem enged csevegni
Posted in 
General
Nem enged csevegni
Posted in 
General
Nem enged csevegni
Egyik napról a másikra nem engedett üzenetet írni a csevegőbe.Nem tudom mi lehet a probléma.Aki tud valamit jelezzen legyenszives!
Szia. Már többen is jelezték ezt a problémát, OP még nem jelzett, de sztem frissítés lehet a háttérben.
Hali!
Nagy valószinűséggel szerver probléma lehetett de már írták mások hogy megoldották a gondot.
Sziasztok! Már több mint egy hete nem enged csevegni, sőt a játékos társaimnak sem tudok köszönni!


Nagyon ciki, mert azt hiszik, hogy bunkóságból nem köszönök, holott a gép nem enged csevegni. Van egy menüpont és ott láttam, hogy aki nem előfizető azt letiltották a csevegésből. Ez felháborító, mert eddig sem voltam előfizető és cseveghettem kedvemre.
Akinek hasonló problémája van, legyen kedves leírni hogy milyen böngészőt használ, verziószámmal együtt. 

Valamint azt is hogy van-e villogó kurzor a csetablakban, vagy az sincs.

Köszönjük,

OP
Sziasztok!
Szintén nem enged csevegni, már napok óta. Google Chrome-ot használok, nincs villogó kurzorom - az OP kérésre, kérdésére válaszolva.
Remélem mielőbb sikerül megoldani a dolgot!
Köszi előre is!
Engem sem enged csevegni. Google Crome
Már többször írtam, de választ nem kaptam arra a kérdésemre, hogy miért nem enged csevegni játék közben a játékossal.
Nagyon kellemetlen, mert a játékostársak nem értik, hogy miért nem köszönök. Megjegyzéseket is tesznek a modortalan viselkedésem miatt!
Sajnos válaszolni nem tudok, megvédeni sem tudom magam!
Valaki segítsen már!!!!!!!!!
- ha nem a legfrissebb Java verzió van fent, akkor frissíteni kellene (7u17 az aktuális)
- meg kell nézni másik böngészővel, hogy ott is jelentkezik-e a gond (Firefox, IE)
engem se enged csevegni valaki írjon már nekem hogy mit csináljak már másik javát is próbáltam de semmi.. és azt hiszik hogy direkt nem köszönök.. választ kérek a kendralinx@gmail.com ra köszi
Languages
English
English
Cymraeg
Welsh
Deutsch
German
English
English
Indonesia
Indonesian
Malti
Maltese
Melayu
Malay
Nederlands
Dutch
Tagalog
Tagalog
Tiếng Việt
Vietnamese
Türkçe
Turkish
Vlaams
Flemish
Võro
Võro
azərbaycan
Azerbaijani
bosanski
Bosnian
dansk
Danish
eesti
Estonian
español
Spanish
euskara
Basque
français
French
hrvatski
Croatian
isiZulu
Zulu
italiano
Italian
latviešu
Latvian
lietuvių
Lithuanian
magyar
Hungarian
norsk
Norwegian
o‘zbek
Uzbek
polski
Polish
português
Portuguese
română
Romanian
shqip
Albanian
slovenčina
Slovak
slovenščina
Slovenian
suomi
Finnish
svenska
Swedish
íslenska
Icelandic
čeština
Czech
Ελληνικά
Greek
български
Bulgarian
кыргызча
Kyrgyz
русский
Russian
српски
Serbian
українська
Ukrainian
עברית
Hebrew
العربية
Arabic
فارسی
Persian
हिन्दी
Hindi
ไทย
Thai
ქართული
Georgian
中文
Chinese
日本語
Japanese
한국어
Korean