« Back to All Topics
igaszsàgtalansàg
Posted in 
General
igaszsàgtalansàg
Posted in 
General
igaszsàgtalansàg
Sziasztok.
Azèrt ìrom ezt a levelet mert jàtszottam egy 35 pontos jàtèkossal ès 73 pontal kezdtem .
Amikor nyertem ès meg nèztem a pontjaimat akkor azt vettem èszre hogy 73-ròl , 71 lett.
Minden tiszteletem az olvasòk irànt ès kommentàljatok.
d.a.k. sziasztok :)
Ne csódálkoz  itt azt a szót hogy igazság nem létezik ,azon gondolkodom hogy valahogy egy magasabb szinten kéne reklamálni mert itt lent csak röhögnek rajtunk
Aural, sajnálom hogy ezt kell mondanom de én is röhögök. Sőt megnyugtatlak, hogy fent is röhögnek/röhögnének.

Az egész véletlenszerűen van megcsinálva. Utánna lehet olvasni mit jelent a számítógépek világában a véletlenszerű(random) számok generálása. 
A ti elméleteteknek a gyakorlatba ültetése sokkal nagyobb erőfeszítéssel járna, minthogy megérjen bármiféle "nyereséget", nyereség ami igazából nem is lenne. Ugyan miért lenne jó bárkinek is a vezetőségből az amit ti állítotok?

Ha valami nem a szemed előtt történik és nem tetszik neked, egyből gyanusítgatni kezdesz. Ha meg élőben is ez történik, egy idő után már a veled játszót is csalónak kiáltod ki. Ez a szerencse. Tény hogy virtuálisan nehezebb reprodukálni, viszont mindenki számára egységes.