« Back to All Topics
Mással is elöfordul?
Posted in 
General
Mással is elöfordul?
Posted in 
General
Mással is elöfordul?
Ha nagyobb pont erősségü játékos ellen előnyöm van egy idő után azt veszem észre ,mintha valaki be avatkozna a játékba és több ponttal rendelkező játékost bármi áron nyerésre akarná segitteni nehogy a sok ponttal rendelkező egyén kikapjon egy kevesebb ponttal rendelkező de becsületes játékostól, ez már többször előfordult nálam .HA MÁS IS ÉSZREVETTE EZT A JELENSÉGET AKKOR KÉREM HOGY IRJON ,MERT CSAK KÖZÖSEN TUDJUNK FELLÉPNI ELLENE.  Szerintem kár egy ilyen szép játékot megútáltatni egyesek szeszélyei miatt
Tudom hogy a tagság díj kevés de akkor is legyen a játék tisztasága olyan hogy mínnél többen fizessenek be ,és ne úgy álljanak hozzá, hogy minek fizessek ha úgy is más írányittja a szerencsét.
Ezt akkor is észrevetetd amikor te vagy a nagyobb ponterősségú a két játékos közül?

Ha ez tényleg így lenne, akkor hogyan sikerült legyőznöd tegnap a 150 ponttal erősebb ellenfelet (Dainiux) többször is?

Ezen kívül is volt még tucatnyi győzelmed csak a tegnapi napon erősebb ellenfelek ellen, úgyhogy őszintén szólva nem is értem a feltételezést.

További olvasásra ajánlom mély tisztelettel:

http://forum.flyordie.com/thread.jsp?forum=48&thread=58657


OP
Azt hogy egy bizonyos jatekos favorizalva lenne nem hiszem, de mivel 
feltünöen gyakran 
pont az jön ami kell ahhoz hogy "megforduljon a jatek", merem en is allitani -söt szinte meg vagyok gyözödve arrol-, hogy egyes esetekben valoban nem veletlenszerü a guritas.
nem tudom melyik játékról van szó de nem is érdekel B) mindenki azért van annyi pontod amennyin mert megérdemli vagy mert csal ha kikapsz nagy pontostól azért kapsz ki mert jobban játszik tőled cső
Languages
English
English
Cymraeg
Welsh
Deutsch
German
English
English
Indonesia
Indonesian
Malti
Maltese
Melayu
Malay
Nederlands
Dutch
Tagalog
Tagalog
Tiếng Việt
Vietnamese
Türkçe
Turkish
Vlaams
Flemish
Võro
Võro
azərbaycan
Azerbaijani
bosanski
Bosnian
dansk
Danish
eesti
Estonian
español
Spanish
euskara
Basque
français
French
hrvatski
Croatian
isiZulu
Zulu
italiano
Italian
latviešu
Latvian
lietuvių
Lithuanian
magyar
Hungarian
norsk
Norwegian
o‘zbek
Uzbek
polski
Polish
português
Portuguese
română
Romanian
shqip
Albanian
slovenčina
Slovak
slovenščina
Slovenian
suomi
Finnish
svenska
Swedish
íslenska
Icelandic
čeština
Czech
Ελληνικά
Greek
български
Bulgarian
кыргызча
Kyrgyz
русский
Russian
српски
Serbian
українська
Ukrainian
עברית
Hebrew
العربية
Arabic
فارسی
Persian
हिन्दी
Hindi
ไทย
Thai
ქართული
Georgian
中文
Chinese
日本語
Japanese
한국어
Korean