« Back to All Topics
V.I.P.
Posted in 
General
V.I.P.
Posted in 
General
V.I.P.
Tisztelt Op. !

Azért nyitottam ezt a topicot mert mostmár elegem lett a sok csalásból ami a Darts játékokba folyik. Kezdeném a 10.11 -i Darts 301 versennyel. A versenyt lezárták , hivatalos az eredmény, azonban annyi a hiba , hogy a második ill. harmadik helyezett megkapta a maga V.I.P napjaikat. Én aki megnyerte a versenyt én nem kaptam meg egy napot sem. Kérdem én, hogy ez rendben van - e ? Felhivnám a vezetőséget a 10.18.-án megrendezett Darts 501 versenyre is. Ugyan vannak már diszkvalifikálva emberek, de közel sem annyi amennyi kéne. Nemtudom , hogy utána tudnának -e nézni az utolsó 10 percnek-e ??!!! Mert elég érdekes dolgok történtek . "istentelen" 3 perc alatt 81 pontból csinált 94-et , úgy ,hogy kilépkedtek tőle. Az az ember aki kilépett tőle tiltva van, de "istentelen" sem érdemelte meg azt , hogy megnyerje a versenyt. Ha már fizetek a játékért kérem , hogy nézzenek utána ezeknek a dolgoknak. Tisztelett, Adidas001.
Isten keze nem csalt hanem a csaló hívta ki istenkezét,adidas meg csalt úgyhogy megérdemelte DSQ-t.Isten kezét ne rúgjátok ki mert nagyon profi player inkább Bihari-t meg Piranhacobra-t rúgjátok ki azért mert csaltak.
Hagyj békét másnak, magadra viselj gondot.
Egy köröm tapsot meg érdemelsz, kedves adidas001:D;).
Ez már mindennek a teteje ! Engem diszkvalifikáltak ? Mikor én nem csaltam ! Mások csaltak és ők nem kapnak semmi büntetést. Hát kérem ,hogy maguk nincsenek jelen egy versenyen sem csak diszkvalifikálni tudnak. Remélem most a pöttyeim is levették !! GRATULÁLOK !
Szia Andris

Ugyanez megy a sakk-ban is már multkor is jelntettem 2 csalót egyiket törölték másikat nem ,most is jelentettem ugyanazt a csalót hátha mostmár törlik sőt még a versenyt is nyerte meg, sajnos itt eléégé kivételezés megy ugy látom, én regisztrálok 2 nevet másnapra törlik kb igy már vagy 30ezer forintom veszett oda mert állandóan törlik ha 2 nevem van bezzeg a külföldieknek 20 nevük lehet azokat nem törlik...