« Back to All Topics
Snooker break
Posted in 
General
Snooker break
Posted in 
General
Snooker break
Sziasztok!

Egy játék fejlesztési javaslatom lenne, remélem jó helyre írom.

A snookerben ugye a 147 break elérése a végső cél.
Ezt az oldalon írjátok is.
"Lássuk, meg tudod-e csinálni a bűvös 147-es breaket!"

Na mármost észrevettem, hogy ha az ellenfél kilép, akkor a másik játékos azonnal megnyeri a játékot.
Ami nem baj, csak akkor, ha éppen egy nagyobb break közben történik, mert akkor nagyon idegesítő.
Ha mondjuk valakinek már esélyes a 147 elérése, és akkor az ellenfele kiszúrásból kilép, hát nem is tudom elképzelni mit érezne ilyenkor. Nekem lehet, hogy szétdurranna a fejem az idegtől.
A félszázasok is számolva vannak és velem már volt olyan, hogy valaki 49-nél lépett ki, ami elég bosszantó.
Tehát erre szeretnék valami megoldást, azaz ha az egyik fél kilép vagy megszakad a kapcsolat, azért a másik folytathassa a break-et ameddig tudja.

Illetve nem tudom, hogy gondoltatok-e már rá, de szerintem a 100-asokat is számolni kellene. Látom vannak jó játékosok, akik maguknak számolgassák, de azért az lenne a hivatalos, ha az oldal számolná.

Nem tudom ezek a módosítások mennyi erőfeszítésbe kerülnének.
Előre is köszönöm, ha tudtok valamit tenne ezek ügyében.
először is nem a 147 a legnagyobb break amit el lehet érni, hanem 155!
másodszor pedig a jobb játékosok ahogy te fogalmazol írják az infójukban hogy ennyi meg annyi 100ast löktek az kamu mind! pl.: nézd meg Rulez adatlapját, ne mond már hogy úgy löki a 100asokat mint Ronnie O Sullivan! (LOL) 
(lassan már nem is fognak elférni az infójában) 
http://www.flyordie.hu/snooker/breaks.html

 a százasok is nyilván vannak tartva, mint látható.

A kilépés utáni folytatás pillanatnyilag sajnos nem megoldható.
Köszi a választ!

Most már látom, hogy valóban szép statisztika van a legnagyobb break-ekről, de azt még mindig nem sikerült megtalálnom, hogy a főoldalról, hogyan lehet oda jutni.
Esetleg van még egyéb statisztika is, amit szintén ilyen nehezen lehet megtalálni. Engem érdekelne ha van még ilyen.

A break folytatást gondoltam, hogy nem egyszerű, főleg így utólag beleszerkeszteni a programba.
Olyanra gondoltam, hogy ha az ellenfél kilép, akkor feljön az a bizonyos ablak, hogy "megnyerted a játékot", aztán nem csak egy oké gomb lenne ott, hanem egy olyan is, hogy a "break folytatása" (márha az a játékos van soron, aki ott maradt).
Persze tudom, hogy nem a gomb felhelyezése a probléma.
Szerintem ez fontos lenne a játszhatóság/játékélmény szempontjából, de persze az is lehet, hogy csak én gondolom ezt így.

Véleményem szerint akik egy ilyen jó kis oldalt összetudnak hozni, azoknak nem hiszem, hogy ez a kis "apróság" gondot okozhat.
De persze ha nem akartok fejleszteni, vagy van fontosabb fejleszteni való, akkor nem szóltam.
Nem technikailag nem lehet megoldani, hanem biztonsági szempontból. Részletekbe nem mennék bele...
kedves OPERATOR!
én régen löktem egy maximumot, az miért nincs a táblázatban?
(van képem is róla ha valaki nem hinné el) 
Hi!
Nem ez a megfelelő oldal, de nincs kedvem keresgetni.
Pro snookerben amikor egy játékos több ponttal vezet, mint az asztalon lévő max. elérhető és nem talál célgolyót,fehér leesik stb., a pontot megkapja a rosszabbul álló, de ebben az esetben köteles lökni, nem ismételtethet.