« Back to All Topics
8Ball No Move Magyar szoba
Posted in 
General
8Ball No Move Magyar szoba
Posted in 
General
8Ball No Move Magyar szoba
Üdv, 
8Ball pool-on, a magyar szobában felmerült az a kérdés, hogy miért ne lehetne egy "mozgatás" gomb nélküli szoba. Sokan játszanának move nélkül, majd' hogy híres a magyar1 miatta :) Ezzel rengeteg szidkozódást és gyűlölködést megspórolhatnának a játékosok. Mivel sokan játék előtt megegyeznek és amikor a helyzet adja, nem tartják magukat hozzá. 
van már ilyen: úgy hívják "Angol Pool".

ez nem kívánságműsor :@ megvannak a 8 as billiárdnak a szabályai :@ ez olyan mintha sakkban azért lennének felháborodva mert van király a játékban :@ 
:D :D
Jobb példával állok elő... ez némelyik embernek olyan, mint sakkban a progizás. Ismerem a szabályokat, egy szavam nincs, ha rám move-olnak. De sok embernek probléma, nem a hasamra ütve az OP segítségét kértem. Ez bizony kívánságműsor, ha tetszik, ha nem... 
Kár volt a "jobb" példával előjönnöd. Egyáltalán nem olyan mint sakkban egy progi. Teljesen szabályos dolog, ha az ellenfél hibázik, büntetés jár érte, azaz mozgatsz. Csak a sok "profi" elméjében nehezen tisztul le, hogy ami szabályszerű, az nem csalás. És ettől az ember nem veszít értékéből, és nem kéne mindenfélének összehordani. Aki tud annyira játszani, hogy ilyesmiért szót emeljen, az akkor kéne tudjon úgy is játszani hogy figyelje a fehér golyót. 
Tovább nem folytatom, aki nem ért egyet, az úgyis mindig ellene lesz.
Nem értem miért engem ostorozol, mikor érthetően elmondtam, én csak mások gondján szeretnék segíteni. Nem láttad még a játékom, nincs értelme ok nélkül fikázni. És szerintem érthető voltam akkor, mikor kijelentettem, hogy nekem semmi bajom a move-val. Évek óta ez a "szabály" magyarban, hogy hiba esetén no move. 2005 óta tolom, évekig így játszottam én is. Jó, igaz. Vannak ellenzők, de ezek a játékosok magyarban folyton kapják az arcukba a szebbnél szebb szavakat. Ez lenne a cél, hogy ezeket valahogy hanyagoljuk. Az angol pool a kocsma szabályokra van alapozva és ahogy látom, magyarok nem igazán keresik fel. 
Nem fogok szócsatázni senkivel, nekem nem éri meg.
Hárdkor...drága barátom kivagy Te Robin Hood hogy másokon szeretnél segiteni?? :D 
Így van Angello' pajti, leporoltam a zöld kosztümöt :D Rendszeres magyar szoba látogató vagyok és nem lehet nem észrevenni, hogy a posztban leírtak gondot okoznak jó pár embernél. Csak a szóvivő szerepét játszom.
látszik hogy csak szóvivő vagy mert rajtad kívül nem sokan támogatják az ötletet :) 
Mert nem ír ide senki rajtad kívül? Neked sincs hozzá egy értelmes szavad. Menj be magyarba és kérdezz rá, hányan gondolják úgy, mint te. Nem kell, hogy támogató hozzászólásokat olvassak vissza, nekem elég volt az, hogy az OP látta. A te blödséged sem érdekel. 
itt még 10 év múlva is ezen fog menni a vita.. :D