« Back to All Topics
ELŐFIZETŐK
Posted in 
General
ELŐFIZETŐK
Posted in 
General
ELŐFIZETŐK
Tisztelt illetékes uraim hölgyeim ezt a topicot azért nyitottam mert gondolom több előfizető lenne aki igényt tartana kicsivel ismétlem kicsivel több kedvezményre,ne csak a "ami valjuk be őszintén ezért a pénzért röhejes"
	Az előfizetés előnyei:
- Nincs hirdetés! Azonnali játéklehetőség
- Összes FlyOrDie Táblás Játékra érvényes
- Dáma, Reversi, Amőba, Malom, Ostábla, Pente, Go, Tőtike és Sakk
- Toplista és statisztikák
- Állandó spanok/némítás
- Automatikus javítások
- Helyzetjelző ikonok
- Támogasd FlyOrDie-t Jó lenne ha valami ujjítást is bevezetnétek az előfizetőknek 2012-ben is csak + előnyös dolgokat.Ötleteket ide várnák de csak kulturált nem sértegető gunyós formában elörei köszönöm a hozzászolásotokat Üdv nagyonnagy
Hogy mi a röhejes azt mindenki eldöntheti maga. 
Nagyjából egy mozijegy áráért egész éves előfizetés, az tényleg röhejesen alacsony :D

Mellesleg 2012-ben vezettük be minden táblás játékra a versenyeket mélyen tisztelt előfizetőinknek, ezenkívül a legtöbb játékhoz elérhetőek különféle előfizető előnyök, amiket az alábbi lista nem tartalmaz. Legutóbb például a memória játékban vezettünk be ilyeneket.

OP

Üdv.Ismétlem ezt a topicot azért nyitottam hogy minnél többen legyünk előfizetők.Nem azt szeretném hallani ami elmúlt magyarul megvalosúlt hanem milyen ötleteitek vannak+mik várhatok még a közeljövőben.És ne "mellébeszélések" legyenek hanem összefogás tükrözödjön minden hozzá szólásotoknál hogy még többen legyünk. Sziasztok nagyonagy
Ilyet is ritkán látni... leszólod az OP-t. Ő válaszolt a te kérésedre, már ha ez egyáltalán kérés... Ez nem reklám, se nem toborzószöveg. Te itt most nyíltan leírtad h nem vagy megelégedve az előfizetésért kapott lehetőségekkel. Te egy ilyen szöveg után, ha nem ismernéd az előfizetés előnyeit,  szert tennél rá?! 
 1. különben szia elsőnek is 2.olvasni tudsz senki nem szólt le senkit 3.csak pozítiv ,építő jellegű válaszokat ötleteket  szeretnék ide azért nyitottam ezt a topicot ez szerintem mindenkinek az érdeke veszíteni valónk nincs.További szép napot nektek
Melyik játékban vagy nagyonnagy?:O xd.
Az elöfizetésnek több elönye is van,ami le van vhol irva.
Persze az jó,ha bövítik hozzá a kedvezményeket!
Nekem is szokott lenni elöfizetésem,föleg azért,mert járogatok dartsversenyre.:O xd.


Mit akarsz még?Tényleg röhejesen kevés pénzzel támogatod a játékot,ahol nap,mint nap fenn vagy...Ki lehet tenni a "ne zavarj" táblát,nem beszélve róla,hogy kékkel írsz.:D:D:DÉn személy szerint a kék írás miatt fizettem anno elő..:D:DDe ez lényegtelen..Nekem nem jut eszembe semmi újítás,meg vannak erre a megfelelő emberek...De ha megint a Vippel jössz,én nem tudom mit csinálok veled..:D:D:D:D:D:DÉn maximálisan elégedett vagyok,vannak dolgok,amiket ki sem használok,és előnyömre válna..:)Na pussz...:D:DSzólj,ha nem utálsz még kellőképpen.:D:D:D
Kedves barátaim ja és drága GIL téged utálni nem lehet :d
sőt.De ha már itt tartunk beszélgetés jellegel mit szolnátok hozzá 1 perces szoba kialakitása mint a versenyen 2.Havi két versenyek megrendezése 3.előfizetőknek több ikonok bevezetése 4.nagyobb nyeremény alap természetesen megfelelő létszám és részvételi szabályzat elfogadása esetén a 1 5 helyezetnek Kezdetnek legyen ennyi de sorolhatnák még De légyszives ne bennem lássátok a rosszat mikor jót akarok és ha kevesel az ember valamit az azért van mert mint a vállalkozásoban is ha nem fejlődök nem tartok csapatépitő tréningeket nem hozunk fel beszélgetési alapokat nem lennék sikeres.Csak itt magyarországon ha 1 ember felmer szólalni már jönnek a kritikák,ki vagy te szöveggel,mit képzelsz magadról hogy topicot nyitsz,nyalizások stb. DE ötletet senki nem mond csak keresi a csomót másba Legyetek jók sziasztok  
Drága Nagyonnagy..:)Az egyperces szoba az valóban jó lenne,mert nekem úgy tűnik,abban jobb vagyok,mint a 10 percesben..:D:D:DÉn nem vip-ért meg első hely reményében indulok a versenyeken,hanem az 1 perces játék miatt:p:p és ezt halálosan komolyan mondom..:)Ez tényleg jó ötlet..;)Pusszantalak..Gil..:)
nagyonnagy
Nem vok a puszipajtásod h köszöngessek. Maradjunk ennyiben...
Hát ez jó volt!:D
Csak a puszipajtásoknak kell köszönni?:Oxd
Akkor minek köszöngetek én olyan sokszor,sok embernek!?:O:)
osztom a véleményt be tehetnétek úgy is versenyeket hogy ne csak minden nap 1 legyen hanem lehetne naponta 2 igy minden játékból mininimum 2 verseny lenni ami jó 
szia!egyet értek veled de ugyanakkor Gillel is.jó ahogy most van.és az ár sincs az egekben.:Dde azt is el kell ismerni hogy jól jönne néhány ujjítás.:)
Lenne egy javaslatom a darts játékokhoz!
Egy olyan lehetőség,hogy beállitható legyen a több mérközéses játék-2,3,4...!
Így nem lehetne 1 mérkőzést játszani,elfutni és idegelni bárkit is!
Ha mégis kilépnek 1 győzelem után,akkor is csak döntetlen lenne az eredmény!
Ez egy jó módszer az 1 meccses elfutó,luzerek ellen!

Hasonlóan,mint például az amöba játéknál,ahol már van ez a módszer!Egyenlőre előfizetők használhatják csak!
> Ha mégis kilépnek 1 győzelem után,akkor is csak döntetlen lenne az eredmény!

Akkor mindig erdemes kilepni annak aki veszit, mert döntetlennek szamitna a jatek.
ha beállítod a 2 játékot például és mégis az ellenfél lelép 1 nyert játszma után akkor természetesen az eredmény döntetlen mert mivel kilépett a második játszma egyértelműen az ellenfélnek irodik tehát 1-1
Milyen érdekes a jó magyar hozzáállás:)
Rögtön meglátjuk mindenben a negativumot és meg is magyarázzuk,hogy miért nem jó az a valami!:)
Lehet,hogy több benne a pozitivum,de mi akkor is a hátrányból indulunk ki,mint jó magyar pesszimisták!Nem baj ez?!...

Akkor most elmagyarázom a gyengébbek kedvéért,mivel úgylátom,hogy annyira pesszimista emberkék vannak,akik a jóban is a rosszat látják csak!?
Ez a többmeccses módszer már müködik amöbán,tehát nem én találtam ki!:)
Viszont jó megoldás arra,ha egy futkosó luzer akarja az embereket idegesiteni azzal,hogy kihívja és 1 nyerés után kilép!
Ez gondolom érthetö mindenki számára,mert erről lenne szó!:)
Ez egy pozitiv javaslat akart lenni a darts játékokhoz,ennyi!:)
Ha akarják,úgyis bevezetik vagy nem!
Felesleges ezt tovább ragozni és kritizálni!
Nem akarlak elkeseríteni,de már az összes billiárdban és táblásjátékoknál bevan vezetve,csak a dárc maradt ki :p 
Üdv!

Bár alapnak kellene lennie, de ha igyenesen nem csináltátok meg, legalább az előfizetéshez oldjátok meg, hogy akit letiltottam, az maradjon úgy addig amíg másképp nem döntök, és ne kelljen minden belépésnél összefutni vele. Ha valami népszerű, ott törvényszerűen megjelennek az agyhalott, gerinctelen trollok is, ergo a fenti módosításért hajlandó lennék perkálni még akkor is, ha az előfizetéssel járó többi "előny" hidegen hagy...

Köszönöm,
CzP
AYGOOO vagy CzP vagy ki is vagy. Tudomásom szerint amit te szeretnél az már alapból jár az előfizetéssel. Javítson ki valaki ha tévednék :P
tévedsz! ki vagy javítva...

kb 2010 körül voltam egy évig előfizető (igen, másik nick-kel mielőtt belém kötnél), akkor nem maradtak tiltva az emberek, de nem voltam biztos benne, ezért az elmúlt hetekben több előfizust megkérdeztem és megerősítettek, hogy nincs változás. elhiheted, nekem se hiányzik, hogy fórumozással töltsem az időmet ahelyett a kikapcsolódásra koncentrálnék.
letiltani csak akkor tudsz valakit ha moderátor vagy :D ha a némításra gondolsz az pedig örökös az előfizetés esetén de az ki is van írva :@ 
Valóban így van, ha valakit tiltasz, lehet másnapra már fel van oldva. Ugyanez történik a barát jellel is, idő múlva eltűnik. 
Mi a röhejesen kevés pénz, nem tudom, de 30 év tisztességes munka után nem feltétlenül futja mozijegyre.A JÁTÉK attól lesz játék, hogy mindenkire azonos szabályok vonatkoznak, minden játszó félnek azonos feltételeket biztosítanak.Amíg ez nem valósul meg, semmit nem kapunk a pénzünkért.