« Back to All Topics
VIP info
Posted in 
General
VIP info
Posted in 
General
VIP info
Üdv!
Sokszor kíváncsivá tesz, hogy ki, milyen játékon és mikor szerzett VIP-et. Viszont ez nincs láthatóan rögzítve. Nem tudom menyire kivitelezhető a játékos info-ban ezt feltüntetni, vagy ha a VIP csillagra vinnénk a kurzort, akkor a buborékban ezek az adatok megjelennek.
Ez tényleg jó ötlet,hiszen nem lehet tudni senkiről sem,
hogy melyik játékban szerzett vip-et!:o
A vip-re mindenki csak büszke lehet,mert azt jelzi,hogy 
valamelyik játékban bajnok lett!:)

Nem épp bajnok lett hanem top5-ben végzett..:p
De nem rossz ötlet.. :D
Sziasztok most márc. 23 ai malom versenyen a veresenymenetrendbe írtátok az első 5 helyezet kap VIP tagságot én negydik lettem a részvételi szabályzatot tudomásul vettem elfogadtam  és még se kaptam még meg Vagy ezt is házon belül kimagyarázzátok? üdv nagyonnagy
1.kikapcsoltam a caps lock ot.2.több mint 20 versenyző volt ezt te is tudod.3.veresnymenetrednél tüntesd fel az elsö 5 halyezet kap mellé hogy hány fő mert eddig senki se tudta.4.ez járt nekem de inkább tarsd meg ha szerinted így a fer.5.további szép napot neked
Még mielőtt nagyon nekiállsz lázadozni nagyonnagy,ajánlom figyelmedbe,hogy nyisd meg a kis "kupamenü" alatt a "részvételi szabályzat" című teleregényt,ami ugye angol.Abban szerepel egy ilyen: "If the tournament had less than 20 participants, the top three player will receive 5-3-1 days. " Namármost..Ez azt jelenti,hogy,ha 20 versenyzőnél kevesebb van jelen,akkor az első 3 kap VIP-et..;)És ez még nem minden!Ha megnézed a ranglistát,hogy ki hanyadik helyen végzett,abban láthatod,hogy ki volt a 17,azaz utolsó.Kvázi 17-en vettünk részt!Magyarázzam még,vagy megértetted?:D

nagyonnagy
Saját topic-od van, nem értem, miért kellett egy nem ideillő témát felhoznod... ott ugyanúgy megmagyarázták neked. Legyünk már kicsit körültekintőbbek!
Igaz GIL láttam a 17-en végeztünk táblát csak arról nem szól a fáma hogy többen neveztek be és a meccsek közbe kiléptek ezt ugye a rendszer nem számolja De körültekintöbb leszek és 1000/fő nél nevezek Ja momentán még annyit hogy nem lázadoztam GIL hanem kulturáltan leírtam de látom itt ez kevés mert vélemény igaszságot nyilvánítani nem lehet ugye GIL ;) Köszönöm uraim és hölgyeim hogy végighalgattak részemről ennyi volt a VIP/DSC utánni hörgés ahogy többen beírtak nekem és tényleg szép napot nektek üdvözlettel nagyonnagy :D
én meg vasárnap lettem 5. Darts501 versenyen és nem kaptam vipet:S:D
kedves nagyonnagy 

nem tudom  honnan szerzed az információidat, miszerint "többen neveztek be", de mint az előttem szóló megjegyezte, összesen 17 résztvevő volt a versenyen. Ebben a számban már azok is benne foglaltatnak, akik "meccsek közbe kiléptek".

A nézőket nyilván nem számoljuk a résztvevők közé.

OP
Sziasztok!

Nekem csak annyi kérdésem lenne, h. milyen előnnyel jár a VIP tagság? van valami nyeremény is?
Előnye, hogy nincs reklám, nem kell várakozni azután, miután bejelentkezel sőt, akkor sem, ha kiléptél egy meccs után. Bármikor váltogathatod a szobákat, olyan szobába is bemehetsz, amelyik már tele van (120 nick). Játékváltás: bármikor átléphetsz 9Ballra, Snookerre, Angol pool-ra, stb. anélkül, hogy be kéne zárnod az ablakot és egy újat kellene nyitni. Beállíthatod, hány frame-ből álljon egy meccs, vagy profi szabályok szerint játszhatsz. Info-dban képet tölthetsz fel magadról, és bemutatkozást is írhatsz. "Ne zavarjanak!" vagy "Mindjárt jövök" állapotokat állíthatsz be, barátokat jelölhetsz meg. És amiért én előfizetek, az a versenyeken való részvétel. A versenyek bő 90%-a csak előfizetők részére érhető el. Asszem ennyi volna.
Hoppp... ez az előfizetés előnyei :D Bocs, a VIP előnye csupán az, hogy mivel megkaptad, az azt jelenti h versenyen jó eredményt értél el. az első 5 helyezett VIP csillag mellett 10-6-4-2-1 nap előfizetést kap. 
Languages
English
English
Cymraeg
Welsh
Deutsch
German
English
English
Indonesia
Indonesian
Malti
Maltese
Melayu
Malay
Nederlands
Dutch
Tagalog
Tagalog
Tiếng Việt
Vietnamese
Türkçe
Turkish
Vlaams
Flemish
Võro
Võro
azərbaycan
Azerbaijani
bosanski
Bosnian
dansk
Danish
eesti
Estonian
español
Spanish
euskara
Basque
français
French
hrvatski
Croatian
isiZulu
Zulu
italiano
Italian
latviešu
Latvian
lietuvių
Lithuanian
magyar
Hungarian
norsk
Norwegian
o‘zbek
Uzbek
polski
Polish
português
Portuguese
română
Romanian
shqip
Albanian
slovenčina
Slovak
slovenščina
Slovenian
suomi
Finnish
svenska
Swedish
íslenska
Icelandic
čeština
Czech
Ελληνικά
Greek
български
Bulgarian
кыргызча
Kyrgyz
русский
Russian
српски
Serbian
українська
Ukrainian
עברית
Hebrew
العربية
Arabic
فارسی
Persian
हिन्दी
Hindi
ไทย
Thai
ქართული
Georgian
中文
Chinese
日本語
Japanese
한국어
Korean