« Back to All Topics
program
Posted in 
General
program
Posted in 
General
program
az hogy lehet,hogy csomó ember csal ( programozik ) és mégsem kap progijelet?? szeretnék egy értelmes magyarázatot erre :) ( a 2gépes módszer logikus..)

üdv:pdav10
A "Progizás nem csalás ez beteges állítás!!" topic-ban egy OPERATOR ertelmesen megmagyarazta. Olvasd el!

Honnan tudod hogy csalok is vannak ? Hiszen csak par oraja regisztraltal.
> az hogy lehet,hogy csomó ember csal ( programozik )
> és mégsem kap progijelet?? szeretnék egy értelmes
> magyarázatot erre :) ( a 2gépes módszer logikus..)
> 
> üdv:pdav10


A progizás nem csalás?:O
Mit keres egy gépi program az emberek közötti játékban?:O
Jó szivatás és idegelés csak,ha nem látni a progijelet!Ennyi.
szia!szerintem a táblás játékoknál is be kéne tiltani a progizást!az nem győzelem ha az ellenfél csak bambul és nézi ahogy a gép játszik helyette!az ilyenek nagy csalók!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
de ha még a progijelet sem mutatják az már nagy szivatás!:O
Eljenek a progik.
Mindenki toltson le,aztan rohadt erdekes lesz a jatek.eNNyI.
Éljenek a /krumplis/ pogik!:)
Mindenki töltsön utána 1 pohár ...,aztán rohadt érdekes lesz a játék!:)xd.

Drága barátaim,minek kell a játékokba programot behozni és használni azt?!
Sőt használnak játékot zavaró,elrontó progikat is!?
Vagy például a játékidőt befolyásolják-ilyet sajnos én is láttam,véletlenűl lebuktak!
Elképesztő,hogy milyen /beteg/emberek vannak,akik mindenféle módon próbálnak érvényesűlni!?:O 
azért arra milyen bizonyítékod van hogy befolyásolják a játékidőt?:@ szerintem ez hülyeség..... esetenként rossz a netkapcsolat aztán amiatt ugrik vissza az óra a játékosoknál de szerintem abba a szándékosság semmi, szerintem manipulálni azt már csak olyan szakértők tudják akik nagyon értenek hozzá :D ez is csak olyan állitás minthogy elállitották hogy dartsban ne tudj dobni :D viva la fantasia 
50 % ban van igaza hardcorenak.

egy példa: -Hello! -Hello!-Nincs move ok?-Ok!..............
(meccs vége elteszem a fehéret ő pedig rámoveol a feketére.)
Vagyis megbeszélés ellenére is mozgatnak nagyon sokan.De ez egy szabálya a 8 ball nak.
(de nem feltétlenül rossz ötlet ez a szerver bárki bármit is mond.)