« Back to All Topics
TANX
Posted in 
General
TANX
Posted in 
General
TANX
Kedves Játékosok és moderátorok ,Operátor!! Ma játszottam Tanx -on 185 pontom volt bementem 1 szobába ahol nagy pontosok voltak és bejött 2db 497 pontos és csapatoztak lennem de nem bírtak velem és TCA NightWalker engem tiltott ki! Ez szerintem átverés vagy nem tom de a magyarokra nagyon ráállt mostanába az angolokat nem bannolja akár hogy csalnak  de a magyarokat mindig! Jó lenne ha csinálna valaki vele valamit Előre is köszönöm
igen, valójában kivételezik a "haverjaival" például ftw fire bird meg ftw priest főleg, hiszen hiába csalnak, csapatoznak egyszerre 3-an az nekik szabad

http://games.flyordie.com/s/playerInfo.html?portal=flyordie_com&lang=hu&game=Tanx&nick=xa7EgsSiwqTFpse
*xZfOrse7xJHOtOKEog

sajnos az első és legjobb játékos tanxon is így vélekedik róla, érdemes elolvasni a bemutatkozását. Én csak egyet tudok érteni vele. 
Tegnap odaadtad a jelszavadat egy erős játékosnak aki felvitte a pontodat:) Ne csodálkozz ,hogy bant kaptál. Jogos volt. TCA pedig jól végzi a munkáját :)
Gondolom a ban oka ez lehetett: Nickhiding
Igazam van?:)
SZIASZTOK én igazat adok spin270 mert nem kivételezik TCA az 1sö moderator nekem ő nagyon jól végzi a munkályát és nem kivételezik!!! 
nagyloser miért csodálkozol? TCA azt hiszi hogy ő a király engem számtalanszor tiltott ki a semmiért. Egyszer azért mert 300 pontig mentem 220 ról egy szobában amikor vissza engedtek egyből 450 voltam és be is írtam neki egy csók jelet hogy csokolom öt. egyébként ha néz téged és nem azt lövöd aki neki szimpatikus képes kitiltani úgy vigyázz!!! szerintem lassan ott tart hogy ő szabja meg hogy kit lőhess. vissza is ell a hatalmával mert az SFT WARRIOR gyerek amikor 80 pontja volt simán játszhatott CLONE ellen azmeg 500 volt ami már hiderkedésnek számít nem kapott érte semmit. mikor én bementem a 120 pontos kociper nevemmel hogy kiszedjem a tőlem kisebb pontút mit képzelek meg bootolt egyetértek  akit szeret nem rug ki meg a mind a aki nem csal azt de nem kedveli persze ki tilja mindenértcsak mert nem azt lövi akit ö akar he?
Egy kis pontú játékos eleve nem lehet azon a szinten,mint egy profi,nagy pontú játékos.:O
Ha ez mégis megtörténik,akkor ott valami nem reális dolog van.Ritka esetben persze elöfordulhat baki is.
Ezért szokták néha tiltani az ilyen kispontú játékosokat,hogy ne szórakozzanak hamis álnevekkel.:O 

Hát Big Earn 004 tesó iagazd van! Itt már nem az Op szablya a szabályokat hanem TCA átt vette az uralmat! Bandaras szerintem TCA nem jól végzi a dolgát kivételezik a magyarokkal ma is írt nekem olyat hogy ha nem mek el tanx-ról akkor az egész nevemet kibannolja! De nem tom miért:(
igen, tényleg azt hiszi hogy ő a fönök hát pedig csak moderátor meg szabályokat is csinál 
én újraválasztanám az egészet mondjuk valami normálisabbra gondolok, aki nem ilyen pontmániás mint tca hiszen az sose jo ha valakit nagyon erdekel a pont mert ha például kiszeded öt pontosba biztos hogy kitilt mert mongyjuk bukott pontot én olyan embert keresnék mint harrydog WG vagy Humpty Dumpty volt aki normális volt meg nem rendes
amúgy tegnap előtt fennt volt dshk olyan rangja volt hogy Főnök hát az nagyon komoly volt de tényleg