« Back to All Topics
Pc-játék
Posted in 
General
Pc-játék
Posted in 
General
Pc-játék
Kedves OP. fejlesztők!
Most hogy elkészült a 9 ball és a 8 ball updateje mikor készül el a pc játék fejlesztése?
A PC játék nem lesz továbbfejlesztve, inkább úgy döntöttünk, hogy a PC verzió előnyeit integráljuk a webes verzióba, és ezentúl csak a webes verziót fejlesztjük.

OP
ez egyben nagyszerű hír, és egyben nagyon érdekes is!... így egyre kevesebb előnye lesz az előfizetésnek (amit nem értek - miért lenne ez érdeke a fodnak? hm...), másrészt mint non sub, mezei user, én csak örülhetek ennek, hiszen kapunk egy csomó olyan fejlesztést, amit eddig csak sub pc-sek kaptak meg... mondjuk azért érdekes a fod hozzáállása a fejlesztésekhez, de egyúttal pozitív is szvsz...
Nem szeretném elvenni a kedvedet, de az előfizetői előnyöket a webes verzióban is megtartjuk az előfizetőknek.

Pl ott van a "kilépés a szobából" gomb, ami csak előfizetőknél aktív, és nekik teszi lehetővé a gyors szobaváltást (mint eddig a pc változatban).

OP
Én újfent elmondom hogy az új billiárd verzió nagyon szuper, egy valamit hiányolok egy kis zajt, mivel egy bárban van elhelyezve az asztal , egy kis csevegés zajait esetleg üveg csörömpölést belehetne tenni.Esetleg a Pc verzió régi dallama mehetne a mecs alatt de ezek csak az én igényim, nem tudom mások hogy vannak vele.
Elnézést hogy új hozzászólásba kezdek de most jutott eszembe , hogy 1 valami ami nekem kicsit gond persze meglehet szokni az hogy muszáj profi szabályok szerint játszani versenyen. Persze ez érthető.
Regolak ötlete is tetszene, azzal a kis változtatással, hogy ugye ott áll a biliárd szoba sarkában a zenegép, azon van egy piros gomb középen :) az lehetne a ki-be kapcsoló, és lehetne több stílus a zenében, nem feltétlenül egy! okosan meg lehetne írni egy külön kis plugint annak a musicbox-nak :)


Az a zenegép tulképp működik, csak érmével, és egyelőre nem tudtuk megoldani, hogy a játékosok be tudjanak dobni...
Kedves OP.Fejlesztők és Játékosok!
Szerintem jobb volt a régi webes verzió,az egyedi volt ilyen billiardbol van milliomegy (kinézetre):D másik meg az hogy nem tudok játszani rajta,nem mintha eddig tudtam volna játszani,de hát na... :D :D Sokkal erősebben kell lökni,mintha nagyobb lenne az asztal :D De mondok egy pozitívumot is az előszoba az jóólnézki :P :DD Ne vegyétek sértésnek,se kritikának ez csak az én meglátásom a több száz flyordie játékosok közül :)
                        
Hello,

Szeretném megkérdezni hogy esetleg nem lehetne e bo-3as opciót is beállítani a frame számok mellé?Ami automatikusan érzékeli hogy ha 1-1 akkor még egy frame vagy ha 2-0 akkor vége a meccsnek.Hiszen elég nehéz eldönteni hogy frame 2-3 válasszunk hiszen a bo3 szempontjából egyik se a legjobb.Ha 2 framet állítok be akkor 1-1-nél játszhatok megint 2-őt, vagy ha 3-ra akkor 2-0-nál kénytelen vagyok még egyet játszani amiben benne van hogy azt elvesztem.  
Hali!
Regolak ez egy jó ötlet mert én is ezzel a problémával küzdök jó lenne ha megvalósítanák.
Sziasztok!
Miért nem lehetne úgy csinálni hogy a gyakorló funkcióban is lehetne profi szabályokkal játszani,pedig én előfizus vagyok. Szóval a sima játékban lehet,csak amikor gyakorolni akarom a profi szabályos játékot,sajnos rákell döbennem h csak simán lehet. Tudom h csak ez egy apróság,mégis jó lenne. ( Ha már lenne benne akkor irjátok le mert én ugyan nem vettem észre)
Languages
English
English
Cymraeg
Welsh
Deutsch
German
English
English
Indonesia
Indonesian
Malti
Maltese
Melayu
Malay
Nederlands
Dutch
Tagalog
Tagalog
Tiếng Việt
Vietnamese
Türkçe
Turkish
Vlaams
Flemish
Võro
Võro
azərbaycan
Azerbaijani
bosanski
Bosnian
dansk
Danish
eesti
Estonian
español
Spanish
euskara
Basque
français
French
hrvatski
Croatian
isiZulu
Zulu
italiano
Italian
latviešu
Latvian
lietuvių
Lithuanian
magyar
Hungarian
norsk
Norwegian
o‘zbek
Uzbek
polski
Polish
português
Portuguese
română
Romanian
shqip
Albanian
slovenčina
Slovak
slovenščina
Slovenian
suomi
Finnish
svenska
Swedish
íslenska
Icelandic
čeština
Czech
Ελληνικά
Greek
български
Bulgarian
кыргызча
Kyrgyz
русский
Russian
српски
Serbian
українська
Ukrainian
עברית
Hebrew
العربية
Arabic
فارسی
Persian
हिन्दी
Hindi
ไทย
Thai
ქართული
Georgian
中文
Chinese
日本語
Japanese
한국어
Korean