« Back to All Topics
előfizetés
Posted in 
General
előfizetés
Posted in 
General
előfizetés
Elő szerettem volna fizetni mobillal , és kiírta , hogy küldjem el ...... ezt a szót sms-ben. Megtettem , mire kiírta , hogy hiba. A Pénzt persze levette de az előfizetés sehol.
Mi a teendő ilyenkor?
Szia Miki,

probald meg a FlyOrDie-al felvenni a kapcsolatot. Itt:


http://games.flyordie.com/contactSupport.html?portal=flyordie_com&lang=hu


Ird le a panaszodat ugy mint itt a forumban, (Add meg esteleg az elküldesi datumot ill idöpontot is) egy kis szerencsevel megoldodhat a problemad.

Sok sikert 
Hokuspokus
Szia , köszi a segítséget , de már írtam az Onebip-nek és aztmondták , hogy nem is küldtem nekik sms-t xD és h nemküldik a fizut , szóval ezt benéztem :D
Szia,

na en ezt nem nyelnem le olyan könnyen, szinte kuriozumkeppen megeri komolyabban utananezni.

Nem tudom, hogy megy Magyarorszagon, de en itt (Nemetorszagban) kikernem a telefontarsasagtol a hivott szamok ill. a köldött SMS ek listazasat. (Ezt ki muszaly adjak ha tetszik ha nem meg nalatok is)

Ha ezen a listan a kerdeses SMS rajta van, lefenymasolnam, elküldenem az Onebipnek es felkernem (irasban !!), hogy foglaljanak allast pl. 2 heten belül.

Ha a kerdeses SMS nincs a listan, a telefontarsasagtol kernek ( irasban !!) allasfoglalast azzal kapcsolatban hova ment a penz.(vegül is te elküldted, es csak ugy nem tünhet el)

Ügyvedhez fordulni egy ilyen kis összegert nyilvan nem erdemes de ha van nalatok egy -nevezem en- "Fogyasztovedö intezet" vagy effele, ( itt Nemetorszagban Verbraucherzentrale -nak hivjak) azoktol azert kernek tanacsot.

Kb. ezt az eljarasi format ajanlanam neked is. 
Ne hagyd magad es ird meg mi lett a vege. Biztos egyeseknek segitsegere lehetsz.

Sok sikert
Pokusz
Szia , köszönöm a segítséget , de ha ennyi nincs bennük, akkor hagyom az egészet. Megmutattam az Onebip-nek a regisztrációt is meg mindent , erre azt írták h nem is regisztráltam :DDD lényeg , hogy korrektek és nagyon csipázom őket (Y) :D
Nekem volt régebben 1 hasonló esetem :O
Amikor sms-t írtam,rossz kódszámot írtam be és
úgy kűldtem el nekik,persze levonta az ezer forintomat :O
Erre visszakűldték,hogy hibás és írtak mellé telefonszámot,
amit felhívtam és mondtam a csajszinak,hogy mi a gondom.
Mondta a kis,drága aranyoskám,hogy utánanéznek majd és
ha tényleg ott a pénzem,stb akkor megcsinálják! :O
És láss csodát, 2 nap múlva jó is lett az előfizetésem! :)
Tehát nálam végülis sikerűlt! :)
hun.
Akkor végülis nem is regisztráltál, meg nem is küldtél sms-t sem? Akkor mi történt, álmodtad az egészet, be voltál rúgva, vagy ilyesmi?

Én azért ha regisztrálok egy oldalra, pluszban még emelt díjas sms-eket is küldök, akkor azért csak odafigyelek jobban a dologra...Mindenesetre gratulálok! ( A topic-hoz is, meg a hülyeségedhez is! )
Háj,paprika orvos :D
Tán nekem írtad az előbbit :O
Nem baj,de nekem tényleg volt 1 ilyen regisztrációs
esetem,amit végülis sikerűlt elintéznem.
Na mindegy,a föld forog tovább :O xd.
Tiszetelt Peperoni Dr. Ur !

Ha valaki tipcot nyit es egy kerdessel fordul a forumhoz az azt varja, hogy a kerdesere nem pedig azt hogy kritizaljak. (A te velemenyedre kölönben is senki sem kivancsi.)

Ha nem tudsz egy temahoz normalisan hozzaszolni jobb ha hagyod az egeszet.
Nincsen semmi gond,szeretjük a paprikát
csak néha kicsit csípős...:O xd
Hát fordíjja má le kegyelmed magyarra is! :O :D
Night a nagy angol tudor :O xd.