« Back to All Topics
előfizetés
Posted in 
General
előfizetés
Posted in 
General
előfizetés
Elő szerettem volna fizetni mobillal , és kiírta , hogy küldjem el ...... ezt a szót sms-ben. Megtettem , mire kiírta , hogy hiba. A Pénzt persze levette de az előfizetés sehol.
Mi a teendő ilyenkor?
Szia Miki,

probald meg a FlyOrDie-al felvenni a kapcsolatot. Itt:


http://games.flyordie.com/contactSupport.html?portal=flyordie_com&lang=hu


Ird le a panaszodat ugy mint itt a forumban, (Add meg esteleg az elküldesi datumot ill idöpontot is) egy kis szerencsevel megoldodhat a problemad.

Sok sikert 
Hokuspokus
Szia , köszi a segítséget , de már írtam az Onebip-nek és aztmondták , hogy nem is küldtem nekik sms-t xD és h nemküldik a fizut , szóval ezt benéztem :D
Szia,

na en ezt nem nyelnem le olyan könnyen, szinte kuriozumkeppen megeri komolyabban utananezni.

Nem tudom, hogy megy Magyarorszagon, de en itt (Nemetorszagban) kikernem a telefontarsasagtol a hivott szamok ill. a köldött SMS ek listazasat. (Ezt ki muszaly adjak ha tetszik ha nem meg nalatok is)

Ha ezen a listan a kerdeses SMS rajta van, lefenymasolnam, elküldenem az Onebipnek es felkernem (irasban !!), hogy foglaljanak allast pl. 2 heten belül.

Ha a kerdeses SMS nincs a listan, a telefontarsasagtol kernek ( irasban !!) allasfoglalast azzal kapcsolatban hova ment a penz.(vegül is te elküldted, es csak ugy nem tünhet el)

Ügyvedhez fordulni egy ilyen kis összegert nyilvan nem erdemes de ha van nalatok egy -nevezem en- "Fogyasztovedö intezet" vagy effele, ( itt Nemetorszagban Verbraucherzentrale -nak hivjak) azoktol azert kernek tanacsot.

Kb. ezt az eljarasi format ajanlanam neked is. 
Ne hagyd magad es ird meg mi lett a vege. Biztos egyeseknek segitsegere lehetsz.

Sok sikert
Pokusz
Szia , köszönöm a segítséget , de ha ennyi nincs bennük, akkor hagyom az egészet. Megmutattam az Onebip-nek a regisztrációt is meg mindent , erre azt írták h nem is regisztráltam :DDD lényeg , hogy korrektek és nagyon csipázom őket (Y) :D
Nekem volt régebben 1 hasonló esetem :O
Amikor sms-t írtam,rossz kódszámot írtam be és
úgy kűldtem el nekik,persze levonta az ezer forintomat :O
Erre visszakűldték,hogy hibás és írtak mellé telefonszámot,
amit felhívtam és mondtam a csajszinak,hogy mi a gondom.
Mondta a kis,drága aranyoskám,hogy utánanéznek majd és
ha tényleg ott a pénzem,stb akkor megcsinálják! :O
És láss csodát, 2 nap múlva jó is lett az előfizetésem! :)
Tehát nálam végülis sikerűlt! :)
hun.
Akkor végülis nem is regisztráltál, meg nem is küldtél sms-t sem? Akkor mi történt, álmodtad az egészet, be voltál rúgva, vagy ilyesmi?

Én azért ha regisztrálok egy oldalra, pluszban még emelt díjas sms-eket is küldök, akkor azért csak odafigyelek jobban a dologra...Mindenesetre gratulálok! ( A topic-hoz is, meg a hülyeségedhez is! )
Háj,paprika orvos :D
Tán nekem írtad az előbbit :O
Nem baj,de nekem tényleg volt 1 ilyen regisztrációs
esetem,amit végülis sikerűlt elintéznem.
Na mindegy,a föld forog tovább :O xd.
Tiszetelt Peperoni Dr. Ur !

Ha valaki tipcot nyit es egy kerdessel fordul a forumhoz az azt varja, hogy a kerdesere nem pedig azt hogy kritizaljak. (A te velemenyedre kölönben is senki sem kivancsi.)

Ha nem tudsz egy temahoz normalisan hozzaszolni jobb ha hagyod az egeszet.
Nincsen semmi gond,szeretjük a paprikát
csak néha kicsit csípős...:O xd
Hát fordíjja má le kegyelmed magyarra is! :O :D
Night a nagy angol tudor :O xd.
Languages
English
English
Cymraeg
Welsh
Deutsch
German
English
English
Indonesia
Indonesian
Malti
Maltese
Melayu
Malay
Nederlands
Dutch
Tagalog
Tagalog
Tiếng Việt
Vietnamese
Türkçe
Turkish
Vlaams
Flemish
Võro
Võro
azərbaycan
Azerbaijani
bosanski
Bosnian
dansk
Danish
eesti
Estonian
español
Spanish
euskara
Basque
français
French
hrvatski
Croatian
isiZulu
Zulu
italiano
Italian
latviešu
Latvian
lietuvių
Lithuanian
magyar
Hungarian
norsk
Norwegian
o‘zbek
Uzbek
polski
Polish
português
Portuguese
română
Romanian
shqip
Albanian
slovenčina
Slovak
slovenščina
Slovenian
suomi
Finnish
svenska
Swedish
íslenska
Icelandic
čeština
Czech
Ελληνικά
Greek
български
Bulgarian
кыргызча
Kyrgyz
русский
Russian
српски
Serbian
українська
Ukrainian
עברית
Hebrew
العربية
Arabic
فارسی
Persian
हिन्दी
Hindi
ไทย
Thai
ქართული
Georgian
中文
Chinese
日本語
Japanese
한국어
Korean