« Back to All Topics
tanx verseny 2010-2011
Posted in 
General
tanx verseny 2010-2011
Posted in 
General
tanx verseny 2010-2011
sziasztok! levi0811 vagyok. ( mostanában ▪●▪U.F.O™▪●▪ néven játszok) 
...2008 ban volt már egy ilyen fórumtéma és mivel szerintem nem sikerült megvalósítani én újra kezdeném.
Szóval kéne csinálni szobánként 3x3( +1 megfigyelőt minden egyes szobához).EGY JÁTÉKOS 20 HALÁLIG LEHET BENT .Főleg  
magyaroknak szól . Ha egy jó játékos egy roszabb-al kerül össze igazságos osztást csinál a szobában elhelyezkedő megfigyelő. A modik nem szólnak mert nem olyan verseny mint az ővék. Írjatok ki van benne
by: ▪●▪U.F.O™▪●▪

Én benne vagyok, főleg most lenne jó, ugyanis szabadságon vagyok. 300 Pontot sikerült elérnem maximálisan... Szóval tudtommal olyan közép szintű játékos más magyar játékostársakhoz képest. 
én nem mennék mert túl erős vagyok így úgyis az a részleg nyerne ahol én vok :( 
Gyere 1vs1 be majd megnézzük ki a jobb ma is játszotunk és csak gránáttal(Ctrl -speed nades) vagy jobb Severe :p
by :  ▪●▪U.F.O™▪●▪
Hello! Megterveznéd akkor én menék és megbeszélhetnénk mi mikor lene.


By:Xwikin
₪ Mαgiς™ ₪ -ot látta valaki ... Ő is jó játékos
Xvikin a dátumot megtervezhetem de nincs zsoldos nevem (majd lesz) azaz room-ot nem tudok nyitni ... SEVERE(Azaz ,COOL ,COMMANDR COOL)-nak van zsoldos nickje . Megkérdezem vagy ha találkoztok vele akkor valaki más. 
By:▪●▪U.F.O™▪●▪
Jöhet bárki főleg ,,Jó" játékosokat várok(-Sami.) A jót úgy értem hogy legalább 200-300 pontos gyerekek. (*persze nem bankerkodással..!) 
Gyertek minél többen... 
by:▪●▪U.F.O™▪●▪
lejátszottunk 3 db versenyt:

īηтέητϊoή - UAG Capapult - Masni vs bandaras - rongyporontyok - sanyeszakirály  // īηтέητϊoή - UAG Capapult - Masni nyert

második 3vs3: īηтέητϊoή - cool - UAG Capapult vs rongyporontyok - xEntedx - sanyeszarkirály  // īηтέητϊoή . cool - UAG Capapult nyert

harmadik 3vs3: īηтέητϊoή - cool - Masni vs sanyeszakirály - sniper2009 - vonny   // īηтέητϊoή - cool - Masni nyert

3x win īηтέητϊoή
2x win Masni
2x win cool
2x win UAG Capapult

ennyi 3 x win ;D
Ha én ot letem volna mindenkit elvertem vona csak nem szoltatok:@ és nekem 5 winem let volna.


bye:Xwikin
Lehet  īηтέητϊoή ,hogy  3x nyertél De kik ellen ... :D ezt magyaráztam . Nem volt ferr. Te és cool jók vagytok a többiek középszíntűek ... Az igazságos osztásban  īηтέητϊoή(+valakik) vs. Cool (+ valakik) azaz ez pech az ellenfélnek :) ... Csak szóltam :p

by :▪●▪U.F.O™▪●▪
Én legyalullak titeket... Nekem elég egy ember monjuk xwiking vagy capapult 4 más ellen még cool is jöhet... coolt kipippantottam multkor 10 / 6 ra mert ő gyenge ...
Az igazi sztár írásához van szerencsétek Airbreak.. 6x 500 feletti rang ... alap csalás nélkől...
Severe elmondod a progid lelőhelyét vagy kitől szerezted ? :D vagy ,hogy mért játszottál olyan jól? Mert te nem vagy olyan jó.
Lövök és a tankod kitér többször . És gyorsabban megy ,fordul mint az enyém, hogy lehet ez? :D  
by: ▪●▪U.F.O™▪●▪
Kedves Ufo ! 
Örvendtem a hozzászólásodnak, de sajnos nincs programom. Az meg hogy jobb játékos vagyok, tény. Gondolom hogy rosszul eshetett tegnap annyira elverni téged, amennyire elvertelek, főleg úgy hogy többen ,,csaló"-nak hívnak. Hát a játékunk után nem is csodálkozom rajta, és nem gondolom alaptalannak khmm khmm :D  
Severe
U.i: Azért köszi hogy leléptél 1/6 állásod után, nem húztad az időmet 
te miket irkalsz ybz tomas ?? azert jotel ide hogy erosnek hitest magadat epdig nem vagy az 0 pontoddal