« Back to All Topics
Tiltások özöne az amőbán
Posted in 
General
Tiltások özöne az amőbán
Posted in 
General
Tiltások özöne az amőbán
Tisztelt  Operátorok, Moderátorok, oldalműködtetők! 

Érdekes és egyben szomorú jelenség a divat manapság az amőbán. Folyamatos tiltások, bár a tiltottak nem értik mit követtek el.  Ilyen gyorsan meg lehet oldani, hogy egy nick eltjön örökre? Vagy elég ha valaki koholt váddal illeti a közösben a játékostársat, és annaka becsülete végleg oda.? Ha már a jó feljelentgetős módszert alkalmazzátok, legalább a tiltott nick tulajdonosa szembesülhessen azzal a jótét lélekkel aki tiltatta, hogy ne mások becsületét tegyék tönre minden játékos előtt. 
Vagy az arctalanság védőhálója mögött minden lehetséges? 
Miért történik ennyi tiltás, és mi a valós ok. 
Gondolom ezek után tiltva leszek én is..  de megéri legalább kiderül TALÁN a valós igazság
Ez nekem nagyon úgy tűnik mintha azok a játékosok lennének a hibásak akik nem tűrik mások vagy saját maga becsmérlését.

Ha már a jó feljelentgetős módszert alkalmazzátok,
legalább a tiltott nick tulajdonosa szembesülhessen
azzal a jótét lélekkel aki tiltatta, hogy ne mások becsületét tegyék tönre minden játékos előtt. 




Nem köteles a FlyOrDie kiadni annak a nevét aki beküldte a fényképet vagy esetleg merészelte használni a jelentem funkciót.

Jó magam is gyakran járok amőbába és gyakran küldök fényképeket a moderátoroknak csalásról nem megfelelő névről vagy esetleg káromkodásról.

Miért történik ennyi tiltás, és mi a valós ok.



Talán mert nem megfelelő kép alakult ki a fent említett tiltott játékosokban a játékról.

A "problémádnak" a legegyszerűbb megoldása hogy ne próbáljanak meg tisztességesen játszani azok akik eddig nem tették.(még ha nehezükre esik is)
A "problémádnak" a legegyszerűbb megoldása hogy ne próbáljanak meg tisztességesen játszani azok akik eddig nem tették.(még ha nehezükre esik is)


Elnézést ezt rosszul írtam:
A "problémádnak" a legegyszerűbb megoldása hogy próbáljanak meg tisztességesen játszani azok akik eddig nem tették.(még ha nehezükre esik is)

hali!
A modok nem tiltanak senkit se ok nélkül úgyhogy minden kitiltásnak oka van.
Engem egyszer tiltottak ok nélkül de akkor vissza is vonták a bann-t.
Sziasztok!

Minden érintetnek joga lenne tudni, hogy miért és ki tiltatta ki! (Általában az óvodában is látni lehet, ki az aki árulkodik az óvónéninek!) :oD 
Én személy szerint nem örülök ennek a "jelentem" funkciónak, minden piszricsálé ügyben nem kellene használni!
De bíróságokat sem kell ennek elbírálására felállítani! Viszont szükségesnek tartanám, a moderátorok megfelelő kiválasztását megvizsgálni!

http://www.flyordie.hu/feltetelek.html


Ajánlom figyelmedbe,másrészről a moderátorokat gondosan válogatják harmadrészt az oldal nem játszó tér.

Mint észre vetted nemzetközi oldalon játszunk is mint olyanon bizonyos normákat és etikett szabályokat be kell tartani, ez az alapja egy jól működő online közösségnek.

De hát minek is koptatom itt az ujjam hiszen regisztrálásnál mindenki elfogadja a feltételeket,ajánlom mielőtt regisztráltok.
Múmia: ez a jelentéses dolog nem úgy működik, h valakit jelentenek és akkor az törölve is lesz. Mielőtt bármilyen döntést hoznak, utánna járnak, h követett-e el valamit is ami miatt büntetni lehetne.
És sztem egyáltalán nem kell tudja h ki jelentette. Mert ha tudná, akkor biztos abban járna, miután valahogy visszakerült az oldalra, hogy az illetőnek visszavágjon. Szóval ez így a normális. Rendőrségre is mikor névtelen bejelentő jelent be valamit (picit szar a megfogalmazás, de aki akarja megérti) akkor hiába kérdezed a rendőröket h ki volt az, még ha tudnák sincs jogukban elmondani:p
szia bocs hogy zavarlak.de hogy lehett kittiltani vallakit. elmondanad megkoszonem.
hali!
Szerintem jó ötlet volt a jelentem funkció mert így nem kell a sok képet készíteni és lementeni majd elküldeni hanem egyszerűsödött a dolog:)
Sziasztok!

Az oldal bizony játszótér kedves Rεgσłαĸ!
Tisztesség!

Majd, alkalmasint hozz össze Moncsa71-el, mert villámkezű partnerednek 1 perc alatt sikerült 2x nyernie! A kép mellékelve. :)
Flash változat	
http://www.psharing.com/pic.php?id=423594

Thumb Képes Link:

[URL= 
http://kep.psharing.com/423594.jpg
][IMG]
http://kep.psharing.com/423594.t.jpg
/IMG]
/URL]

Hogy előttem szóló hasonlatával éljek az oviban is látták, ha  rossz fát tettek a tűzre. Vagy mások látták, hogy Te teszed mellé a saját hasábodat.
Most hol a probléma?
Sarokba állítanak, mint annakidején?

Vegyük végre tudomásul, hogy a programot használók elszaporodásával mindig együtt jár a csalások növekedése itt a táblás játékok esetében is. A pontcsalások megfékezése az üzemeltető jól felfogott érdeke. Ha már ilyen méreteket öltött. 
Mert kérdem én, kinek jó, hogy a szobába feljelentkezett nevek 60% sem játszik, hívásra nem reagál (nem is látja) csak pontokat pakolászni jön?!

Én sok mindenben hiszek:

-az emberi méltóságban
-a jóhiszeműségben
-a szólásszabadságban
-a tényekben
-a kiskapukban
-pontokért még senkit sem szerettek meg. 
-ha nem adod „kölcsön” a neved, tudnod kell, miért tiltják le!

Nem hiszem hogy:

-az üzemeltetőnek lenne kapacitása minden letiltott név után „szembesülő” „elbocsátó szép üzenet” írására.
-épelméjű emberek között egy játékoldalon a másik személyének kiderítése kell, legyen a fő cél!
-egy perces játékokat lehet játszani, akár félóráig, olyan közösségi oldalon, ahol a betérő „idegen” hívását minden 8.-10. játékos fogadja el, (a többi „álló” név mögött olyan játékosok vannak, akik nem a játék miatt járnak ide!)
-az oldal üzemeltetője szívesen szponzorálna olyan csőlátású, szűklátókörű játékosokat, akiket csak a név mögött látható pontszám érdekel (ebből viszont egyre több van)
-az oldal üzemeltetője jó szemmel nézi, ha egy játékos feljelentkezik 5-10, vagy akárhány névvel, ami szokássá válik, az előszeretettel látogatott szobákba ezzel is növelve a telitettséget.(sok játékos talán azért nem lesz előfizető, mert nem tud belépni, kapcsolatokat teremteni, megszeretni a játékot, hogy 1-2 hónapon belül előfizető lehessen)
-két, vagy több ember jóviszonyát a pontok ajándékozására kellene alapozni.(a legjobb barátom nyer ellenem a legtöbbször):D
-hogy olyan játékosokat akarunk látni a táblás játékokon, akik csak program segítségével tudnak pontot szerezni, és elkerülendő a program jelet, pontokkal díjazzák az ellenük lejátszott a fals játékokat( ez a „nem versz, meg rakok a nevedre pontot”… játék)
- a játékban jelenleg látható 2010-ben regisztrált 70-80 játékot lejátszott nagymester nevek 80%-a nem összehordott pontokkal lett feltöltve.(meggyőződni nem lehet róla, mert nem játszanak olyanok, mint a lemerült aksi, várják a töltést.)
-kiskirályságot kellene szponzorálni, (mert akié a legjobb program attól lehet pontot kapni, és neki lesz a legtöbb neve, amit tisztára kell mosni. Illetve használja azokét, akik nem rendelkeznek megfelelő programmal, így mindig „tiszta” neve jel tekintetében, és még meg is köszönik neki.)
- a 2-3000 játékot lejátszott név mögött olyan ember ül, akit percenként megvernek 10 játékon keresztül!(ha csak, nem mindig ugyanaz veri más névvel)(mert van, aki programokhoz nem csak a pakoláshoz ért)

Talán nem nehéz belátni, hogy a jelenlegi letiltások és a programjelek közt ok-okazati összefüggés van.
Mint az élet más területén itt is a túlzásoktól kell óvakodni és kéretik nem elfelejteni, hogy ez egy JÁTÉK!

Összegezve, aki csak programmal tud, vagy akar játszani, viselje el a jelet, de ne játsszon Krőzust, tovább marad meg a neve. Ha nem adja „kölcsön” a jövőben azt is tudja majd miért lett a név kitiltva.




Kedves Zizy

Mint látod 1 éve nem amőbáztam, de biztosíthatlak hogy én még nem csaltam soha. Ha mégis úgyvéled ott valami nem stimmel küld el a képet:


http://games.flyordie.com/s/reportAbuse.html?portal=flyordie_com&lang=hu


(A link rolando1-nek is szól, képet csatolj hozzá)

A legkézenfekvőbb ötletem az lehet hogy vagy elment az internetem vagy sürgősen elkellett mennem, de mondom ott a link fent a moderátorok kivizsgálják.Én már elég tapasztalt vagyok hogy tudjam mi csalás és mi nem kedves Zizy,az hogy bárhol valakinek 1 perc alatt két meccse legyen az soha nem feltétlen jelenti azt hogy csalt az illető.(fent említett variációk valamelyike állhat fent)Persze vannak kivételek.

Másrészről a gyerekes játszadozásokra gondoltam én játszótért illetően.Tökéletesen nem értem mire gondolsz kedves Zizy, annyit tudtam kihalászni ebből hogy viselje mindenki azt a terhet ha esetleg kitiltják, és ne annak legyen magasabban a feje aki programot használ. 
Erre csak ennyit tudnék mondani: TYŰŰŰŰŰŰŰŰHA! :oD
Zizy…????:O hmm..hmmm …:p:p

Na…Jahhh…. Bélyeget is nyaljak rá? :D
Rεgσłαĸ őszinte hála a segítségért, de eszemben sem volt elküldeni. 8-éves korom óta egyedül bonyolítom a levelezéseimet, fáj, hogy ennyit sem néztél ki belőlem. 
Csalódást okoztál Rεgσłαĸ.:p 

A gomoku a nyerő taktikát és stratégiát elsajátított alkalmazó, gondolkodó, elemző emberek játéka.
 
A pontrendszer lényege, hogy megfelelő erősségű, tudású játékost találj magadnak, elsősorban játékhoz.
Ami most az amőba oldalon, játék címén folyik, az ennek megcsúfolása.
Nem csoda a radikális megoldás alkalmazása!

A programot használó játékosok megjelölésével, lehetőséget kapott mindenki, hogy szabadon és ismeret birtokába dönthessen arról kivel, szeretne játszani.
Mivel a programjelet kapott névvel senki sem akar játszani, marad a jel eltüntetése!
Ezért a nagy szerveződés. 

Csak hogy, ez már régen nem a játékról szól, hanem az itt játszó emberek, lelki és szellemi szegénységéről! Tisztelet a kivételnek!

„Az emberi szabadság nem az, hogy azt tehessük, amit mi akarunk, hanem hogy ne legyünk kénytelenek azt tenni, amit nem akarunk.”



Üdv zizy♥ ! Amőbán simán lehet nyerni 1 perc alatt 2 játékot, ha nem tud játszani az ellenfél. Regolak infóját nézve: nem tud játszani! Tehát ne csinálj nemzeti drámát abból, hogy valaki 2x nyer 1 perc alatt. Én se tudok amőbázni, és gyakran kapok ki 1 perc alatt 2x is! :)További zökkenőmentes játékot mindenkinek! :)    
"8-éves korom óta egyedül bonyolítom a levelezéseimet, fáj, hogy ennyit sem néztél ki belőlem. " Ezzel most kinél akarsz felvágodni??
Érdekes, ahogy az eredeti problémáról ügyesen elterelitek a figyelmet:S:S:S:S:S. Sok sok olyan tiltás van, ami tényleg érthetetlen. És hiába kér bárki választ  nem kap....  MIÉRT??????????  gondolom ez  a hozzászólásom sem fog megjelenni..  ez is érdekes....   Jobb, mint a cenzúra...:S
Kedves nani,

A "problémádra" ami nem is igazán probléma megoldást nem is fogsz találni. Mielö9tt egy moderátor tilt valakit gondosan kivizsgálja annak okát. Nagyon elenyésző szám az ha egy moderátor téved. Én egyszer egy moderátor barátomnak küldtem egy érdekes dolgot, megvizsgálta és tiltotta is az illetőt, de mivel pontosan őse tudta mivel is áll szemben tovább küldte a képem a többi moderátornak.Ezután összeültek több moderátor és végül rájöttek hogy amit én küldtem az nem is ütközik a szabályokba, és levették a tiltást a játékosról. Ez körülbelül 2 óra leforgása alatt történt.Ezzel azt akarom csupán mondani hogy ha egy moderátor nem is biztos abban amit küldtek tovább küldi több moderátornak és kikérik egymás véleményét.Szóval a hibázás esélye szinte 0.

Ha valakit tiltanak azt okkal teszik ez 100%.


Én arra kérek mindenkit hogy ne keressetek indokokat. Ne avatkozzatok bele a moderátorok munkájába, értik ők a dolgukat.Egy embert kitiltanak annak 100%-osan oka van.
Nem olyan könnyű a moderátorok munkája, de éppen ezért hozzáértő embereket tesznek meg moderátornak.Ne kössetek bele mit csinálnak ha egyszer ti magatok nem értetek hozzá.


Köszönöm.
Utóirat:Gondosan olvassátok el a használati szabályzatot és minden pont ami benne van az ellen cselekedtek(ezt értem a csalás meg a nem megfelelő névre)akkor nem lesz gond.
Érdekes én betartom a szabályokat és engem nem is tiltanak ki.Ez nem úgy megy hogy unatkoznak a moderátorok és neked nem tetszik a szemed színe kapsz egy kitiltást.
Így igaz! Teljesen igazad van! Birka ország, birka alattvalói mind így tegyenek!
Bakker, hogy Te mekkora király vagy a moderátor barátaiddal együtt! Tudod Te egyáltalán mi a problémája a naninak a tiltással? Tudod miért tiltották?
Kezdi a fórum felidézni 2007-es állapotokat: DYNASTIA, Tran GS, Chantal_19, liba007 (mekkora legendák voltak :D)
Mélyen tisztelt Regolak elvtárs!Engem nem győztél meg a tiltásokkal kapcsolatban a legkisebb mértékben sem!Az a felvetés hibás,hogy adják ki a feljelentő játékos nevét.Semmi szükség rá.Csak indulatot szül.Ellenben ha azt állítod,hogy a tiltás minden esetben jogos akkor bizonyára nem esik a moderátorok nehezére a tiltott játékos részére el küldeni a screenshot-ot,hogy mit is követett el.Így ha szembesül a helytelen viselkedésével akkor valószínű nem fog többet így viselkedni.Az hogy csak be jelentés alapján mindenféle bizonyíték nélkül mennek a tiltások ilyen csak az őskorban volt.Nekem ez egy kicsit nonszensz.Ha én is mindenféle kígyót békát kiabálok rád Regolak attól az még nem biztos,hogy igaz.Köszönettel TarantuLa játékos
Kedveds Regolak!

Tudod 2006 óta vagyok ezen az oldalon.  Sok mindent megértem  átéltem már.  Cifra dolgokat, elhiheted. De az ami mosnatában megy  nekem érthetetlen. Lehet bennem van a hiba...   mert nem értem.  Azok akik irritáló névvel jelennek meg, vagy folyamatosan olyan szöveget nyomnak el  a közösben  ami másokat mélységes sért maradnak. Ha valakire rászáll pár "menő  nick" és kiidegeli, és  szegénynek eldurran az agya és ír uram bocsá egy ronda szót  azonnal tiltva van. Azt hogy magyarázod, hogy előfizetős név végleg tiltva  jelzést kap. Megreklamálja és nincs 10 perc már csak ideiglenes a tiltás és még a pontja is megmarad?  A büntetés elkerülése : hány nicket lehet ezáltal tiltani? vagy elég ha az ember nem jön fel míg a fekete pontja van???  az nem büntetés elkerülés? Nagyon érdekes dolgok történnek itt sajnos manapság....
A moderáció talán a közösben törétnő szövegekre is vonatkozhatna nemcsak a káromkodásra..  azt is észre lehetne venni, itt gyerekek is vannak..  és eléggé érdekes témák vannak napirenden....:S  ez nem gond? vagy ezeket nem küldik ugye be, mint feljelentem cimszó....:S
Az hogy csak be jelentés alapján mindenféle bizonyíték nélkül mennek a tiltások ilyen csak az őskorban volt.



Igazad van az őskorban, mert hogy itt nincs az is biztos.
Egy moderátor se ad semmilyen büntetést légbőlkapott dolgokra.


Vissza térve hozzád Nani,

Eleve az előfizetőket kicsit másképpen kezelik mint a nem előfizetett játékosokat, mivel a nevükben pénz van így ezért lazább a póráz is náluk. 
EZ PERSZE NEM AZT JELENTI HOGY NEKIK MINDENT SZABAD.
Az előfizetés előtti szabályzatban benne van hogy a FlyOrDie nem köteles pénzvisszafizetést vállalni ha egy előfizetett név végleg kittilásra kerül.Ehez persze sokkal több mindent kell véteni hogy ilyen előforduljon.


Azt hogy magyarázod, hogy előfizetős név végleg tiltva jelzést kap. Megreklamálja és nincs 10 perc már csak ideiglenes a tiltás és még a pontja is megmarad?



Nos én nem tudom kinél volt ez és hol de nyilván ennek oka volt.A pontja a játékosnak csak akkor redukálódnak ha csalással szerezte illetve a saját pontjait felhasználva szerzett "örömet" másik játékostársának magyarul pontot adott.



A büntetés elkerülése : hány nicket lehet ezáltal tiltani?



Ha egy névvel volt fent csak azt, ha megpróbál ennek ellenére másik nevére feljutni ez esetben az a másikat is, mind addig amíg marad neve vagy amíg benem látja a játékos hogy kivagyok tiltva nem megyek fel egyik nevemre sem ameddig lenem jár.



Büntetés elkerülése:Ez a kifejezést akkor használjuk mikor egy korábban vagy éppen töltött büntetés alól akar "megmenekülni"a játékos azáltal hogy egy másik nevével próbál meg játszani annak ellenére hogy a másik neve tiltás alatt van/volt.



A moderáció talán a közösben törétnő szövegekre is vonatkozhatna nemcsak a káromkodásra.. azt is észre lehetne venni, itt gyerekek is vannak.. és eléggé érdekes témák vannak napirenden....:S ez nem gond? vagy ezeket nem küldik ugye be, mint feljelentem cimszó....:S



Az hogy mi folyik a közös csetben azt nagy részben kitölti az a tény hogy ki vevő rá.Aki nem annak ajánlom a 
"mute"
 gombot.


Köszönöm, remélem minden kérdésre választ tudtam adni, ha nem várom az újabb kérdéseket.
Kedves  aLuTnaraT,

Miért küldenék el a képet?
A tiltás ablak megjelenésénél van egy olyan hogy 
"OK"


Ok: káromkodás,sportszerűtlen játék,

Néha az ok-nál az látható hogy ismeretlen(Unknown).Ez pontosan nem tudom miért szokott előjönni néha.

Egy szó mint száz ott az indok kit miért tiltottak.

Köszönöm.
Prevenciós jelleggel kapható rossz pont,(kicsi, fekete, kerek)  :D különös tekintettel olyan személyek megfékezésére találták ki, akik a pillanat hevétől fűtve, más neveikkel azonnal visszatérve a többi játékos terhére lehetnek.

Szintén a megelőzést szolgálja „korábbi büntetés elkerülése” 
                                                  „sportszerűtlen játék” 
                                                  „mások sértegetése” 
Mivel egyszer már elkerülted a büntetést, de nem volt rád hatással, és újra bűnbe estél. Ebben az esetben további indok nélkül tiltható a szabályok ellen vétett játékos összes neve. Nem csak az, amelyikkel akkor és ott vétkezett!
(1 név tiltása nem sokat érne, ha a többit használhatja tovább)
Okai, trágár beszéd, pontosztogatás, elfogadás.
„Valamennyi aktivitásért, amely az Ön felhasználói neve alatt történik, Ön a felelős.”

Aki ezt követően még midig nem fér a bőrébe az száműzetésbe küldhető.
Ez az oldalról kitiltást jelenti. Okai, súlyos sportszerűtlenség, ami ismétlődő tendenciát mutat.

Az én olvasatomban az előfizető, további szolgáltatásokat vehet igénybe. Regisztrációkor ő szintén elfogadja a feltételeket.
Semmi utalás nincs arra, hogy bármikor bármely szabályt megsértésénél enyhébb büntetésben részesülhet, mert más elbírálás alá esik attól, hogy ő előfizető. 

Rεgσłαĸ
„Eleve az előfizetőket kicsit másképpen kezelik mint a nem előfizetett játékosokat”
Ez abszurd. Lennél szíves ezt kifejteni?

nani007
Tapasztalt játékostól joggal elvárható, hogy tudja az „ezt hallottam vagy én így láttam” kevés az üdvözüléshez.
Azért arra kíváncsi lennék, ha az igazatokban ilyen megrendíthetetlenül biztosak vagytok, miért nincs valami kézzelfogható bizonyítékotok a fellebbezéshez.?! :s

SPICCES
5 lépéssel csak egy vakot lehet megverni, az meg van 30 mp alatt. De alkalmasint nem ártana egy lencsecsere a szemcsidbe. A sok 1 perces játéknak köszönhető a mostani cím!
A 0 pontos neveddel kívánok sok játékot neked 765 pontos játékos ellen! :D

hali!
Ha a közösbe valaki káromkodik vagy rombolja a közösséget nyugodtan használd a jelentem-t és a muted gombot.
 zizy♥!: Nem vagyok vak, és szemcsim sincs. Nincs 0 pontos nevem és nem játszom 700 pontosokkal. Ha lehet kulturáltabban fogalmazz. Csak azon töprengem, ha itt az OP szeme láttára így gondolkodtok, mi lehet játék közben a szobákban? Szerintem mindent elárul néhány hozzászólás és az is, hogy miért is tiltanak egyeseket (teljesen jogosan!). Köszönöm az OP munkáját és csak így tovább!!!
Regolak!Szándékosan el kerülöd a lényeget!Bizonyítékkal nem tudják alá támasztani azt hogy bárki bármit is elkövetett.Amiről te beszélsz az az indokolatlanul tiltás.Meg indokolják hogy miért tiltották az illetőt.DE HOL A BIZONYÍTÉK ????Valaki azt mondja rólad hogy csaló vagy és ezt bejelenti ami után téged ki tiltanak ott lesz indoklásként hogy te egy csaló vagy és ezért tiltottak.Ettől te csaló  vagy?????Ugye nem gondolod komolyan hogy az indoklással tisztára mossátok magatokat????Ez röhej=D=D=D
Kedves  zizy♥,


"„Eleve az előfizetőket kicsit másképpen kezelik mint a nem előfizetett játékosokat”
Ez abszurd. Lennél szíves ezt kifejteni?"


Biztosíthatlak ez teljes mértékben így van.Amire én gondoltam az az hogy egy előfizetett nevet másképp kezelik.
Kis történet hogy megértsd.


Egyszer egy játékos társ akit én ismertem(párszor beszélgettünk)kicsit ideges lett egy játékosra és moderátor jelenlétében kezdte szidni az illetőt.A moderátor természetesen Rossz pontot(Demerite Point)adott neki.Aztán a moderátorra lett ideges és vagy 10 névvel zaklatni kezdte, azt nem kell mondanom a rossz pontos nevén kívül amivel feljött mind azonnali tiltásra került.Eztán feljött az előfizetős nevére de arra nem végleges kitiltást kapott hanem csak 3-6 naposat, pontosan nem emlékszem.


Remélem ezzel megértetted hogy az előfizetett neveket másképp kezelik.

Egy pontban igaza van  zizy♥-nek.


"Tapasztalt játékostól joggal elvárható, hogy tudja az „ezt hallottam vagy én így láttam” kevés az üdvözüléshez.
Azért arra kíváncsi lennék, ha az igazatokban ilyen megrendíthetetlenül biztosak vagytok, miért nincs valami kézzelfogható bizonyítékotok a fellebbezéshez.?! :s"


Ha ennyire zavar titeket a csetben elhangzottak a mute gombon kívül lehet használni azt a bizonyos ahogy te fogalmaztad 
"A feljelentgetős módszert".


Köszönöm.


Üdvözölném, ha a továbbiakban ezen a neveden is megosztanád velünk értékes gondolataidat és nem kizárólag más hozzászóló minősítésére, szorítkoznál.
Hogy egyeseknek miért nem sajátították el a néma értő olvasás képességét az a topicnak nem témája.

Kedves  aLuTnaraT    

Nyugodtan próbáld ki, hogy csak úgy bejelented valakiről minden megalapozottság nélkül, hogy csaló, akkor tiltják-e avagy sem.

OP
Nekem ebben az egészben csak az az egy szúr szemet, de nagyon, hogy az előfizetőket másképp kezelik. Ez egy óriási nagy hiba... Ezért tart itt a világ ahol, m akinek pénze van, az bármit megtehet... És ha ezen az oldalon is ez így megy, akkor a színvonal előbb utóbb nagyot esik. És nekem bárki bármit mond, az előfizetőt is ugyan úgy kell kezelni, mint a nem előfizetőt... Aki vmit elkövet, viselje következményeit. Rεgσłαĸ ezzel a nagy moderátor barátaid megvédéssel egy kicsit bemocskoltad magad. 

Gomoku_Star: jó h mondod...Chantal-t már el is felejtettem:D 
Hát mit mondjak nehéz veletek, OP segíts megérteni velük.

Na jó vegyük át még egyszer.

Sokszor küldtem be a moderátoroknak olyan címszóval képeket hogy "Nem biztos de lehet hogy büntetés elkerülésén van"(persze angolul).
Na már most 90%-ban igazam van, de én is ember vagyok, tévedhetek, ha tévedek nem tiltják a játékost.


BIZONYÍTÉK NÉLKÜL NEM AD 
EGYIK
 MODERÁTOR SE BÜNTETÉST.A BÜNTETÉSEKET KÉPEK ALAPJÁN OSZTJÁK KI,NEM AZÉRT MERT VALAKINEK A VALAKIJÉNEK A VALAKIJE AZT MONDTA HOGY A MÁSIKNAK A VALAKIJE KÁROMKODOTT.ERRE A MODERÁTOR AZT FELELNÉ, RENDBEN VAN, KÜLD EL A KÉPET MEGNÉZZÜK ÉS KISZABJUK RÁ A BÜNTETÉST HA JOGOS.



"Üdvözölném, ha a továbbiakban ezen a neveden is megosztanád velünk értékes gondolataidat és nem kizárólag más hozzászóló minősítésére, szorítkoznál."
 

Körülbelül két napja ezt csinálom ha nem tűnt volna fel kedves  zizy♥.

Kedves  LociKA,

Úgy látom veled együtt sokan félre értettétek az előfizetőkkel kapcsolatos mondatom.Amiért egy nem előfizetett játékos megkapná a büntetését azért egyértelmű hogy a előfizetett név is megfogja kapni.Én csupán arra akartam rávilágítani hogy végleges kitiltást azonnal nem fognak alkalmazni a moderátorok.

Nagyon úgy látom nem hátráltok a saját magatok 
érdekes
 gondolkodás módjától.Én úgy látom hiába mondok itt bármit egy szó mint száz minden olyan intézkedés ami játékosokat védi(beleértve a moderáció) 
teljesen stabil és nagyon hatékony.Én a helyetekben abba hagynám a moderátorok rágalmazását és örülnék annak hogy ha probléma van van kihez fordulni.A moderátorok a biztonságotokat és a játék eredeti céljának megtartását biztosítja a számotokra, és természetesen a játék tisztaságának előtérbe helyezését.

Köszönöm.
Hogy érted hogy bemocskoltam magam?
Kedves Regolak és mélyen tisztelt Moderátor és Operátor társulat!Köszönöm hogy igazat adtatok Nekem és kizárólag bizonyíték alapján(képek)tiltotok játékosokat.Ez esetben szeretném ha ki tiltáskor az indok mellett csatolnátok azt a bizonyos képet is hogy lássuk.Ellenkező esetben hiteltelenek lesztek továbbra is bármennyire is esküdöztök.Még mindig nem vagyok meg győzve.TaranTuLa
OP se nagyon tudja mit akarsz .... 
Az már nem az én dolgom hogy OP megvalósítja-e ezt az ötletet vagy sem.
aLuTnaraT:

Biztos vagyok benne, hogy a Flyordie oldal üzemeltetőinek minden felhasználó/játékos fontos, na de ennyire? :D
Minek neked a csatolt kép? Gyűjtesz a fotóalbumodba? :D
Búcsúzó kártyácskát ne mellékeljenek hozzá? :D
Működő email cím híján, hová küldenék?
Az ártatlanság vélelme csak addig él, amíg bűnössége megállapítást nem nyer.
Egy ártatlan, ilyenkor a fellebbezés lehetőségét firtatná, harcolna az igazáért, és nem azt próbálná meg kideríteni, kitől származik a terhelő bizonyíték.
Persze soha nem zárható ki a tévedés lehetősége, amit, mint már olvashattuk, mindig orvosoltak az arra illetékesek.

Rεgσłαĸ:

„Én csupán arra akartam rávilágítani hogy végleges kitiltást azonnal nem fognak alkalmazni a moderátorok”
Nem előfizetőnél sem alkalmaznak azonnali kitiltást.

Itt te vettetted fel elsőként az Operátorok részrehajlását, hát most ne Te légy megsértődve!
Sztorizhatsz itt, amíg jólesik a tényen, nem változtat nevezetesen, hogy egy közepes minőségű ebéd áráért nem fogja egy Operátor sem odadobni a becsületét!
Azt gondolom többért sem érdemes.
Az egyszer volt, hol nem volt helyett jó lenne valami kézzelfogható!

„és vagy 10 névvel zaklatni kezdte, azt nem kell mondanom a rossz ……”
Honnét tudtod, vagy tudtad meg, hogy több a szobában megjelent név egy felhasználóhoz tartozik?

„A BÜNTETÉSEKET KÉPEK ALAPJÁN OSZTJÁK KI,….”
70% annak az esélye, hogy egy olyan készíti és küldi el a fotót, aki ismeri a szokásaidat, neveidet.
30% annak, hogy egy „ideges” idegen!

Csak néhány apróság, általánosságban……..
Miért kell másnak regisztrálni nevet?
Az általad regisztrált névvel, miért más játszik?

Mindig szórakoztat olyan emberek véleményét olvasni, akik folyton a másikban keresik a bűnbakot, miközben egymást sem ismerik!

Mindezek után, ha valaki azt meri mondani, nem vagyok szép, azonnal keresek róla valami terhelőt: D a családi fotóalbumból! :D:D:D

http://kep.psharing.com/427214.jpg


http://www.psharing.com/pic.php?id=427214
      :D:D

Kedves   zizy♥,

Kézzel fogható bizonyíték? Sajnos lehetetlent kérsz azt kell hogy mondjam.

Csak majmoljátok ugyan azokat a mondatotokat minden egyes hozzászólásnál újra és újra, csodálom hogy OP még nem zárta le a topicot.Nem akarok bunkó lenni de sajnos fölöslegesen nyílt a topic, és nem azért mert körülbelül itt egyfajta lázadás folyik egy olyan dolgon ami mindenkinek természetesnek kéne hogy mutatkozzon.

Én ezentúl nem vagyok hajlandó ebbe a topic-ba írni hacsaknem hozzám szól az üzenet.

Lássátok be olyanból csináltok problémát amit meg is tudtok előzni.Ne azon rágjátok magatokat hogy jaj kitiltottak most vajon okkal tették hanem inkább arra hogy a kitiltás esélyét minimálisra csökkentsétek azaz ne vétsetek a szabályok ellen.

Köszönöm.
Rεgσłαĸ-nak igaza van, ha valaki próbál megfelelni a szabályoknak, és tudatosan nem cselekszik szabályba ütközőt, akkor minimális az esélye annak, hogy büntessék is valaha.
Rεgσłαĸ: a kérdésedre nem válaszolok, úgy gondolom nem fórumtéma.
"
Rεgσłαĸ-nak igaza van, ha valaki próbál megfelelni a szabályoknak, és tudatosan nem cselekszik szabályba ütközőt, akkor minimális az esélye annak, hogy büntessék is valaha.
"

Nem csak minimálisra hanem 0-ra.
Rεgσłαĸ:

Aki jól tájékozottságával akarja elkápráztatni a nagyérdeműt, annak nem árt a forrást is megnevezni, úgy hitelesebb. A szabályok ismétlése nem elégséges!
Mielőtt plagizálással vádolsz meg mást, nem ártana felhagyni virtuális visszhangokkal! :D
Ebből már nem jöhetsz ki jól!
De mivel nem csak a felhasználó, de a véleménye is fontos s következő képet neked ajánlom Rεgσłαĸ!
[URL] 
http://www.psharing.com/pic.php?id=429815
/URL]
[URL= 
http://www.psharing.com/pic.php?id=429815
][IMG]
http://kep.psharing.com/429815.t.jpg
/IMG]
/URL]



„Nem akarok bunkó lenni de sajnos fölöslegesen nyílt a topic…”
Egy olyan téma megvitatása, melyet elégedetlen felhasználó indít, mindig időszerű.(maga a jelenség a topic témája, nem a felhasználó)

„csodálom hogy OP még nem zárta le a topicot..”
A topic lezárása a probléma szőnyeg alá söprését jelentené egyes felhasználók szemében.
Mikor OPERÁTORT vádolsz meg részrehajlással, túlbuzgósággal, ez nem lenne szerencsés.

„lázadás folyik egy olyan dolgon ami mindenkinek természetesnek kéne hogy mutatkozzon.”
Dolgokon nem szokott folyni semmi, ha csak nem öntötted ki a teádat   :D
A természet fűben, fában mutatkozik meg leginkább, és akkor még nem ejtettünk szót a bokrokról! :D
Sajnálatos, hogy számodra csak az a természetes, ha valami nem szolgálja az érdekeidet, vagy nem emel piedesztára azt azonnal el kell söpörni, mert szóra sem érdemes. Minden írásodból süt az egocentrikus látásmód.


Egy tökéletes világban:
-nem kellene többé szemtanúi legyünk a mérhetetlen emberi rosszindulat és tájékozatlanság találkozásának.
-egy felhasználó egy nevet használna tudásának és képességeinek megfelelően.
-a felhasználó nem regisztrálna, vagy adná át nevét más játékosnak (játékosoknak).
-nem hinné a felhasználó, hogy az általa regisztrált név átadásával a felelőssége is megszűnik. 
-a felhasználókért létrehozott újításokat üdvözli a játékos, és nem azok kijátszására szánná a játékidőt.
-számára nem egyértelmű helyzetekben OPERÁTORHOZ fordul tanácsért, információért, megelőzendő későbbi szankciók.
Stb……

Mivel ez még csak álom ez után is abban kell bíznunk, hogy többségében olyan személyek regisztrálnak az oldalra, akiket elsősorban a játék szeretete vonz. Valamint a szabadidő kellemes eltöltése az elsődleges céljuk. A bennük élő gyermek, pedig segíti őket álmaik megvalósításában, jó eredmények elérésében. Mert ez az egyetlen dolog, ami hosszútávon az oldal látogatására ösztönözhet egy játékost.
Reménykedjünk abban is, hogy a felelősséggel gondolkodó énje, emberismerete, vagy akár intuíciói, szabályok ismerete, átsegíti őt kísértéseken. Vagy legalább lesz annyira talpraesett, hogy pártatlantól kérdezzen, ha bizonytalan. Ezzel is elősegítve, hogy a Flyordie egy jobb hely legyen.


hali!
Zizy köszönjük a kisregényed de szerintem senki se fogja végig olvasni.
"Mielőtt plagizálással vádolsz meg mást, nem ártana felhagyni virtuális visszhangokkal!"
 


Plágium
=Valakinek az ötletét ellopja.(lopás)



Na most kérdem én kit neveztem én tolvajnak?


"
Egy olyan téma megvitatása, melyet elégedetlen felhasználó indít, mindig időszerű.(maga a jelenség a topic témája, nem a felhasználó)
"


Ezt egy olyan felhasználó írta aki már többször vétett a szabályokkal szemben,és érdekes mód sose tudja miért kapott büntetést.


"
A topic lezárása a probléma szőnyeg alá söprését jelentené egyes felhasználók szemében.
Mikor OPERÁTORT vádolsz meg részrehajlással, túlbuzgósággal, ez nem lenne szerencsés.
"


Én vádolom meg?


"
A természet fűben, fában mutatkozik meg leginkább, és akkor még nem ejtettünk szót a bokrokról!
Sajnálatos, hogy számodra csak az a természetes, ha valami nem szolgálja az érdekeidet, vagy nem emel piedesztára azt azonnal el kell söpörni, mert szóra sem érdemes. Minden írásodból süt az egocentrikus látásmód.
"


Nem ismersz engem, kicsit merész tények/képek ezek melyeket az írásmódomból vagy esetleg gondolat meneteimből alkottál.


"Ezt egy olyan felhasználó írta aki már többször vétett a szabályokkal szemben,és érdekes mód sose tudja miért kapott büntetést." 
Azért én azt kérdezném, ha nani007 olyan sokszor volt büntetve, akkor mégis miért Despota? :) 
Az hogy van egy neve ami Despota rangon van, az nem azt jelenti hogy másik neve(i) nem volt(ak) büntetve.
Valóban, és van rá bizonyítékod, hogy volt-e korábban büntetve? :)