« Back to All Topics
keresés
Posted in 
General
keresés
Posted in 
General
keresés
Hogyan lehet megtudni , Hogy egy játékos mikort volt Utoljára bejelentkezve a játékba ha éppen nincs bejelentkzve?
hali!
Az infójában csak azt tudod megnézni mikor játszotta az utolsó játékát azt hogy mikor lépett be utoljára sehonnan nem lehet megtudni.
Hali!

Jól mondja free, csak következtetni lehet az utolsó játszott játszma időpontjából.

Üdv: JR.
Ne játsz mással, csak Vele! Utána bármikor ellenőrizheted, hogy mikor volt fent! ;o)
Kérdezd meg a modokat hátha válaszolnak :)
Múmia: attól még a másik játszhat bárkivel. És ha nem is játszik, csak feljön szétnézni, akkor azt melyik játékból fogod tudni?:D:P
1.Hívd fel telefonon és kérdezd meg tőle.
2.Írj neki e-mailt és abban kérdezd meg tőle.
3.Látogasd meg és személyesen kérdezd meg tőle.
„Jobb gyertyát gyújtani, mint szidni a sötétséget.”

Minden játékos adatlapja, bármikor lehívható, belépni sem kell hozzá.

Csak a hozzá tartozó elérési utat kell ismerned, amit akkor szerezhetsz meg, ha lehívod az adatlapot (fent, címsor)

Ha ezt bemásolod egy dokumentumba, rákattintva bármikor megnézheted, kivel játszott a játékosod, anélkül, hogy felmennél adatlapokat nézegetni.

Természetesen online elérés szükséges hozzá.
.... vagy bemásolod a böngésződ címsorába az elérési utat...
:)
Ennél bonyolultabban el se lehetne magyarázni:D Na de akinek szüksége van rá, az majd megérti;)
És amíg félreértés esnék, szólok h én értem:P
Helyreigazítás!

Az adatlap publikus, bárki megtekintheti a fent leírt módon, akkor is, ha a keresett név, nincs online.

Nyomatékosítanám, hogy az adatlap, csak azt mutatja meg mikor volt használatban, játékban a név, hogy ki ült a monitor mögött azt nem.

LociKA !

Elég szomorú, hogy a netezők többsége, mint ez esetben is látszik, ennyire alultájékoztatott és még magán sem tud segíteni!
De talán ennek az is oka lehet, hogy valakinek (valakiknek) megéri sötétben tartani őket!
Tájékozott embereket nehezebb félrevezetni!!!!

Egyszerűsítve: az adatlap lehívásakor kapott, linket, új ablakba másolod a keresőd címsorába.
Ha nem kapsz ilyen címet, változtass böngészőt. 

"És amíg félreértés esnék, szólok h én értem:P"

Tájékozottabb vagyok, mint ahogy te azt gondolnád. Csak tudom, h milyen az emberek többsége...
Ennek őszintén örülök!
Az viszont kérdés, miért nem osztottad meg eme tudásodat az arra szomjazók körében!;)
A lehívott adatlapon megtekinthető a név és az ellene játszott játékosok adatlapja is!
Sziasztok! Ha konkrétan egy játékost keresek, hogyan tudom megtalálni a játékosok között?
Tudomásom szerint sehogy. Nem létezik játékoskereső, így csak akkor találhatod meg, ha találomra méssz a játékosokon végig és nézed h kivel játszott. Ha szerencséd van, valakinél megtalálod. Ha tudod kikkel szokott játszani, és azoknak el tudod érni az adatlapját akkor nyert ügyed van;)
A Moderátoroknak szerintem van, de nem értem miért nem lehet hasonlót nekünk... :(
Hali!
A játékos kereső kb. másfél éve tervbe van véve de hogy mikorra lesz megvalósítva azt az Op-tol kérdezzétek meg:)
Webtech tudod vannak az Előfizetőknek is trükkjei :$ 
Amikor írnád a szöveget oda begépeled /help kodot és máris tudod









Üdv: ★ℳyvίρ★
Amikor véletlenül moderátor joga volt mindenkinek, akkor ezt én mondtam, hogy /help, és nem csak előfizető tudja, hanem mindenki.

Pl: /locate "Játékosnév" :D
    /version || Játék verzió száma + utolsó update ||

És még sorolhatnám, de akkor írhatom a moderátorok parancsát is? :D
Languages
English
English
azərbaycan
Azerbaijani
bosanski
Bosnian
čeština
Czech
Cymraeg
Welsh
dansk
Danish
Deutsch
German
eesti
Estonian
English
English
español
Spanish
euskara
Basque
français
French
hrvatski
Croatian
Indonesia
Indonesian
isiZulu
Zulu
íslenska
Icelandic
italiano
Italian
latviešu
Latvian
lietuvių
Lithuanian
magyar
Hungarian
Malti
Maltese
Melayu
Malay
Nederlands
Dutch
norsk
Norwegian
o‘zbek
Uzbek
polski
Polish
português
Portuguese
română
Romanian
shqip
Albanian
slovenčina
Slovak
slovenščina
Slovenian
suomi
Finnish
svenska
Swedish
Tagalog
Tagalog
Tiếng Việt
Vietnamese
Türkçe
Turkish
Vlaams
Flemish
Võro
Võro
Ελληνικά
Greek
български
Bulgarian
кыргызча
Kyrgyz
русский
Russian
српски
Serbian
українська
Ukrainian
עברית
Hebrew
العربية
Arabic
فارسی
Persian
हिन्दी
Hindi
ไทย
Thai
ქართული
Georgian
中文
Chinese
日本語
Japanese
한국어
Korean