« Back to All Topics
Resetelő 
Posted in 
General
Resetelő 
Posted in 
General
Resetelő 
Sziasztok! Egy ¶śŸЯ♥кє●Þś¶™ nevű játékos többször volt bannolva, a pontját felcsalta 554-ig. A kép: 
http://yfrog.com/0pbankeroj
 36-1 , 25-0 , 23-0 stb... 
Neki van egy másik portugál csalótársa: Ģøđ ǿғ Ŧαηx™ (ez egy hider név, nullázza magát amikor elér egy bizonyos szintet) arra használja a nevét,hogy 300 pontos fölöttieket kicsit leapassza (csalás) + ROBO Tanx, FTW WARRIOR ezeket előszeretettel nyírja, holott a szintje 410 fölött van ( ezt bizonyítja a másik nickje is: U.a.G_BLOOD™ ). A mai napon  ¶śŸЯ♥кє●Þś¶™ nevű játékos úgydöntött megunta a magas pontszámot amit összecsalt és leadott belőle. Kép: 
http://yfrog.com/45keopsj
  az utolsó eredményeknél jól látszik a szándékos nullázás de az 1-19 sorozat se semmi. Valószínűleg ő is 0 pontra akar lemenni, és onnan lőni a jó játékosokat ( ROBO TANX , FTW WARRIOR stb... aki 300 fölött van) Ģøđ ǿғ Ŧαηx™ barátjával, majd ha megunja mások lövöldözését felcsalja magát. Szerintem amit ¶śŸЯ♥кє●Þś¶™ csinál többszörösen szabálysértő. Mellesleg a nick hiderkedéssel a jobb játékosokat is gátol / rontja a pontját. A szabályzatban meg azt olvastam,hogy a resetért akár végleg kitiltás is járhat. Hát remélem ebben az esetben azt fogjuk tapasztalni egy többszörösen büntetett előéletű játékosnál. 
na ebben tényleg igazad van :D de mit vársz 1 portugáltól? csaló mind ;)
Szia!

Az ilyen jellegű észrevételeket ajánlott egy moderátornak elküldeni, azt ugyanis hamarabb ellenőrzik, mint amit itt írunk elméletileg. Az a baj az ilyenekkel, amit te mondasz, hogyha bannt kapnak is, újabb névvel visszaregelnek, és folytatják ugyanazt... :(
ennek elenére még míndíg játszik :@
                    banoltasák már ki
hali!
A képeket küld a modoknak mellékelve a játékosok nevével ha azok karakteresek.
nembaj Jakó robi nézd a jobb oldalát legalább a pénzét bebukja :D :D :D 
Daradevil, teljesen igazad van, ott a pont! :P De ezeknél nincs válság, nincs infláció, győzik pénzzel ezek, futja csalásra is... :) Itt, a magyarok között meg lopni akarnak ilyen neveket, tőlem tegnap próbálták meg, csak sajna bezártam a sakk-ot, mielőtt lefotóztam volna a csóka MSN címét, így nem tudom bizonyítani, hogy ki volt az. :)
Helló!

A tobikba van egy bibi mégpedig Jakó Róbert-al kapcsolatba.
A fórumot ugyanúgy ellenőrzik mint a játékot.
Tény és való Wolf, viszont hol mondtam az ellenkezőjét? Én azt mondtam, hogy azt hamarabb ellenőrzik, amit elküldünk, mint amit itt írunk, sőt, ha megnézel 1-1 topikot, akkor elgondolkozol szerintem Te is azon, hogy biztos ellenőrzik? Vannak olyan hozzászólások fórumon, amelyek egy nagyon-nagyon lazára vett ellenőrzésen mehettek át... ha mégsem erre gondoltál, javíts ki kérlek! 

Üdv: JR.
hali!
Jakó igazad van tényleg érdekes jó pár hozzászólás hogy mehetett át az ellenőrzésen.
igen, én is láttam god of tanx-ot 250 pontom volt de állandóan követett és levitt 200 ra... :s  A pontjával nem tőrődött csak azzal hogy elszedje az én pontom... Mikor meg kiléptem persze pontvesztéssel , vihogott rajtam a portúgál .... :(
Gomoku nem csak azok reseteznek akiket fölsoroltál hanem shottot (a nevét nem tudom rendesen leirni mert nem tudom beirni a speciális karaktereit)épp ma láttam hogy resetezik még mondta is nekem                                                                                                                                      ai:gránát  
De mire jó az bárkinek is hogy ezt a játékbeli IQ-ját feltornássza?
Saját magának is hazudik.
Vagy csak a többiek bosszantása a cél.
---
Nemrég találtam erre a site-ra, ezért szavaidnak fontosabbik részét nem értem. Mi az, hogy bannolás?
---
Sajnos velem is előfordul, hogy megiszom egy-két sört, s akkor lemegy a pontszámom, egyszer még 0-ig is lement. Remélem, ez nem büntetendő...
Ha viszont frissen ébredve játszom elég sok pontot tudok gyűjteni.
Azonban néhány parti után a sakkdiagram engem fáraszt. Kár, hogy ennyire cirádás.
golddigger: a bannolás az nagyjából annyit jelent, h kititják az oldalról.
Az utolsó információkat pedig sztem nem kellett volna megosztanod:P
hali!
Az hogy leesel 0 pontra nem csalás csak akkor ha szándékosan 0 ázod magad.
A bann bannolás tiltást kitiltást jelent.
A resetelés meg a mindig kilépkedést a partikból tanx esetében a szobából így 0 áza a pontjait a játékos.