« Back to All Topics
Resetelő 
Posted in 
General
Resetelő 
Posted in 
General
Resetelő 
Sziasztok! Egy ¶śŸЯ♥кє●Þś¶™ nevű játékos többször volt bannolva, a pontját felcsalta 554-ig. A kép: 
http://yfrog.com/0pbankeroj
 36-1 , 25-0 , 23-0 stb... 
Neki van egy másik portugál csalótársa: Ģøđ ǿғ Ŧαηx™ (ez egy hider név, nullázza magát amikor elér egy bizonyos szintet) arra használja a nevét,hogy 300 pontos fölöttieket kicsit leapassza (csalás) + ROBO Tanx, FTW WARRIOR ezeket előszeretettel nyírja, holott a szintje 410 fölött van ( ezt bizonyítja a másik nickje is: U.a.G_BLOOD™ ). A mai napon  ¶śŸЯ♥кє●Þś¶™ nevű játékos úgydöntött megunta a magas pontszámot amit összecsalt és leadott belőle. Kép: 
http://yfrog.com/45keopsj
  az utolsó eredményeknél jól látszik a szándékos nullázás de az 1-19 sorozat se semmi. Valószínűleg ő is 0 pontra akar lemenni, és onnan lőni a jó játékosokat ( ROBO TANX , FTW WARRIOR stb... aki 300 fölött van) Ģøđ ǿғ Ŧαηx™ barátjával, majd ha megunja mások lövöldözését felcsalja magát. Szerintem amit ¶śŸЯ♥кє●Þś¶™ csinál többszörösen szabálysértő. Mellesleg a nick hiderkedéssel a jobb játékosokat is gátol / rontja a pontját. A szabályzatban meg azt olvastam,hogy a resetért akár végleg kitiltás is járhat. Hát remélem ebben az esetben azt fogjuk tapasztalni egy többszörösen büntetett előéletű játékosnál. 
na ebben tényleg igazad van :D de mit vársz 1 portugáltól? csaló mind ;)
Szia!

Az ilyen jellegű észrevételeket ajánlott egy moderátornak elküldeni, azt ugyanis hamarabb ellenőrzik, mint amit itt írunk elméletileg. Az a baj az ilyenekkel, amit te mondasz, hogyha bannt kapnak is, újabb névvel visszaregelnek, és folytatják ugyanazt... :(
ennek elenére még míndíg játszik :@
                    banoltasák már ki
hali!
A képeket küld a modoknak mellékelve a játékosok nevével ha azok karakteresek.
nembaj Jakó robi nézd a jobb oldalát legalább a pénzét bebukja :D :D :D 
Daradevil, teljesen igazad van, ott a pont! :P De ezeknél nincs válság, nincs infláció, győzik pénzzel ezek, futja csalásra is... :) Itt, a magyarok között meg lopni akarnak ilyen neveket, tőlem tegnap próbálták meg, csak sajna bezártam a sakk-ot, mielőtt lefotóztam volna a csóka MSN címét, így nem tudom bizonyítani, hogy ki volt az. :)
Helló!

A tobikba van egy bibi mégpedig Jakó Róbert-al kapcsolatba.
A fórumot ugyanúgy ellenőrzik mint a játékot.
Tény és való Wolf, viszont hol mondtam az ellenkezőjét? Én azt mondtam, hogy azt hamarabb ellenőrzik, amit elküldünk, mint amit itt írunk, sőt, ha megnézel 1-1 topikot, akkor elgondolkozol szerintem Te is azon, hogy biztos ellenőrzik? Vannak olyan hozzászólások fórumon, amelyek egy nagyon-nagyon lazára vett ellenőrzésen mehettek át... ha mégsem erre gondoltál, javíts ki kérlek! 

Üdv: JR.
hali!
Jakó igazad van tényleg érdekes jó pár hozzászólás hogy mehetett át az ellenőrzésen.
igen, én is láttam god of tanx-ot 250 pontom volt de állandóan követett és levitt 200 ra... :s  A pontjával nem tőrődött csak azzal hogy elszedje az én pontom... Mikor meg kiléptem persze pontvesztéssel , vihogott rajtam a portúgál .... :(
Gomoku nem csak azok reseteznek akiket fölsoroltál hanem shottot (a nevét nem tudom rendesen leirni mert nem tudom beirni a speciális karaktereit)épp ma láttam hogy resetezik még mondta is nekem                                                                                                                                      ai:gránát  
De mire jó az bárkinek is hogy ezt a játékbeli IQ-ját feltornássza?
Saját magának is hazudik.
Vagy csak a többiek bosszantása a cél.
---
Nemrég találtam erre a site-ra, ezért szavaidnak fontosabbik részét nem értem. Mi az, hogy bannolás?
---
Sajnos velem is előfordul, hogy megiszom egy-két sört, s akkor lemegy a pontszámom, egyszer még 0-ig is lement. Remélem, ez nem büntetendő...
Ha viszont frissen ébredve játszom elég sok pontot tudok gyűjteni.
Azonban néhány parti után a sakkdiagram engem fáraszt. Kár, hogy ennyire cirádás.
golddigger: a bannolás az nagyjából annyit jelent, h kititják az oldalról.
Az utolsó információkat pedig sztem nem kellett volna megosztanod:P
hali!
Az hogy leesel 0 pontra nem csalás csak akkor ha szándékosan 0 ázod magad.
A bann bannolás tiltást kitiltást jelent.
A resetelés meg a mindig kilépkedést a partikból tanx esetében a szobából így 0 áza a pontjait a játékos.
Languages
English
English
Cymraeg
Welsh
Deutsch
German
English
English
Indonesia
Indonesian
Malti
Maltese
Melayu
Malay
Nederlands
Dutch
Tagalog
Tagalog
Tiếng Việt
Vietnamese
Türkçe
Turkish
Vlaams
Flemish
Võro
Võro
azərbaycan
Azerbaijani
bosanski
Bosnian
dansk
Danish
eesti
Estonian
español
Spanish
euskara
Basque
français
French
hrvatski
Croatian
isiZulu
Zulu
italiano
Italian
latviešu
Latvian
lietuvių
Lithuanian
magyar
Hungarian
norsk
Norwegian
o‘zbek
Uzbek
polski
Polish
português
Portuguese
română
Romanian
shqip
Albanian
slovenčina
Slovak
slovenščina
Slovenian
suomi
Finnish
svenska
Swedish
íslenska
Icelandic
čeština
Czech
Ελληνικά
Greek
български
Bulgarian
кыргызча
Kyrgyz
русский
Russian
српски
Serbian
українська
Ukrainian
עברית
Hebrew
العربية
Arabic
فارسی
Persian
हिन्दी
Hindi
ไทย
Thai
ქართული
Georgian
中文
Chinese
日本語
Japanese
한국어
Korean