« Back to All Topics
sértegetés
Posted in 
General
sértegetés
Posted in 
General
sértegetés
sziasztok

tegnap az amőbában nagyon megsértett méghozzá úgy tudom hogy moderátor volt kiléptem tőle mert nem szépen beszélt ő megteheti azt hogy engem szemétnek nevez nagyon sok neve van minden nap 10 be csap vele hazudik ennek végett kéne vetni szerintem az egyik báróúr nem tudom mit kébzel én sohasem beszélek igy senkivel 
sziasztok
szia cicus!
Egy moderátornak tuti hogy nincs több neve és tuti hogy nem kezd el sértegetni senkit.
Ha sértegetnek használ a némítást és a jelentem funkciót amit a játékos adatlapján találsz.
szia free

miről gondolod hogy nincs több neve a moderátornak én úgy hallottam pedig hogy az ez az ember és sok neve van
szia
Sziasztok!
Kedves OP-ok vagy Mod-ok vagy bárhogyan is hívnak benneteket!
Látom sikeresen megoldottátok, hogy ne legyen feljelentgetés! Levettétek a "Jelentem" gombot! Bravó! :oD
szia múmia

nem jól látod nem vették le a jelentem felíratot ott van az imfónál nézd csak meg szia
szia cicus!
Ha tényleg több neve lenne a modnak és szidkozodott már tiltották volna rég.
Én nem vettem észre hogy eltűnt volna a jelentem funkció.

Biztos én jelentgettem túl sokat és két napig nekem nem volt! :oD
Látjátok fiúk, lányok, ezért volt jó az az este amikor nem lehetett írni senkinek semmit:) És még mindig azt gondolom, hogy az lenne a legjobb. Ennek a sok fotózásnak se vége-se hossza. Ma tiltanak valakit, holnap itt van 10 névvel és folytatja tovább az itt látható szöveget. Az,hogy valakit némítasz rossz megoldás, mert nem láthatod mit ír rólad-rólunk és esélyed sincs megvédd magad... Percenként lehetne ehhez hasonló képet küldeni az OP-nak. De aki csak ezért regisztrál a FOD-on azokat (sajnos) nem lehet leállítani. További csendes játékot mindenkinek:)
Sziasztok!

SPICCES
A némítás gomb, nem egy lehetőség, hanem az egyetlen lehetőség!
A provokáció egy eszköz, amivel a legkönnyebben juthatsz információhoz!

Hidd el, aki játszani jön, némítás gombot fogja használni.
Ez a funkció alkalmas lehetne arra, hogy aki mások piszkálása, becsmérlése miatt látogatja előszeretettel az oldalt, végleg megunja, és más közegben próbáljon érvényesülni. Na igen…..ha használná mindenki!

Ugyanis aki a konfrontációt keresi, válaszol. Mert sokan jönnek azért az oldalra, hogy csendben meghúzódva a másik megalázásán, provokálásán, ízekre szedésén csámcsogjanak.(napi műsor) Néha már szappanopera.
Mivel a provokatör gyakran így szerez „csodálókat” és szórakoztatja az arra éhes közönségét! (már akinek ez a stílus tetszik)
Ezzel is kompenzálva másutt elszenvedet sérelmeit, csekély játéktudását, korántsem vonzó személyiségjegyeit vagy az otthoni ingerszegény környezetét.
Hölgyeim és uraim!
Könnyen belátható, hogy a provokatört semmi nem különbözteti meg „csodálóitól” akikből, idővel „jól megmondós” provokatör válik.
Egyszóval: amire nem mutatkozik igény, az nem is kerül előtérbe!(ha nem válaszol hamvába holt a vita) Ezért szükséges használni a némítás gombot!

hali!
Spicces ha rá se reagálsz a beszólógatásokra akkor egy idő után abba fogják hagyni.
Helló!

Annyira gyerekesek vagytok hogy kirakjátok már neki jelezni, hogy lefotóztátok egyszerűen mint ha ott sem lennétek csináltok egy képet és elkülditek. Előtte a képet tömörítsétek le! Nem kell állandóan (p) (p) írni mert valaki trágár... Csinálj több képet és az időt is tedd mellé mikor, ha valójába is elmentik a cset szöveget, akkor az idő sokat számít (Dátummal)! Ezzel is lehet segíteni.